Voordelig een Vakantiebungalow huren

Colonna 5

Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.

Vanaf € 357,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Le Grance

Le Grance
Villaexpert.nl

Zes mooie en comfortabele vakantiewoning met zwembad in een oud boerenhuis met bijgebouw, onlangs zorgvuldig en smaakvol gerestaureerd, gelegen op een beroemde wijnboerderij waar heerlijke wijn en olijfolijfolie geproduceerd worden. Speciale en rustige ligging tussen kostbare wijngaarden en olijfbomen, op een natuurlijk terras hoog in de Chianti heuvels. Magnifiek uitzicht tot aan de stad Siena in de verte. Grote, verzorgde tuin (6000m2), mooi panoramisch zwembad met overloop-effect. Comfortabele inrichting in landelijke stijl met tevens enige antieke stukken. Centrale verwarming. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.302,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Bella Zaffiro - 4 personen

Chalet-appartement Bella Zaffiro - 4 personen
Chalet.nl

Het ruim opgezette Chalet Bella is in het centrum van Livigno gelegen. Het chalet herbergt vier appartementen, waardoor het ook gemakkelijk is deze te combineren met een grotere groep. De skilift San Rocco ligt op ca. 100 meter afstand, hier is ook de oefenweide en een skischool te vinden. De Carosello 3000 cabinelift is gelegen op ca. 300 meter afstand van Chalet Bella, deze lift kan ook per ski bereikt worden via de San Rocco lift. Wil je na het skiën heerlijk relaxen, dan is dat mogelijk in de sauna met relaxruimte van Chalet Bella (eerste keer gratis, daarna ? 10,- p.p.p.d.). In de appartementen is Wi-Fi tegen betaling aanwezig, ook is er een verwarmde skiberging. Er is parkeergelegenheid rond het chalet. Wasserette service mogelijk (tegen betaling). Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!

Vanaf € 1.570,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Regina Comfort - 4 personen

Appartement Regina Comfort - 4 personen
Chalet.nl

Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.

Casa Casetta

Casa Casetta
Villaexpert.nl

Mooie gezellig hooizolder, onlangs gerestaureerd in typisch Toscaanse stijl. Rustige ligging temidden van olijfbomen en wijngaarden in de buurt van het huis van de eigenaar. Prachtig uitzicht over het platteland. Comfortabel ingericht. Centrale verwarming. De toegangsweg is een 300m lange onverharde weg die enigszins heuvel op loopt.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.015,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Querci

Querci
Villaexpert.nl

Vier aangename vakantiewoning met zwembad onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.