Voordelig een Vakantiebungalow huren

Excalibur 2

Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.

Vanaf € 784,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Corallo 3

Corallo 3
Villaexpert.nl

Dit nieuwe vakantieoord, bestaande uit 27 vakantiewoning, ligt op slechts 500m van het strand, op een rustige locatie in de buurt van Scarlino. Scarlino is een klein middeleeuws gehucht op een steenworp afstand van Follonica, een bekende badplaats aan de Toscaanse kust. Voor die mensen die van een "strand" vakantie willen genieten, maar tegelijkertijd ook geïnteresseerd zijn in natuur-en toeristische attracties zoals het Parco dell'Uccellina of Etruskische dorpen zoals Pitigliano, Sorano e Populonia is dit de ideale locatie! De appartementen zijn onlangs gerestaureerd en ingericht met moderne stukken waarbij rekening is gehouden met het milieu. Enkele verwarming.

Appartement Evaldo type B, 6-personen - 4-6 personen

Appartement Evaldo type B, 6-personen - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartementen Evaldo zijn gezellig ingericht en zijn erg gunstig gelegen aan de piste en midden in het centrum. De stoeltjesliften Burz (aansluiting op de beroemde Sella Ronda) en Due Baite liggen op zo'n 50 meter afstand, bij deze stoeltjesliften is overigens ook het startpunt van de skischool. De overige cabine en stoeltjesliften in Arabba, zijn ook op loopafstand (350 m) gelegen. In de residence zijn een wasmachine en droger aanwezig (algemeen gebruik, tegen betaling). De appartementen beschikken ieder over een skilocker met skischoendroger en over een Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice mogelijk. Na het skiën kan er genoten worden van de wellness faciliteiten van appartementen Evaldo met met o.a. een sauna, Turks bad en jacuzzi (sauna is gratis, Turks bad, jacuzzi en solarium zijn tegen betaling). Ook is het mogelijk om van de wellness area in Hotel Evaldo gebruik te maken, deze is iets groter en heeft o.a. een zwembad, jacuzzi, sauna en Turks bad. Het hotel ligt ongeveer 400 meter van de appartementen vandaan (beide wellness area's zijn ter plaatse te reserveren, tegen betaling).

Vanaf € 1.450,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Sella Ronda - 4-5 personen

Chalet-appartement Sella Ronda - 4-5 personen
Chalet.nl

Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).

Vanaf € 1.465,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Marghe

Villa Marghe
Villaexpert.nl

Slechts een paar stappen van San Gimignano, Villa Marghe is de ideale plek om een vakantie door te brengen in Toscane! Een comfortabel vakantiehuis dat zorgvuldig is gerenoveerd en uitgerust met alle gemakken om u een speciaal verblijf te verzekeren. De villa is onderdeel van een beroemde wijnmakerij, waar u hun zelfgemaakte wijnen kunt proeven en kopen. Moderne meubels, vloeren gedeeltelijk in terracotta en parket in de slaapkamers.

Vanaf € 1.918,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Loggia

Loggia
Villaexpert.nl

Drie vakantiewoning met zwembad in een elegante boerenhoeve op slechts enkele kilometers van het schilderachtige stadje Montalcino. Panoramisch gelegen in de Orcia vallei, met adembenemende vergezichten over het heuvellandschap. De eigenaar is een bekende wijnbouwer van rode Brunello wijn. Het huis is onlangs gerestaureerd met behoud van het originele Toscaanse karakter. Comfortabel en rustiek ingericht met tevens enkele antieke meubels. Elk appartement beschikt over een alarmsysteem, eigen verwarming en heeft een haardroger in de hoofdbadkamer. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.568,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje