Loggia
Drie vakantiewoning met zwembad in een elegante boerenhoeve op slechts enkele kilometers van het schilderachtige stadje Montalcino. Panoramisch gelegen in de Orcia vallei, met adembenemende vergezichten over het heuvellandschap. De eigenaar is een bekende wijnbouwer van rode Brunello wijn. Het huis is onlangs gerestaureerd met behoud van het originele Toscaanse karakter. Comfortabel en rustiek ingericht met tevens enkele antieke meubels. Elk appartement beschikt over een alarmsysteem, eigen verwarming en heeft een haardroger in de hoofdbadkamer. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vergelijkbare Accommodaties
Campobello
Vier aangename appartementen met pool onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 371,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Lama 2
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn in verschillende periodes gerenoveerd en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze liggen allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 672,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chiantiview
Het ligt in het hart van de Chianti Classico, omringd door wijngaarden en Capannole, een oud gehucht uit de 15e eeuw. "Chiantiview" is een van de 11 onafhankelijke vakantieappartementen op deze rustige plek en biedt een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels van Chianti. Een ideale plek om een ontspannende vakantie te combineren met een actieve vakantie en om de hele Chianti-regio en de rest van Toscane te ontdekken, rijk aan cultuur, geschiedenis, lekker eten en beroemde wijnen. Radda in Chianti ligt op slechts een korte afstand en 2 km onverharde weg in goede staat leidt naar het pand, dat toegankelijk is via een elektrische toegangspoort.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantie In Boerderij Met Zwembad Acacia
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vanaf € 686,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Villa Placidia nummer 2 - 2-4 personen
De leuke en comfortabele appartementen "Villa Placidia" zijn recentelijk gerenoveerd en zijn gelegen midden in het centrum van Campitello. Villa Placidia heeft niet alleen een centrale, maar ook een zonnige ligging op het zuiden. De winkels en restaurants zijn in de directe omgeving te vinden. De 'Col Rodella' ligt op een afstand van ca. 200 meter van de appartementen. De skibushalte is gelegen op ca. 20 meter afstand van appartementen "Villa Placidia", hiermee kun je o.a. naar de 'Pecol' cabinelift in Canazei. De liften vanuit Campitello en Canazei zijn beide aangesloten op de Sella Ronda tour. Wil je nu de drukte van de Sella Ronda iets vermijden, ga dan eens naar het gehuchtje Pozza di Fassa (gelegen op ca. 8 km afstand) of de plaats Moena (gelegen op ca. 12 km afstand), deze gebieden zijn misschien iets kleiner, maar zeker de moeite waard om eens te bekijken. Voldoende mogelijkheden dus voor de ervaren en beginnende skiër! Wasgelegenheid aanwezig. Per appartement is er één parkeerplaats inbegrepen.
Vanaf € 740,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
