Vakantie In Boerderij Met Zwembad Gelsi
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Zirm inclusief catering - 10-13 personen
Chalet Zirm ligt op ca. 400 meter afstand van het gezellige centrum van Santa Cristina. De gondel Col Raiser ligt op zo'n 300 meter van het chalet en is ook per bus makkelijk bereikbaar. In de middag is het mogelijk om terug naar het chalet te skiën (bij voldoende sneeuw) en van de zon te genieten op het balkon. In Chalet Zirm is ook een skiberging aanwezig en je hebt Wi-Fi internetverbinding in de woonkamer. Het chalet is verdeeld over drie verdiepingen, waarvan de begane grond en tweede verdieping verhuurd worden. Deze verdiepingen zijn elk apart via een eigen toegang buitenom te bereiken. In het chalet zijn meerdere kleinere woonkamers te vinden, op die manier kun je ook genieten van je eigen privacy in het chalet. Doordat de woon- en eetkamer zich op de bovenste verdieping van het chalet bevinden is er een prachtig uitzicht over het dorp. Chalet Zirm wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 5.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Girolama
Dit imposante negentiende - eeuwse herenhuis is gelegen op een dominante positie op een natuurlijk terras , waar het uitzicht zich uitstrekt over de heuvels van Chianti naar Monte Amiata . De restauratie heeft de ware sfeer van een authentieke oude Toscaanse villa terug in het leven geroepen zodat u de sfeer , de traditie en de smaken van deze streek ultiem kunt ervaren. Het landgoed produceert een goede Chianti wijn die geproefd kan worden in de typische kelders en die bij de receptie verkocht wordt. Het interieur is ingericht met antieke meubels en toont de karakteristieke details van de Toscaanse architectuur : balkenplafond , terracotta vloer , ijzeren armaturen. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs . Afstanden : San Gusme met kruidenier, postkantoor en restaurant 400m, Castelnuovo Berardenga met allerlei winkels, banken , restaurants en benzinestation 5km, Gaiole in Chianti (L' Eroica ) 17km , Siena 26km , Rapolano Terme (kuuroord) 27km , Volterra 78km , Pisa 175km , Lucca 202km , Rome 223km . Ter beschikking van de gasten : panoramisch gelegen zwembad ( 4m x 12m , diepte 1,20 m - 1 , 40m , geopend 01/06-30/09 ), veranda met tafel en stoelen , omheinde tuin met speeltuin en een omheind gebied voor honden . Barbecue . Aankoop van olijfolie , wijn en vinsanto bij de receptie. Internet Wi -Fi ( gratis ) . Huisdieren toegestaan. Op aanvraag en tegen betaling ter plaatse: wasservice. Parkeren op het landgoed. Verdieping: Woonkamer met open haard SAT-TV, DVD-speler en een volledig uitgeruste keukenhoek ( koelkast met vriesvak , vaatwasser, oven ), 2 slaapkamers, badkamer met douche (dakraam).
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama - 2-4 personen
De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!
Vanaf € 895,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Mulina
Luxury villa in Tuscany, between the regions of Siena and Arezzo, a strategic location that allows to visit the main tourist cities in the region, medieval villages, wine estates of the famous Chianti wine, spas and much more. The villa is very attention to detail, and boasts a nice and quaint with objects and refined furniture, old paintings and antique quality floors. The villa is equipped with the latest technological systems and is supported energetically by a modern photovoltaic system 20kW used for lighting and heating of the house, through floor heating, and for heating swimming pool water. Completely fenced, enjoys absolute privacy. A quiet road passes 300m from the villa. Final cleaning and air conditioning are included in the rental price.
Vanaf € 4.494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantie In Boerderij Met Zwembad Pini
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vanaf € 609,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
