Villa Chiara
Villa Chiara ligt te midden van het Umbrische platteland. Een typisch landhuis, dat onlangs is gerenoveerd, het onderhoud ervan's kenmerken zoals houten balken, terracotta vloeren en stenen muren en het toevoegen van alle gemakken voorzien. Villa Chiara is ingericht met een fotovoltaïsch systeem. Het pand van 1hectar, met zwembad, pergola met tafel en stoelen en een overdekte parkeerplaats is volledig omheind en neemt een deel van de wijk Lago Trasimeno. De eigenaar is een zeer behulpzaam en prachtige persoon advertentie kan toegang krijgen tot het terrein elke dag om te zorgen voor het zwembad en de tuin. Goed onderhouden rustieke stijl ingericht met antieke meubels. Toegang via 800 m onverharde weg in goede omstandigheden. Eindschoonmaak en airconditioning inbegrepen in de huurprijs.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Residence Diamant - 4-6 personen
Residence Diamant ligt op een gunstige locatie tussen Ortisei/Sankt Ulrich en Santa Cristina, op 100 meter afstand van de skibushalte waardoor je gemakkelijk verschillende skiliften kan bereiken. De residence biedt verzorgde appartementen met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en bossen. Op ca. 1 kilometer afstand vind je het gemoedelijke centrum van Ortisei/Sankt Ulrich, hier zijn winkels, restaurants, enkele bars en twee oefenweides. Vanuit Ortisei/Sankt Ulrich kan je twee kanten op, namelijk naar het familievriendelijk gebied Alpe di Siusi/Seiseralm, of naar het Seceda gebied dat meer voor gevorderden geschikt is én verbonden is met Santa Cristina. Op ca. 2,5 kilometer van Residence Diamant ligt het centrum van Santa Cristina dat via pistes verbonden is met Selva Gardena/Wolkenstein en daarmee ook met de beroemde Sella Ronda. In de residence zijn vijf nette appartementen, ieder met een balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één gratis parkeerplaats in de garage beschikbaar (overige plaatsen op aanvraag en tegen betaling). Verder is er een wasmachine en een skiberging met schoenendroger die voor alle gasten van de residence te gebruiken zijn (beiden gratis). De gasten die in Residence Diamant verblijven kunnen gratis gebruik maken van de wellness-faciliteiten van Hotel Diamant, gelegen op ca. 500 meter afstand van de appartementen. Het hotel beschikt over o.a. een zwembad, whirlpool en fitnessruimte. Tevens zijn er een sauna, Turks stoombad en relaxruimte (deze faciliteiten zijn alleen voor volwassenenen en kinderen vanaf 14 jaar). De wellness-faciliteiten zijn geopend van 15:00 uur tot 20:00 uur.
Vanaf € 1.225,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Fontane
Seven characteristic holiday apartments in a vast estate of 10ha, property of a well known sculptor of international fame, a very friendly and interesting person who lives in the ?500 Florentine?-style master villa. The garden, where his workshop is also located, is a true open-air museum. Pleasant position at the gates of the small town of Monteverdi Marittima. For each unit, the owner personally oversaw the renovation work and furnishings, using his sculptors and his preferred material, travertine, for the bathrooms, the kitchens and the floors. Simple, essential furnishings, as is the artist's style, with a few Tuscan country pieces. Heating with electric heaters, hot water by means of a water heater. Fontane 1 and 2 are two completely independent apartments in a two-family house. Eva and Boscaiolo are two single houses. Bedrooms with bathroom are available in the villa (price on request). The characteristics of the Querciolaie property make it an ideal place for those who love simplicity and are looking for a unique accommodation, in a pleasant location.
Vanaf € 1.421,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Soleggiata
Oud en imposant boerenhuis vakantievilla met zwembad, die gerenoveerd zijn met grote zorg en smaak. Aangename ligging met uitzicht over het karakteristieke landschap vol met olijfgaarden, wijngaarden en bossen. Op het landgoed worden olijfolie en wijn geproduceerd. De vakantiewoning grenst aan een weg die leidt tot aan de boerderij (waar de olie en wijn worden geproduceerd) 800m verder en tot het charmante en pittoreske middelleeuwse dorpje Montebenicchi. Comfortabele meubels in perfecte harmonie met de omgeving.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 6.965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Mary
Deze elegante villa ligt dicht bij het kleine vissersdorpje Nerano in de buurt van Massa Lubrense aan de kust van Amalfi, op slechts 1km van de zee. Hier treft u een vleugje paradijs tussen hemel en zee onder de citroen- en olijfbomen. De perfecte plek voor een ontspannen vakantie met uw gezin. Er is een grote verscheidenheid aan nabijgelegen wandelpaden en kajakexcursies. Er kunnen ook uitstapjes naar Pompei, Ercolano, de Vesuvius, Capri eiland en schatten van de kust van Amalfi en Positano en Ravello georganiseerd worden. Betoverende ligging met een prachtig uitzicht over de zee. Moderne inrichting met enkele antieke stukken. Centrale verwarming. De eindschoonmaak, elektriciteit en airconditioning zijn inbegrepen in de huurprijs. Afstanden:. Marina del Cantone met stranden en restaurants 1km, Massa Lubrense met allerlei winkels, restaurants en banken 11km, Sorrento (met de boot naar het eiland Capri) 19km, 37km Positano, Amalfi 52km, 66km Napels, Salerno 72km.
Vanaf € 4.480,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Regina - 4-6 personen
Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
