Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Biohaus begane grond - 4-5 personen

Appartement Biohaus is centraal gelegen in het pittoreske wintersportdorp Neukirchen, nabij het centrum en ca. 800 meter van de Wildkogelbahn 1. Deze gondel brengt je direct naar het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Arena. De skibushalte ligt op ca. 200 meter van het appartement en de gratis skibus brengt je binnen enkele minuten naar de skilift. Direct bij de gondel is de skischool gesitueerd. Het centrum van Neukirchen ligt op ca. 300 meter van de Biohaus en hier vind je een ruim aanbod aan o.a. supermarkten, (sport) winkels, restaurants, (après-ski) bars, een bakker en zelfs een ijssalon. Gasten van Biohaus mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen hotel Steiger, zoals de speelruimte en het wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad, infraroodcabine en relax ruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, solarium en je kunt hier ook massagebehandelingen boeken. Verder vind je in hotel Steiger een wasmachine (tegen betaling), hotelbar en een restaurant, ter plaatse kun je tegen betaling ontbijt en diner bijboeken. In het hotel vind je tevens een skiberging met skischoendrogers. Parkeren kan bij het appartement.

Vanaf € 1.070,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Residenza Solaris - 4-6 personen

Appartement Residenza Solaris - 4-6 personen
Chalet.nl

Residenza Solaris is rustig en zonnig gelegen in de wijk Ebene, behorend tot de levendige wintersportplaats Ischgl. De dichtstbijzijnde skilift is de Pardatschgratbahn in Ischgl. Deze skilift is op ca. 3,5 km afstand van de appartementen gelegen en ook vind je hier pistes. De gratis skibus stopt vlakbij en brengt je in een paar minuten naar de lift. Op 150 meter vanaf Residenza Solaris vind je een Gasthof waar je traditionele Tiroolse specialiteiten, maar ook internationale gerechten kunt eten. Het centrum van Ischgl ligt op ongeveer 3,5 km afstand van de appartementen. Je kunt hier o.a. terecht voor gezellige après-ski- en uitgaansgelegenheden, restaurants, winkels, supermarkten, kinderopvang en de skischool. Ook een overdekt zwembad en schaatsbaan vind je in het dorp. In de omgeving van Ischgl zijn er tevens prima mogelijkheden om te wandelen, langlaufen en rodelen. De ruime appartementen van Residenza Solaris zijn licht en netjes ingericht en beschikken allemaal over een gratis Wi-Fi internet verbinding. In het appartementengebouw is een wellnessruimte aanwezig met een kleine sauna, stoombad en een ontspanningsruimte, waar je gratis gebruik van kunt maken. Er is een skiberging met skischoenendroger en er zijn gratis parkeerplaatsen bij het appartementengebouw. Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 1.170,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement The Peak Melisande 2 - 4-5 personen

Chalet-appartement The Peak Melisande 2 - 4-5 personen
Chalet.nl

The Peak oftewel de top van je vakantiegeluk! De chalets en appartementen liggen aan de piste in Sölden en zijn een perfect startpunt om het Ötztal skigebied te gaan verkennen. Via de rode piste (nr. 21) ski je naar de Gigijochbahn. Pak je liever de skibus? Dat kan ook, want die stopt voor de deur. De appartementen en chalets liggen op een helling waardoor je een prachtig panoramisch uitzicht hebt over de omliggende bergen. De inrichting is comfortabel en luxe. Sommige appartementen of chalets beschikken over een eigen infraroodsauna. Op ca. 150 meter van The Peak is een restaurant 'Panorama Alm'. Bij dit piste restaurant kun je terecht voor lekker eten, maar ook voor een gezellige après-ski. Het restaurant is geopend tot 20:00 en de keuken sluit om 18:00. Het centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km afstand van The Peak. Hier gaat het al vanaf halverwege de middag gezellig los tijdens de après-ski. Ook kun je in het dorp terecht voor je dagelijkse boodschappen of lekker uiteten in één van de restaurants. Er is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.

Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen

Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen
Chalet.nl

In de gemoedelijke wintersportplaats Ehrwald vind je chalet Erlifeld. Dit is een goed gelegen chalet, op zo'n 300 meter van de "Sonnenlift". Bij dit sleepliftje begint tevens de skiles en zijn er voor de beginners een aantal makkelijke afdalingen. Ook kun je terecht bij de cabinelift van de "Ehrwalder Alm". Met deze lift kom je in een ander gedeelte van het skigebied terecht, en hier heb je nog meer afdalingen. Zeker voor de skiër met iets meer ervaring zullen deze afdalingen interessanter zijn, omdat je hier meer variatie in de pistes zult vinden. Deze cabinelift is op een afstand van ongeveer 2,5 kilometer gelegen. Je komt hier gemakkelijk met de skibus; de halte voor de skibus is bij de "Sonnenlift" gelegen. Op een afstand van ongeveer 4,5 kilometer heb je het magneettreintje dat je naar de top van de Zugspitze brengt. Dit is de hoogste berg van Duitsland, en dankzij de hoge ligging vind je hier uitdagende pistes. Dit maakt het zeker ook voor de gevorderde skiër een leuk en gevarieerd gebied. Ehrwald is een traditioneel dorp, maar je vindt er ook zeker moderne faciliteiten. Zo vind je er diverse gezellige barretjes en restaurants, maar biedt het dorp je ook moderne winkelfaciliteiten. Het centrum is gelegen op ongeveer 500 meter. Chalet Erlifeld wordt inclusief cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Ook is er Nederlandse oppas voor de kinderen (1 t/m 5 jaar) aanwezig: op zondag-, maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend tot 13.00 uur, oppas op donderdag de gehele dag (tot 16.00 uur). De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 7.630,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Landhof Type 2 - 4-6 personen

Chalet-appartement Landhof Type 2 - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.190,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Residence Areitbahn penthouse - 8-10 personen

Appartement Residence Areitbahn penthouse - 8-10 personen
Chalet.nl

De appartementen Residence Areitbahn bevinden zich tussen de wintersportplaatsen Zell am See en Kaprun, in de wijk Zellermoos. Op 1 km afstand vind je de piste en de skilift Areitbahn waarmee je in het skigebied van Zell am See in komt (ca. 75 km piste). De skibus vertrekt voor de deur van Residence Areitbahn. Je kunt ook kiezen om het Pinzgauer treintje te nemen die voor de deur stopt en bijna ieder uur naar de Areitbahn rijdt. De Panoramabahn Schaufelberg (ca. 20 km piste) in Kaprun is gelegen op ca. 5 km afstand en de Kitzsteinhorngletsjer (ca. 40 km piste) ligt op 11,5 km afstand. Voor een supermarkt, restaurants en winkels kun je o.a. terecht in Schüttdorf, dat op ca. 1,5 km afstand gelegen is. Ook Zell am See (gelegen op ca. 3,5 km) en Kaprun (gelegen op ca. 5 km) zijn makkelijk bereikbaar. In zowel Zell am See als Kaprun vind je vele gezellige après-ski gelegenheden. Ook voor meer winkels en restaurants, skischolen, skiverhuur en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, schaatsbaan en wellnesscentrum kun je in beide wintersportdorpen terecht. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Residence Areitbahn bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal zes ruime appartementen. De appartementen hebben een moderne en comfortabele inrichting en zijn tevens voorzien van een terras of balkon. Er is een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Sommige appartementen beschikken eveneens over de luxe van een privé-sauna, waarin je na een lange dag in de sneeuw lekker kunt ontspannen! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.