Appartement Biohaus tweede verdieping - 4-6 personen
Appartement Biohaus is centraal gelegen in het pittoreske wintersportdorp Neukirchen, nabij het centrum en ca. 800 meter van de Wildkogelbahn 1. Deze gondel brengt je direct naar het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Arena. De skibushalte ligt op ca. 200 meter van het appartement en de gratis skibus brengt je binnen enkele minuten naar de skilift. Direct bij de gondel is de skischool gesitueerd. Het centrum van Neukirchen ligt op ca. 300 meter van de Biohaus en hier vind je een ruim aanbod aan o.a. supermarkten, (sport) winkels, restaurants, (après-ski) bars, een bakker en zelfs een ijssalon. Gasten van Biohaus mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen hotel Steiger, zoals de speelruimte en het wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad, infraroodcabine en relax ruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, solarium en je kunt hier ook massagebehandelingen boeken. Verder vind je in hotel Steiger een wasmachine (tegen betaling), hotelbar en een restaurant, ter plaatse kun je tegen betaling ontbijt en diner bijboeken. In het hotel vind je tevens een skiberging met skischoendrogers. Parkeren kan bij het appartement.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Nindl Top 5 - 6 personen
Dichtbij het centrum van de levendige wintersportplaats Königsleiten liggen de chalet-appartementen Nindl. Deze appartementen liggen bij de ingang van het dorp, op ca. 300 meter afstand (bergafwaarts) van de Märchenwaldlift en de skipiste. Vlakbij de appartementen vind je een supermarkt en enkele restaurants. In het centrum van Königsleiten hangt een gezellige sfeer. In het dorp vind je o.a. skischolen, diverse winkeltjes, restaurantjes en barretjes. De appartementen Nindl zijn gelegen in een charmant chalet. De appartementen hebben een eenvoudige, maar goed verzorgde inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Verder is er parkeergelegenheid bij de appartementen, een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger en kun je ter plaatse broodjesservice regelen. Ligging op plattegrond: C5, nr. 3 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Innrain - 4-5 personen
Landhaus Innrain heeft een zeer centrale ligging in het populaire Flachau. Op slechts 300 meter afstand vind je de 8er Jet Flachau en skipiste. De gratis skibus stopt op 150 meter van Landhaus Innrain. Het centrum van Flachau met restaurants, winkels en après-ski ligt op 300 meter afstand. Landhaus Innrain beschikt over gratis Wi-Fi en een parkeerplaats.
Vanaf € 835,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 14 personen
Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur. Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau. Ferienhaus Rieder is in 2018 gerenoveerd en is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.315,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Bergwelt - 11-14 personen
Chalet Bergwelt is een ruim chalet met rustige ligging aan de rand van het dorpje Finkenberg. Het gemoedelijke centrum van Finkenberg bevindt zich op ca. 250 meter afstand. Op ca. 400 meter afstand ligt de Finkenberger Almbahn met directe aansluiting op het skigebied van Mayrhofen. Op ca. 15 km afstand ligt de Hintertuxer Gletscher. De skibus stopt op ca. 100 meter afstand van het chalet. Chalet Bergwelt beschikt over Wi-Fi, een garage (voor 2 auto's), drie parkeerplaatsen en een skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 414,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Bad Hofgastein - 4-6 personen
Gelegen aan het begin van de voetgangerszone in Bad Hofgastein vind je deze gelijknamige appartementen. De bakker, supermarkt, restaurants en bars vind je allemaal op loopafstand. De skibus vertrekt op slechts 50 meter van je appartement, waardoor je ook gauw bij de skilift bent. De piste en Schlossalmbahn skilift bevinden zich op 1,4 km van de appartementen Bad Hofgastein. Bij deze skilift vind je ook een skischool. Begin de dag goed met een ontbijt in de ontbijtruimte of maak gebruik van de broodjesservice en na een dag skiën kun je nog lekker naar de sauna. In het appartementengebouw is verder een receptie, lift, wasmachine en droger en skiberging. Alle appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen en er is een parkeergarage.
Vanaf € 1.210,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |