Appartement Bolodges Saalbach penthouse - 5-7 personen
Onderaan de piste, midden in Saalbach vind je de appartementen Bolodges Saalbach. De Turmlift ligt op 50 meter en op 100 meter vind je de Kohlmaisgipfelbahn, hiermee kom je in het deel richting Leogang. De Bernkogelbahn, waarmee je richting Hinterglemm/Fieberbrunn kunt, is gelegen aan de zuidkant op 300 meter van de appartementen. Eveneens op 300 meter afstand, maar dan aan de noordkant vind je de Schattberg X-Press. Wat voor een weer het ook is, vanuit de Bolodges Saalbach kun je alle kanten op om de pistes van het uitgestrekte skigebied te verkennen! Het centrum van Saalbach loop je zo in, hier vind je vele après-skibars, winkels en restaurants. De royale appartementen zijn allemaal luxe en modern ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi, wasmachine en een mooi uitzicht op de pistes. Verder is er een verwarmde skiberging met skischoenendroger. Onder het appartementengebouw zijn overdekte parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIIa - 6-8 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.960,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Central Penthouse Faulkogl - 10-12 personen
In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.
Vanaf € 4.470,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hölzl Top EG - 3-5 personen
De chalet-appartementen Hölzl hebben een ideale ligging in het levendige wintersportdorp Königsleiten. De appartementen liggen bij de entree van het dorp, dichtbij allerlei voorzieningen. Zo vind je de piste en de Märchenwaldlift op ca. 500 meter afstand (bergopwaarts) en de supermarkt en het dichtstbijzijnde restaurant liggen al op slechts 150 meter afstand van de chalet-appartementen Hölzl. In Königsleiten vind je verder twee skischolen en kinderopvang. Ook 's avonds is er in het dorp van alles te doen, zo zijn er o.a. diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Königsleiten valt onder Wald im Pinzgau, in dat dorp vind je een overdekt zwembad en een aantal wellnessfaciliteiten. De chalet-appartementen Hölzl bevinden zich in een rustiek en in traditionele stijl gebouwd chalet. De appartementen hebben een nette inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij het chalet en er is een gezamenlijke skiberging. Ligging op plattegrond: C5, nr. 1 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Avenida Panorama - 12-16 personen
Deze compleet nieuwgebouwde, luxe chalets Avenida Panorama zijn gelegen aan de Erlebnisberg in Walchen. Deze Erlebnisberg is ideaal voor kinderen om te leren skiën en tevens is er het leuke funpark 'Nagelköpfl'. De vrijstaande chalets hebben verder een gunstige ligging ten opzichte van de grotere skigebieden van Kaprun en Zell am See. De dichtstbijzijnde skipiste ligt op ca. 10 autominuten rijden. Tevens rijdt er dagelijks een skibus, de skibushalte is op loopafstand. Het gezellige centrum van Kaprun ligt op ca. 8 km en het centrum van Zell am See op ca. 12 km afstand. Broodjesservice is mogelijk. De chalets beschikken allemaal over een privé-sauna, Wi-Fi internetverbinding en een balkon en/of terras. Verder is er een verwarmde skiberging en beschik je over drie tot vier parkeerplaatsen in de carport. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van beide dorpen.
Vanaf € 4.525,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Auhof inclusief catering - 20-26 personen
Het catered chalet Auhof is gelegen aan de rand van Flachau, op 700 meter van de skilift. Er stopt een skibus bij het chalet. Deze bus brengt je in slechts 5 minuten naar de skilift. Het gezellige dorpscentrum van Flachau bevindt zich op 900 meter van het chalet. Hier vind je diverse winkels, restaurants en vele après-skigelegenheden. Het ruime, vrijstaande chalet Auhof is een voormalige boerenwoning die in 2012 geheel is gerenoveerd. Er is een grote eetkamer die tevens gebruikt kan worden als gezamenlijke ruimte. Het chalet beschikt over 12 slaapkamers en 8 badkamers. Verder is er in de tuin een Finse houtgestookte sauna (1x per week gratis te gebruiken, in overleg met de staf ter plaatse, meerkosten extra gebruik: ? 40,- voor 2 uur). Chalet Auhof wordt alleen inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, echt vakantie! De cateringstaf verblijft in een eigen slaapkamer met badkamer op de begane grond van het chalet.
Vanaf € 8.455,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
