Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Innrain - 4-5 personen

Appartement Innrain - 4-5 personen
Chalet.nl

Landhaus Innrain heeft een zeer centrale ligging in het populaire Flachau. Op slechts 300 meter afstand vind je de 8er Jet Flachau en skipiste. De gratis skibus stopt op 150 meter van Landhaus Innrain. Het centrum van Flachau met restaurants, winkels en après-ski ligt op 300 meter afstand. Landhaus Innrain beschikt over gratis Wi-Fi en een parkeerplaats.

Appartement Tom Sojer - 4-5 personen

Appartement Tom Sojer - 4-5 personen
Chalet.nl

De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 1.670,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Wildbachhof combi - 4-8 personen

Appartement Wildbachhof combi - 4-8 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Alpen Diamond Begane grond - 4-5 personen

Appartement Alpen Diamond Begane grond - 4-5 personen
Chalet.nl

Direct naast de piste in Sölden liggen de appartementen Alpen Diamond. De ligging van het appartementenhuis is ideaal, want na het ontbijt kun je direct de piste opstappen. Naast Alpen Diamond vind je ook de sleeplift Innerwald, waar tevens een oefenweide en skischool te vinden is. Ski je een stuk verder, dan kom je uit bij de Gaislachkoglbahn, vanaf hier kun je het skigebied van Sölden met 144 kilometer aan pistes gaan verkennen Het levendige centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km van de appartementen. Hier zijn verschillende barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er meerdere restaurants om lekker uiteten te gaan. Ook is er een supermarkt waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen. De appartementen zijn voorzien van luxe en hebben een moderne en sfeervolle inrichting. In Alpen Diamond is een wellness ruimte met een sauna en stoombad. De appartementen beschikken over een WiFi-internetverbinding en er is een skikelder. Dit type beschikt over één overdekte parkeerplaats.

Vanaf € 1.250,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Stadl - 8-10 personen

Chalet Stadl - 8-10 personen
Chalet.nl

Ben je op zoek naar een chalet midden in de natuur, vrijwel aan de piste? Chalet Stadl ligt op 1225 meter hoogte en vanuit het chalet bind je zo je ski's onder en ski je naar de (op 300 meter afstand gelegen) dalafdaling van Viehhofen (piste nummer 68). In het dal aangekomen neem je de skibus naar de eerste de beste skilift die een verbinding heeft met het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Vanaf het chalet zijn er diverse wandelroutes mogelijk. Op ca. 300 meter afstand van chalet Stadl ligt Berggasthof Hecherhütte waar je op het zonneterras kunt genieten van een lekker drankje. Ook kun je hier terecht als je een keer zin hebt in een lekkere maaltijd, probeer zeker eens één van hun specialiteiten. Op ca. 3,5 km afstand ligt het centrum van Viehhofen. Hier vind je nog andere restaurants, een paar winkels, skiverhuur en een oefenweide. Zowel het levendige Saalbach als het levendige Zell am See (met een uitgebreide après ski in beide plaatsen) liggen op ca. 12 km afstand. De weg vanuit Viehhofen naar het chalet bestaat 3 kilometer uit een goed begaanbare weg, de laatste 300 meter is een pad. Sneeuwkettingen worden de gehele weg aangeraden.