Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Villa Edelweiss - 10-12 personen

Chalet Villa Edelweiss - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet Villa Edelweiss is gelegen op een prachtige locatie, aan de zuidoever van de Zeller See en vlakbij Zell am See. Op ca. 4,5 km afstand kan je de cabinelift Areitbahn nemen naar de top van de Schmittenhöhe (2000 m). De skibus vertrekt op ca. 75 meter naar de cabinelift. Vanaf winter 2019/2020 is ook het skigebied van Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn bij de skipas inbegrepen, waardoor je toegang hebt tot meer dan 400 km aan pistes. Op ca. 2,3 km vind je de dichtstbijzijnde supermarkt. Het centrum van Zell am See bevindt zich op ca. 6,5 km van Villa Edelweiss. Vanuit het centrum vertrekken ook nog twee skiliften naar de Schmittenhöhe. In het centrum zijn veel winkels, restaurants, après-ski bars, een schaatsbaan en overdekt zwembad te vinden. Het chalet beschikt over een houtkachel, sauna, groot balkon en terras, gratis Wi-Fi internetverbinding en voldoende parkeerplaatsen voor de deur. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van de liften. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die tijd is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Grimming Lodges Top 4 met sauna - 4-7 personen

Appartement Grimming Lodges Top 4 met sauna - 4-7 personen
Chalet.nl

Appartementen Grimming Lodges bevinden zich op een perfecte locatie in Tauplitz, op ca. 100 meter van de cabinelift Tauplitz. Aan het einde van de dag kan je terug skiën via de dalafdaling. Het skigebied Die Tauplitz beschikt over ca. 43 km aan gevarieerde pistes. Het centrum van Tauplitz is klein en beschikt over een aantal restaurants en winkels die binnen een straal van ca. 300 meter te vinden zijn. Verder zijn er diverse wandelpaden en loipes in de omgeving. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.

Appartement Corona - 4-6 personen

Appartement Corona - 4-6 personen
Chalet.nl

De appartementen Corona hebben een gunstige, maar rustige ligging in het centrum van Sölden, ca. 400 meter verwijderd van de Giggijochbahn en de skipiste. Ook vind je binnen een straal van ca. 100 meter van het appartementengebouw o.a. een supermarkt en een aantal restaurants, bars en winkels. De skibus vertrekt op 200 meter afstand. Als gast van de appartementen Corona heb je 1 keer per dag gratis toegang tot het binnenzwembad en de sauna van de Freizeit-Arena Sölden, dat op slechts 100 meter afstand gelegen is. Ook kun je hier tegen betaling o.a. gebruik maken van de overige wellnessfaciliteiten, verschillende sportfaciliteiten, de schaatsbaan en de bowlingbaan. Ook voor een bruisende après-ski ben je in Sölden aan het juiste adres. Corona bestaat uit 13 appartementen, allen met een comfortabele en goed verzorgde inrichting. Er is een receptie, internet (Wi-Fi), een wasmachine en droger (tegen betaling) en een skiberging met skischoenendroger. Ook is het mogelijk om ter plaatse broodjesservice te regelen. Bij het appartementengebouw zijn parkeerplaatsen gelegen.

Vanaf € 1.530,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Hochkrimml 182A - 6 personen

Chalet Hochkrimml 182A - 6 personen
Chalet.nl

Gelegen in Hochkrimml, in de wijk Filzstein vind je het gezellig ingerichte chalet Hochkrimml 182A. De Filzsteinliften liggen op loopafstand, waarna je enkele minuten later het Zillertal Arena skigebied verder kunt ontdekken. Chalet Hochkrimml 182A is een twee-onder-één-kap woning met o.a. een privé-sauna, open haard en vloerverwarming. Broodjesservice is mogelijk. Bij het chalet is een wasruimte met wasmachine en droger en er is een parkeerplaats. Ligging op de plattegrond: G6, nr. 182A (gelegen bij nr. 53, zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 1.235,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Puradies - 2-5 personen

Chalet Puradies - 2-5 personen
Chalet.nl

Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).

Vanaf € 3.210,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje