Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Buggl's Type 1 - 35 m² - 2 personen

Appartement Buggl's Type 1 - 35 m² - 2 personen
Chalet.nl

De appartementen Buggl's liggen midden in het centrum van Sölden, nabij de ?Zentrum Shuttle? en op 500 meter vanaf de ?Gaislachkoglbahn?. Deze lift brengt naar een hoogte van 3058m en biedt toegang tot de rest van het skigebied. De skibus stopt direct voor de appartementen en is slechts 1 halte van de skilift verwijderd. Een supermarkt en bakker bevinden zich eveneens direct bij appartement Buggl's. Ook andere winkels, restaurants en bars zijn volop in het centrum te vinden. Buggl's bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal 9 appartementen. Er is een receptie, een wasmachine en een skiberging met skischoenendroger. Bij het appartement is het mogelijk om je bagage in en uit te laden en op ca. 50 meter zijn parkeerplaatsen. Gasten van appartement Buggl's hebben gratis toegang tot het zwembad en de sauna in de ?Freizeit Arena? op 750 meter afstand.

Chalet Penkenjoch - 4-6 personen

Chalet Penkenjoch - 4-6 personen
Chalet.nl

Dit is een echte aanrader als je je vakantie boven op een berg wilt doorbrengen en zo vanuit je chalet de piste op wilt stappen. Bergchalet Penkenjoch ligt op 2095 hoogte midden in het skigebied van Mayrhofen. Van hieruit heb je een adembenemend uitzicht over de pistes en omliggende bergen. Als iedereen in de avond is teruggekeerd naar het dal, geniet jij van alle rust en stilte in de bergen. Het chalet is alleen via de Finkenbergeralmbahn (tijdens openingstijden) te bereiken. Vrijwel naast het chalet vind je restaurant Penkenjochhaus waar je een lekker hapje kunt eten of een drankje kunt doen in de Schirmbar.

Chalet-appartement Ladner - 8-9 personen

Chalet-appartement Ladner - 8-9 personen
Chalet.nl

Het typisch Tiroolse chalet Ladner is gelegen op een rustige locatie in Kappl, op een heuvel met schitterend uitzicht over de vallei. Het chalet bestaat uit twee appartementen, die zowel apart als in combinatie gehuurd kunnen worden. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De skilift (Dias-Bahn) is gelegen op ca. 2,8 km afstand van chalet Ladner en geeft je toegang tot het Silvretta Arena skigebied. Ook het skigebied van Ischgl, dat op ongeveer 10,5 km afstand gelegen is, is goed te bereiken. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van het chalet. Het centrum van het charmante dorpje Kappl ligt ca. 1,5 km van het chalet vandaan. Je vindt hier o.a. een skischool, kinderopvang en een aantal restaurants en après-ski bars. Chalet Ladner beschikt over parkeergelegenheid.

Vanaf € 1.250,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Machreich - 9 personen

Chalet Machreich - 9 personen
Chalet.nl

Chalet Machreich ligt in Bruck an der Großglocknerstraße en is zeer geschikt als uitvalsbasis om de skigebieden van Zell am See en Kaprun te bezoeken. Het chalet heeft een zonnige ligging en mooi uitzicht op het omliggende berglandschap. De dichtsbijzijnde skilift is de 'Areitbahn I' in Zell am See op ca. 7 km van het chalet. Met deze lift kun je omhoog en het veelzijdige skigebied van de Schmittenhöhe verkennen. Bruck an der Großglocknerstraße is een rustig plaatsje met verschillende faciliteiten zoals winkels, restaurants en bars. Op zoek naar de bruisende après-ski? Dan kun je het beste naar het gezellige centrum van Zell am See gaan. Hier zijn diverse uitgaansgelegenheden waar het tot in de late uurtjes doorgaat. Het chalet heeft een comfortabele en moderne inrichting. Verder heeft het chalet sfeervolle details en kun je na een dag in de buitenlucht heerlijk opwarmen bij de open haard. Er zijn in het chalet een infraroodsauna, wasmachine en een skiberging aanwezig. Daarnaast is er een parkeerplaats voor drie auto's.

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen
Chalet.nl

Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 1.680,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje