Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Central Deluxe B met sauna - 6-8 personen

Chalet-appartement Central Deluxe B met sauna - 6-8 personen
Chalet.nl

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 2.570,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Hansjörg - 5-6 personen

Appartement Hansjörg - 5-6 personen
Chalet.nl

Op een zonnige locatie in Fügen vind je de appartementen Hansjörg. De skibus stopt op 350 meter van het appartement en rijdt zowel naar zowel het Spieljoch skigebied (1,4 km vanaf het appartement) als naar het Hochfügen-Hochzillertal skigebied (6 km vanaf het appartement). In beide gebieden is een skischool. Mocht je liever niet de piste op gaan maar wel actief bezig zijn, er is een langlaufloipe op 400 meter en een ijsbaan op 1 km afstand. Liever relaxen? Op 1 km afstand wellnesscentrum Erlebnistherme Zillertal met diverse sauna's en een zwembad. Het centrum van Fügen met diverse winkels, restaurants en bars ligt op 1,7 km afstand. Er is al een supermarkt is 800 meter van het appartementenhuis en het dichtstbijzijnde restaurant is gelegen op 500 meter. Bij het appartementenhuis worden streekproducten verkocht. De appartementen Hansjörg zijn rustig gelegen en worden omgeven door weide. In het appartementenhuis vind je o.a. een skiberging met skischoenendroger. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen.

Chalet Inge inclusief catering - 40-45 personen

Chalet Inge inclusief catering - 40-45 personen
Chalet.nl

Bij het centrum van het bruisende St. Anton am Arlberg ligt het super moderne en luxe chalet Inge. De skibus stopt voor de deur en brengt je binnen enkele minuten naar de skilift 'Rendl gondellift' (850m) en autovrije centrum (950m). Het geliefde St. Anton am Arlberg is een modern en trendy skioord wat haar traditionele en gemoedelijke karakter heeft weten te behouden. Het staat internationaal vooral bekend om de gezellige aprés-ski maar er is naast skiën en après-skiën nog veel meer te beleven in St. Anton. Zo is er een sfeervolle dorpskern met veel leuke terrassen waar je na een dag op de piste een welverdiend drankje kunt drinken, zijn er verschillende mooie (sport)winkels. En kun je op de vrije dag van de catering staf uit eten bij één van de vele heerlijke restaurants die het dorp rijk is. Ook kun je ervoor kiezen om een dag met veel sneeuwval lekker te relaxen en genieten in een van de vele spa's. Chalet Inge is een groot modern chalet met een stoere uitstraling. Het chalet heeft verschillende faciliteiten. Zo heeft het een grote ruimte waar je kunt zitten en/of eten en is er een sfeervolle zithoek met open haard waar je na een dag in de kou lekker kunt opwarmen. Op de tweede verdieping van het chalet is er een wellness met onder andere een sauna en relax ruimte. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Door de grote en lange raampartijen is er veel lichtinval en een heb je een prachtig uitzicht op de besneeuwde bergen. Verder beschikt het chalet over Wi-Fi, is er een skiberging met schoendroger en een lift. Chalet Inge wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 28.800,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Duxer Anger - 6-8 personen

Chalet-appartement Duxer Anger - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Duxer Anger is gelegen in de wijk Duxeralm, in het wintersport dorp Hochkrimml. Direct tegenover het chalet bevindt zich de stoeltjeslift´Duxeralmbahn´die je direct in het gebied van de Zillertal Arena brengt. Bij chalet Duxer Anger bieden wij twee identieke 8-persoons appartementen aan, ieder met een gezellige inrichting, een warme sfeer en een prachtig uitzicht over de berg Hohe Tauern. Verder is er een gemeenschappelijke wasmachine en droger (tegen betaling) en een skiberging met skischoenendroger. Broodjesservice is mogelijk. Bij het chalet zijn twee parkeerplaatsen beschikbaar in de ondergrondse parkeergarage. Verder is er parkeergelegenheid buiten het chalet. Ligging op plattegrond: F3, nr. 19 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 1.210,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Kitzbühel - 6 personen

Chalet-appartement Kitzbühel - 6 personen
Chalet.nl

In chalet-appartement Kitzbühel bevinden zich meerdere appartementen. Het chalet ligt bij de Eberharter's Almdorflift en het is het gehele seizoen mogelijk om van en naar het chalet te skiën. Ondanks deze zeer gunstige ligging is het chalet toch rustig gelegen. Verder is er internet (Wi-Fi), een skiberging en parkeergelegenheid. Tevens is broodjesservice mogelijk bij chalet-appartement Kitzbühel. Ligging op plattegrond: G5, nr. 277 (zie link bij plaats Königsleiten).