Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Strasserin Top 21 - 4 personen

Appartement Strasserin Top 21 - 4 personen
Chalet.nl

De appartementen van Strasserin zijn ideaal gelegen, aan de piste van de Märchenwaldlift. Deze sleeplift brengt je naar de Königsleiten gondels die je direct in het immense skigebied van de Zillertal Arena brengen met 139 km aan uitdagende pistes voor jong en oud, beginners en gevorderden! In de directe omgeving (ca. 500 meter) vind je een aantal restaurants, bars en (sport) winkels. Bij appartement Strasserin is broodjesservice mogelijk en er is parkeergelegenheid. Ligging op plattegrond: A/B4, nr. 28 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Biohaus eerste verdieping - 4 personen

Appartement Biohaus eerste verdieping - 4 personen
Chalet.nl

Appartement Biohaus is centraal gelegen in het pittoreske wintersportdorp Neukirchen, nabij het centrum en ca. 800 meter van de Wildkogelbahn 1. Deze gondel brengt je direct naar het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Arena. De skibushalte ligt op ca. 200 meter van het appartement en de gratis skibus brengt je binnen enkele minuten naar de skilift. Direct bij de gondel is de skischool gesitueerd. Het centrum van Neukirchen ligt op ca. 300 meter van de Biohaus en hier vind je een ruim aanbod aan o.a. supermarkten, (sport) winkels, restaurants, (après-ski) bars, een bakker en zelfs een ijssalon. Gasten van Biohaus mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen hotel Steiger, zoals de speelruimte en het wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad, infraroodcabine en relax ruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, solarium en je kunt hier ook massagebehandelingen boeken. Verder vind je in hotel Steiger een wasmachine (tegen betaling), hotelbar en een restaurant, ter plaatse kun je tegen betaling ontbijt en diner bijboeken. In het hotel vind je tevens een skiberging met skischoendrogers. Parkeren kan bij het appartement.

Vanaf € 1.070,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Feriendorf Koralpe - 6-8 personen

Chalet Feriendorf Koralpe - 6-8 personen
Chalet.nl

Feriendorf Koralpe bestaat uit 25 romantische chalets met een ideale ligging direct aan de piste en bieden een prachtig uitzicht over de zuidoostelijke Alpen. De skilift ligt slechts op 150 meter afstand. Naast de receptie van het vakantiedorp bevinden zich hier ook een skischool en skiverhuur. Op een hoogte van 1600 meter, in het mooie skigebied Koralpe ligt dit sfeervolle vakantiedorp. De chalets zijn van alle gemakken voorzien en beschikken onder andere over een privé-sauna. Bij de receptie kun je terecht voor enkele dagelijkse boodschappen en in het restaurant worden culinaire specialiteiten aangeboden. Op circa 9 km afstand van het vakantiedorp bevindt zich St. Stefan im Lavanttal. In het centrum van dit gemoedelijke dorpje vind je diverse gezellige restaurants en barretjes om de avond door te brengen.

Appartement Residence Areitbahn - 4-6 personen

Appartement Residence Areitbahn - 4-6 personen
Chalet.nl

De appartementen Residence Areitbahn bevinden zich tussen de wintersportplaatsen Zell am See en Kaprun, in de wijk Zellermoos. Op 1 km afstand vind je de piste en de skilift Areitbahn waarmee je in het skigebied van Zell am See in komt (ca. 75 km piste). De skibus vertrekt voor de deur van Residence Areitbahn. Je kunt ook kiezen om het Pinzgauer treintje te nemen die voor de deur stopt en bijna ieder uur naar de Areitbahn rijdt. De Panoramabahn Schaufelberg (ca. 20 km piste) in Kaprun is gelegen op ca. 5 km afstand en de Kitzsteinhorngletsjer (ca. 40 km piste) ligt op 11,5 km afstand. Voor een supermarkt, restaurants en winkels kun je o.a. terecht in Schüttdorf, dat op ca. 1,5 km afstand gelegen is. Ook Zell am See (gelegen op ca. 3,5 km) en Kaprun (gelegen op ca. 5 km) zijn makkelijk bereikbaar. In zowel Zell am See als Kaprun vind je vele gezellige après-ski gelegenheden. Ook voor meer winkels en restaurants, skischolen, skiverhuur en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, schaatsbaan en wellnesscentrum kun je in beide wintersportdorpen terecht. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Residence Areitbahn bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal zes ruime appartementen. De appartementen hebben een moderne en comfortabele inrichting en zijn tevens voorzien van een terras of balkon. Er is een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Sommige appartementen beschikken eveneens over de luxe van een privé-sauna, waarin je na een lange dag in de sneeuw lekker kunt ontspannen! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Chalet-appartement Gut Sonnbichl - 4-7 personen

Chalet-appartement Gut Sonnbichl - 4-7 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Gut Sonnbichl ligt net buiten het welbekende wintersportdorp Ladis, nabij de skilift die je direct in het prachtige en uitgestrekte skigebied van Serfaus / Fiss / Ladis brengt. Bij genoeg sneeuw is het zelfs mogelijk bijna helemaal terug te skiën naar de accommodatie (tot ca. 100 meter afstand van het chalet). De Sonnenbahn Ladis-Fiss (ca. 750 meter) brengt je naar de twee gondels in het dal van Fiss (Möseralmbahn en de Schönjochbahn). Deze twee skiliften geven toegang tot het uitgebreide skigebied van Serfaus / Fiss / Ladis, met een gevarieerd aanbod aan pistes, funparken en freeride pistes. Het centrum van Ladis vind je op een afstand van 2 km van chalet-appartement Gut Sonnbichl. Hier zijn o.a. een supermarkt, restaurants en een enkele après-ski bar gelegen. In het centrum bevindt zich ook een skischool. Bij het chalet Gut Sonnbichl is o.a. een gratis Wi-Fi internetverbinding, parkeergelegenheid, een skiberging met skischoendroger en sauna. Je hebt elke dag een ontbijt inclusief. Bovendien hebben alle gasten één keer per week een gratis Hüttenabend (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief)

Vanaf € 1.750,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje