Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Kalvarienberg Burgblick - 4-5 personen

Appartement Kalvarienberg Burgblick - 4-5 personen
Chalet.nl

Appartementen Kalvarienberg liggen in het centrum van Ladis op ongeveer 900 meter van de cabinelift Sonnenbahn en de Ladisabfahrt. De cabinelift brengt je naar het begin van het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis met meer dan 200 km aan pistes. Er zijn diverse wintersportactiviteiten mogelijk in het skigebied zoals de Skyswing. Vanaf ca. 300 meter zijn diverse voorzieningen te vinden in het centrum van Ladis zoals een supermarkt, winkels en een aantal restaurants en bars. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Je kan gebruik maken van de skiberging bij Sport Loisl, naast de cabinelift. Er is een parkeerplaats voor het chalet beschikbaar. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief).

Vanaf € 1.330,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement s´ HimmelReich - 5 personen

Chalet-appartement s´ HimmelReich - 5 personen
Chalet.nl

Net buiten het dorp Längenfeld liggen de chalet-appartementen 's Himmelreich. Doordat ze in de buurt van het bruisende Sölden liggen, kun je gebruik maken van de vele faciliteiten die deze wintersportplaats te bieden heeft maar zit je niet in de massadrukte. Het vormt een ideale uitvalbasis om de diverse skigebieden in het Ötztal te ontdekken. Het skigebied van het bekende en populaire Sölden ligt op ca. 13 km afstand van de chalet-appartementen en het veelzijdige skigebied van Oetz ligt op ca. 24 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 80 m afstand, deze brengt je o.a. naar de skiliften in Sölden. Voor de langlaufers onder ons hebben we ook goed nieuws, want op ca. 2,5 km ligt er een langlaufloipe. Ook zijn er wandelroutes in de directe omgeving. Zo heb je de mogelijkheid om naast het skiën ook eens op een andere manier actief bezig te zijn. Het centrum van het traditionele dorpje Längenfeld ligt op 2,5 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, bars, winkels en een skischool. Het wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige, maar toch gemoedelijke plaats. De sfeervolle en moderne chalet-appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Doordat de appartementen over grote ramen beschikken, heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen. Verder beschikken de appartementen over Wi-Fi, vloerverwarming en een terras. Er is een skiberging met skischoendroger waar je fijn je ski of snowboard materiaal kunt opbergen na een dag actief op de piste. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. Bij het huis is parkeergelegenheid en broodjesservice is ter plaatse mogelijk.

Chalet Zeller - 14 personen

Chalet Zeller - 14 personen
Chalet.nl

Zeller is een mooi comfortabel chalet gelegen boven Stumm, in de wijk Stummerberg, op ca. 5 km van het bekende Kaltenbach. De skilift waarmee je in het aaneengesloten skigebied Hochfügen-Hochzillertal komt, is gelegen op ca. 5 km. Door de hoge en gunstige ligging kun je hier vaak tot einde winterseizoen nog skiën of snowboarden. Je vindt hier tevens alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zit er een skischool, skiverhuur en een après-skibar. Ideaal als je na het sporten even een afzakkertje wilt doen. Als je met de auto bent kun je op vertoon van een geldige skipas gratis parkeren in de grote parkeergarage van Kaltenbach, deze zit vlakbij de cabinelift. Door de wat hogere ligging van chalet Zeller heb je een panoramisch uitzicht over de omliggende bergen. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. Het levendige centrum van Stumm ligt op ca. 3,5 km, waar je verschillende restaurants, een supermarkt, winkels en een verwarmd openluchtzwembad vindt. Hier kun je na een dag actief in de buitenlucht helemaal bijkomen en relaxen. Het chalet is in typisch Oostenrijks ingericht, waardoor het een gemoedelijke sfeer heeft. Bij het huis is een parkeerplaats waar je de auto kunt parkeren.

Appartement Anita - 7 personen

Appartement Anita - 7 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis Anita ligt heerlijk rustig en zonnig op een heuvel in de wijk Zellberg. Op ca. 6 km afstand ligt het skigebied Zillertal Arena en op ca. 8 km afstand Ski-Zillertal-3000. De gratis skibus stopt vrijwel voor de deur. Op ca. 4 km afstand ligt het gemoedelijke centrum van Zell am Ziller met o.a. supermarkt, winkels, restaurants en bars. Er zijn in totaal 5 appartementen in appartementenhuis Anita. Het huis beschikt over een sauna, stoombad en jacuzzi. Er is een speelkamer met o.a. tafelvoetbal en een leuk tuinhuis waar je gezellig kunt zitten en kunt spijkerslaan. Broodjesservice is mogelijk en er is gratis Wi-Fi. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.

Vanaf € 1.150,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen
Chalet.nl

Het comfortabele chalet-appartement Sabine is op korte afstand van de piste gelegen (ca. 200 meter). Het chalet bevindt zich bij de entree van Königsleiten, waardoor het een rustige, maar toch centrale ligging heeft. Het centrum van Königsleiten, met o.a. diverse restaurants, bars, winkeltjes en supermarkt bevindt zich op loopafstand. De Märchenwald lift ligt op slechts 300 meter afstand van chalet-appartement Sabine en bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om terug te skiën tot aan het chalet. Chalet-appartement Sabine is in zomer 2011 compleet gerenoveerd en beschikt over 4 appartementen. Het chalet is van binnen comfortabel en sfeervol ingericht. Alle appartementen hebben een groot balkon met tuinmeubilair en een internetverbinding (Wi-Fi). Verder is er een gezamenlijke wasruimte (tegen betaling) met wasmachine en droger en er is een skiberging met schoenendroger aanwezig. Ligging op plattegrond: C6, nr. 2 (zie link bij plaats Königsleiten).