Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Postresidenz Enzian - 2-4 personen

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 1.190,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen
Chalet.nl

Erzherzog Johann ligt aan de dalafdaling van Rohrmoos naar Schladming met directe aansluiting op de stoeltjeslift Hochwurzen en de Goldenjet Planai. De skibus stopt voor de deur. Het centrum van Schladming, met vele winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden is op ca. 1,5 km afstand. De appartementen bevinden zich in het Aparthotel Erzherzog Johann met receptie, lift, restaurant, bar en parkeerplaatsen. De appartementen beschikken over Wi-Fi internetverbinding. Er is een mooie wellness met o.a. sauna, infraroodcabine, warmtebanken, speciale douches en relaxruimte met panorama. Tegen betaling is een massage mogelijk. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en een speciale ruimte om je skikleding te drogen. Parkeerplaatsen vind je voor de deur van het Aparthotel.

Vanaf € 1.790,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Avenida Panorama Suites Penthouse met sauna (geschikt voor mindervaliden) - 6-8 personen

Appartement Avenida Panorama Suites Penthouse met sauna (geschikt voor mindervaliden) - 6-8 personen
Chalet.nl

Op een bijzondere plek in Kaprun, met prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorn, ligt het resort Avenida Panorama Suites. Bestaande uit drie chalets waarvan er twee aan elkaar geschakeld zijn en het hoofdgebouw vormen. In deze drie gebouwen bevinden zich luxe en mooie appartementen met allen een panoramisch uitzicht. De Maiskogelbahn gondel is op ca. 1,4 km van het de appartementen en met deze lift kom je in het Maiskogel familieskigebied. Vanuit dit gebied kun je met een verbindingslift naar de Kitzsteinhorn gletsjer. Daarnaast kun je nog naar het skigebied van Zell am See waarvan de dichtstbijzijnde lift zich op ca. 6 km afstand bevindt. Het centrum van Kaprun ligt op ca. 1 km van het resort Avenida Panorama Suites en heeft meerdere faciliteiten. Er zijn verschillende winkels, een supermarkt en restaurants. Daarnaast vind je in het centrum gezellige après-ski bars. In Kaprun is ook een rodelbaan en een wellnesscentrum met diverse sauna's, een solarium, massagecentrum en binnenzwembad. Het resort heeft een lobby en een restaurant met een ontbijtbuffet. Verder is er een wellness met een sauna, infraroodcabine en relax ruimte. Er is een skiberging met kluisjes die zijn voorzien van een skischoenverwarming en een wasruimte met wasmachines en drogers. Het resort beschikt over een Wi-Fi internetverbinding en een parkeerplaats. De appartementen van Avenida Panorama Suites zijn comfortabel en modern ingericht. Ieder appartement is van alle gemakken voorzien en hebben een prachtig panoramisch uitzicht op de Kitzsteinhorn.

Appartement Gletscherstraße - 4-7 personen

Appartement Gletscherstraße - 4-7 personen
Chalet.nl

In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.040,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Marie - 8 personen

Chalet Marie - 8 personen
Chalet.nl

Het comfortabele chalet Marie ligt direct aan de Ziller en heeft een prachtig uitzicht op het Zillertal en de Tuxer Alpen. Door het vele gebruik van hout heeft het chalet een sfeervolle uitstraling. En met de nabijheid van wintersportfaciliteiten is het huis ideaal voor een ontspannen vakantie in de sneeuw. Een paar minuten bij het chalet vandaan vind je het bruisende centrum van Mayrhofen. Hier zijn tal van winkels, gezellige restaurants en cafés. Wintersport in Mayrhofen is voor jong en oud een onvergetelijke ervaring. De dichtstbijzijnde skilift is de Penkenbahn. Deze lift bevindt zich op ca. 2,5 km van het chalet en brengt je naar het gevarieerde skigebied van Mayrhofen. Er is geen dalafdaling, maar met de Penkenbahn kun je weer terug naar het dorp.

Appartement Sissipark Schladming-Dachstein - 4-6 personen

Appartement Sissipark Schladming-Dachstein - 4-6 personen
Chalet.nl

Vanuit de appartementen Sissipark Schladming-Dachstein stap je direct de blauwe piste (nummer 1b) op. Je kunt vervolgens naar de Tauern Seilbahn, deze is gelegen op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Verder vind je op 800 meter afstand de Hauser Kaibling Gondelbahn. Ook terug kun je tot aan de accommodatie skiën. De skischool bevindt zich op ca. 600 meter afstand en is te bereiken via een pad waarover je bij voldoende sneeuw kunt skiën. Sissipark Schladming-Dachstein bestaat uit 21 luxe appartementen, van een 4-persoons studio tot een 12-persoons appartement. De appartementen zijn stijlvol ingericht en hebben allemaal een privé-sauna! Vanuit Sissipark Schaldming-Dachstein heb je een mooi panoramisch uitzicht. Op de begane grond is een skiberging gelegen en er is broodjesservice en gratis Wi-Fi in de appartementen aanwezig. Er is voldoende parkeergelegenheid voor de deur. De appartementen zijn gelegen in Haus im Ennstal, aan de gelijknamige rivier. In het dorpje vind je een supermarkt (ca. 500 m), enkele restaurants en een skischool. Het authentieke Schladming is gelegen op ca. 6,5 km afstand. Verder vind je rondom het gebied prachtige langlaufloipen.

Vanaf € 1.340,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje