Appartement Residence Zillertal - 8 personen
Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal voor degene die dichtbij het bruisende nachtleven willen opzoeken, maar ook voor degene die juist van de nachtrust willen genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, maar de gratis skibus stopt al op 250 meterafstand. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten, maar natuurlijk kun je je de pistes van Gerlos zelf ook heel goed vermaken! Op slechts 400 meter afstand vind je het levendige centrum van Gerlos met vele après-ski gelegenheden, restaurants en winkels. De buitenkant van Residence Zillertal heeft een warme Oostenrijkse uitstraling. Van binnen zijn de ruime appartementen modern en luxe ingericht met een design-achtige look. Het appartementengebouw beschikt over een receptie, lift, verwarmde skiberging, wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Verder is er bij het appartementengebouw gratis parkeergelegenheid.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Hajenius - 6 personen
Chalet-appartement Hajenius is perfect gelegen middenin Königsleiten, direct naast de oefenweide met Eberharter's Almdorflift. Je kunt simpelweg bij het chalet je ski's onderbinden en gaan! Bij de oefenweide vind je ook de skischool en skiverhuur. De supermarkt bevindt zich op 500 meter van het chalet en ook restaurants en (après-ski)bars zijn niet ver weg. Broodjesservice bij het chalet is mogelijk. Appartement Hajenius straalt moderne gezelligheid uit met o.a. lichte houten meubels in Alpenstijl en een industriële keuken. De woonkamer en eethoek worden opgesplitst door een grote traditionele kacheloven en tevens een open trap waarna je op de charmevolle mezzanine komt. Bij chalet-appartement Hajenius is een parkeerplaats onder de carport. Ligging op plattegrond: F4, nr. 279 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.310,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Holzleiten - 4-6 personen
Chalet-appartement Holzleiten bevindt zich in Jochberg op een rustige locatie. Op ca. 950 meter kan je de Wagstätt cabinelift nemen en vervolgens de Wurzhöhe om het skigebied van de Kitzbüheler Alpen in te komen. De nieuwe 3S cabinelift verbindt Jochberg met Kirchberg en Kitzbühel, waardoor je toegang hebt tot meer dan 230 km aan pistes. De skibushalte is op ca. 270 meter van Holzleiten. Het centrum van Jochberg is op ca. 1 km en is klein, maar beschikt over een supermarkt, een aantal bars, restaurants en een skischool. Voor levendige aprés-ski gelegenheden kan je terecht in Kitzbühel, op ca. 10 km afstand. Op ca. 2,8 km bevinden zich meerdere loipes.
Vanaf € 1.235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama Typ D - 4-7 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Nationalpark - 8-10 personen
Ferienhaus Nationalpark is centraal en rustig gelegen in Neukirchen, op ca. 400 meter van de Wildkogelbahn die je direct in het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Ski Arena brengt. Op ca. 150 meter van Ferienhaus Nationalpark vertrekt de skibus, welke je gemakkelijk naar de twee nabijgelegen skigebieden Zillertal Arena en KitzSki Kitzbühel / Kirchberg (Panoramabahn Kizbüheler Alpen vanuit Hollersbach) brengt . Het gezellige dorpscentrum van Neukirchen bevindt zich op ca. 2 minuten loopafstand en hier vind je een aantal levendige bars, restaurants en verschillende winkels. De appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi) en een balkon of terras. Voor de kinderen zijn er in de tuin enkele speeltoestellen. Verder is er een skiberging met schoenendroger en er is parkeergelegenheid bij Ferienhaus Nationalpark.
Vanaf € 1.295,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Schöne Aussicht - 8-12 personen
Chalet Schöne Aussicht is onlangs geheel gerenoveerd en is van alle gemakken voorzien maar heeft toch haar knusse uitstraling behouden. Het chalet is rustig gelegen en heeft door de verhoogde ligging een prachtig uitzicht over het buurtschap Mühlbach in Bramberg. Dit is de perfecte plek als je een goed skigebied in de buurt wilt hebben maar na een enerverende dag op de piste graag in een wat rustigere omgeving wilt verblijven. Op ca. 3,4 km afstand ligt de Panoramabahn in Hollersbach die je direct in het uitdagende skigebied van KitzSki Kitzbühel / Kirchberg brengt. Ga je liever naar een wat kleiner gebied? Op ca. 4,5 km afstand ligt de Smaragdbahn in Bramberg die je naar de Wildkogel Arena brengt. Op ca. 900 meter heb je de mogelijkheid om boodschappen te doen en vind je ook het dichtstbijzijnde restaurant. Maar in de ochtend kun je natuurlijk ook je broodjes laten bezorgen (tegen betaling)
Vanaf € 1.240,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
