Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal studio - 2-4 personen
Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Avenida Mountain Resort penthouse - 6 personen
Avenida Mountain Resort is een appartementengebouw aan de rand van het centrum van Kaprun, met een prachtig panoramisch uitzicht op Kaprun en de bergwereld. De afstand tot de skipiste is ca. 700 meter en de skibushalte bevindt zich bij het appartementengebouw. Het centrum van Kaprun ligt op ca. 750 meter afstand, hier vind je diverse winkels, après-ski bars en restaurants. Het ruim opgezette appartementengebouw Avenida Mountain Resort is in Oostenrijkse chaletstijl gebouwd en heeft een sfeervolle, eigentijdse uitstraling. Er zijn verschillende faciliteiten zoals een binnenzwembad, diverse sauna's, een solarium en een gezellig restaurant met heerlijke gerechten uit de Oostenrijkse keuken. 's Ochtends kun je (tegen betaling) gebruik maken van de broodjes- of de ontbijtservice. Er is een wasruimte met wasmachines en drogers (tegen betaling), een verwarmde skiberging en verder zijn er parkeerplaatsen in de parkeergarage. Alle appartementen beschikken over internetverbinding (Wi-Fi) en een balkon of terras. Meerdere appartementen bieden een prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorngletsjer (3203 meter hoog).
Vanaf € 555,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Marie-Sophie - 7 personen
Dit ruime, comfortabele chalet Marie-Sophie is in 2015 gerenoveerd en is zonnig gelegen aan de rand van Mallnitz. Er is een skibushalte op 300 meter van het chalet. Op ca. 3 km afstand vind je het Ankogel skigebied met 12 km piste, geschikt voor beginners en gevorderden. Hier bevindt zich ook een skischool. Voor meer kilometers piste vind je op ca. 20 km het Mölltaler Gletscher skigebied. Wandelaars kunnen goed uit de voeten in het Ankogel gebied en ook aan de langlaufers is gedacht, op 200 meter van het chalet is een langlaufloipe. Verder vind je op 700 meter een ijsbaan. Het dorpscentrum van Mallnitz ligt op ca. 1 km afstand. Er is al een supermarkt op 500 meter van het chalet en een restaurant op 700 meter. Bij chalet Marie-Sophie zijn twee overdekte parkeerplaatsen. Vanaf daar kom je via een trap (25 treden) bij het chalet.
Vanaf € 1.700,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Almdorf Wildschönau - 4-6 personen
In het dorpje Niederau, op een hoogte van 828 meter, bevindt zich dit mooie en authentieke chaletpark Almdorf Wildschönau met sauna. Het chaletpark is rustig gelegen op een zonnige locatie en bestaat uit 16 chalets en een Oostenrijks restaurant. De chalets hebben een comfortabele en moderne inrichting en zijn gelegen nabij het skigebied van Wildschönau - Ski Juwel Alpbachtal. De chalets van Almdorf Wildschönau liggen op ongeveer 10 minuten loopafstand (ca. 800 meter) van de oefenweide met twee sleepliften (Stenzerlift en de Guggwiesenlift) en ca. 1 km van de gondel Markbachjochbahn die je naar een hoogte van 1500 meter brengt en een prachtig uitzicht biedt over het dorp en de omliggende bergen. Er stopt een skibus op 350 meter van de chalets. Om het Ski Juwel skigebied verder te verkennen kun je naar de Schatzbergbahn in Auffach rijden (ca. 10 minuten). Sinds december 2012 is dit skigebied gekoppeld aan het Alpbachtal, waardoor je kunt genieten van 145 km pistes. Verder kun je vanuit Niederau nog rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten (ca. 10 minuten), waarmee je het skigebied Wilder Kaiser - Brixental (279 km piste) in komt. Almdorf Wildschönau is bereikbaar met de auto en in het chaletpark is parkeergelegenheid. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich in het centrum op 750 meter afstand, waar zich ook een aantal restaurants bevinden. Op aanvraag is er broodjesservice en half-pension mogelijk. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 780,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Bergland - 4-6 personen
Appartementen Bergland hebben een fantastische ligging, op 150 meter van het centrum van Hinterglemm en op slechts 100 meter van de Unterschwarzachbahn en piste. Mocht je toch liever een keer elders in het gebied jouw skidag beginnen dan neem je de skibus die op 50 meter van appartementen Bergland stopt. In het gezellige en levendige centrum vind je diverse restaurants, bars, winkels en après-ski mogelijkheden. Appartementen Bergland beschikt over gratis Wi-Fi in de receptie, skikelder en parkeerplaats.
Vanaf € 2.030,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Latte - 10 personen
Chalet Latte is een authentiek chalet wat met veel hout sfeervol is ingericht. De ligging is fantastisch, op 1678 meter hoogte op de Gerlosplatte en direct aan de piste van de Zillertal Arena. De Plattenkogellift ligt op ca. 100 meter afstand en de langlaufloipe loopt vrijwel langs Chalet Latte. Op ca. 200 meter vind je een sportwinkel en een restaurant. De dichtstbijzijnde supermarkt is in Königsleiten, op ca. 4 km. In Königsleiten vind je ook een aantal restaurants en sportwinkels. Voor meer restaurants en winkels kun je naar Krimml (ca. 11 km) of Gerlos (ca. 12 km). Je kunt met de auto bij Chalet Latte komen om in- en uit te laden. De parkeerplaats is op ca. 50 meter afstand.
Vanaf € 4.030,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
