Appartement Skylodge Alpine Homes type penthouse I, zondag t/m zondag - 6-8 personen
Appartementen Skylodge Alpine Homes zijn in december 2019 geopend. De appartementen zijn gelegen op een mooie locatie met uitzicht op het centrum van Haus im Ennstal. Op ca. 200 meter afstand is de stoeltjeslift Höfi Express I en de dalafdaling. De skiliften van Haus im Ennstal zijn goed verbonden met het skigebied van Schladming en Rohrmoos. Vanuit het centrum van Haus im Ennstal vertrekken ook twee skiliften. Het centrum van Haus im Ennstal ligt op ongeveer 5,5 km afstand van Skylodge, waar diverse restaurants en winkels te vinden zijn. Ook ligt er ca. 40 km aan loipes rondom het dorp. Op ca. 7,5 km ligt het centrum van Schladming, waar je terecht kan voor een levendige après-ski. Er zijn in totaal 18 appartementen, allen voorzien van Wi-Fi internetverbinding en één parkeerplaats in de parkeergarage. Je kan gebruik maken van de gemeenschappelijke Panorama Spa en saunaruimte. Op ca. 200 meter afstand bevindt zich het "Natur- und Wellnesshotel Höflehner" waar je op reservering kan ontbijten of dineren in hun restaurant, tegen betaling gebruik kan maken van de uitgebreide spa en diverse behandelingen kan boeken.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Avenida Mountain Lodges Kaprun incl. ontbijt - 2-3 personen
De nieuwgebouwde appartementen van Avenida Mountain Lodges zijn gelegen aan de rand van Kaprun, op 150 meter vanaf de skibushalte. Het Maiskogel skigebied ligt op ca. 1,5 km afstand en is (vanaf december 2019) verbonden met de Kitzsteinhorn gletsjer (3203m) waardoor je toegang hebt tot een veelzijdig skigebied. Ook kun je nog het skigebied van Zell am See verkennen, de Areitxpress waarmee je Schmittenhöhe op komt, ligt op 6,5 km afstand. Dichterbij, op 650 meter, bevindt zich de Lechnerberg met kinderlift, oefenweide en skischool. Het centrum van Kaprun is in 10 minuten lopen bereikbaar, hier vind je diverse winkels, restaurants en (après-ski)bars. Avenida Mountain Lodges bestaat uit 26 comfortabele appartementen. Na een dag op de piste kun je in het resort heerlijk bijkomen in de sauna met relaxruimte of naar loungebar The Lodge. Ontbijt- en broodjesservice is mogelijk. Verder is er in het resort een skiberging. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi), een balkon of terras en een parkeerplaats in de parkeergarage.
Vanaf € 544,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brunner - 6 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Edelweiss am See Kitzsteinhorn - 7-9 personen
Chalet Edelweiss am See is gelegen in Thumersbach, aan de zuidoever van de Zeller See en vlakbij Zell am See. Het chalet bestaat uit zeven verzorgd ingerichte appartementen, waarvan de meeste een balkon met uitzicht op het meer hebben. De cabinelift Areitbahn in Zell am See/Schüttdorf, die je naar de top van de Schmittenhöhe (2000 m) brengt, bevindt zich op 4,5 km afstand. Deze lift is te bereiken per auto of met gratis skibus, die voor de deur stopt. Verder ligt het sneeuwzekere gletsjerskigebied van Kaprun op nog geen 15 km afstand. Het centrum van het ski-oord Zell am See bevindt zich op ca. 6,5 km van de appartementen Edelweiss am See. Vanuit Zell am See vertrekken o.a. nog twee skiliften naar de top van de Schmittenhöhe. Zell am See beschikt daarnaast over een sfeervol centrum met vele winkels, restaurantjes, après-ski bars en ook kun je er terecht voor voorzieningen als een schaatsbaan en overdekt zwembad. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je in Thumersbach op ca. 2,5 km, maar ook van en naar de Areitbahn rijd je langs vele winkels (Schüttdorf). In chalet Edelweiss am See kun je gratis gebruik maken van de sauna en er is Wi-Fi. Daarnaast is er een skiberging met skischoenendroger en zijn er voldoende parkeerplaatsen voor de deur. Broodjesservice is mogelijk. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit in het centrum van beide dorpen en bij een aantal skiliften. De skilessen starten vanaf de Areitbahn in Zell am See (andere locaties op aanvraag). Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die tijd is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 326,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Innrain - 2-3 personen
Landhaus Innrain heeft een zeer centrale ligging in het populaire Flachau. Op slechts 300 meter afstand vind je de 8er Jet Flachau en skipiste. De gratis skibus stopt op 150 meter van Landhaus Innrain. Het centrum van Flachau met restaurants, winkels en après-ski ligt op 300 meter afstand. Landhaus Innrain beschikt over gratis Wi-Fi en een parkeerplaats.
Vanaf € 755,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grünwald Resort - 8 personen
Het Grünwald Resort ligt direct aan de piste en heeft, door de ligging op een heuvel, een spectaculair uitzicht over Sölden. Je kunt vanuit het Grünwald Resort met de ski's naar de Gigijochbahn (rode piste, nummer 21). Mocht je liever de skibus willen pakken, dan stopt deze voor de deur. Het Grünwald Resort bestaat uit een hoofdgebouw met 5 appartementen, 6 omliggende chalets, een restaurant 'Panorama Alm' met bijbehorende après-ski (geopend tot 20.00, keuken sluit om 18.00). Het centrum van het levendige en gezellige Sölden bevindt zich op ca. 1500 meter afstand. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, bars en après-ski mogelijkheden. In het hoofdgebouw is een skiberging met skischoenendroger. Ook is er in het Grünwald Resort een wasmachine (? 5,00 per keer) en bieden zij volgende service aan: broodjesservice, boodschappenservice bij aankomst, ontbijt en skipas verkoop. In de meeste appartementen en chalets bevindt zich een Nespresso koffiemachine. Het gaat hier echter om een zeer speciale editie en hier zijn speciale cups voor nodig die alleen in de receptie verkrijgbaar zijn (tegen betaling).
Vanaf € 2.840,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
