Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Almdorf Fügen - 8-10 personen

Almdorf Fügen bestaat uit een hoofdgebouw (Fügenerhof) met daaromheen vijf charmante, houten chalets. De chalets hebben een rustige en zonnige ligging in het dorp Fügen. Je geniet hier niet alleen van alle rust en van het mooie uitzicht over de omgeving maar verblijft ook nog eens 5 meter van de skibushalte. Deze gratis skibus stopt voor het Almdorf en brengt je in korte tijd naar de Spieljochbahn welke op 1,7 kilometer afstand ligt. Wil je een ander skigebied ontdekken? Dan kun je een van de andere skigebieden in het Zillertal verkennen want ondanks de pistes van Fügen/Spieljoch niet zijn aangesloten op die van Kaltenbach/Hochfügen, vallen deze wel onder één skipas. Genoeg kilometers aan pistes om te verkennen dus! Deze twee dorpen liggen ongeveer 6 kilometer van elkaar vandaan. Het gezellige centrum van het Fügen ligt al op 500 meter van het Almdorf. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er leuke winkels, restaurants en bars. Het is een bruisend en levendig dorp met tal van uitgaansmogelijkheden. Het is het fijn thuiskomen na een dag in de frisse buitenlucht want in de chalets kun je fijn opwarmen in de infraroodcabine of voor de open haard. In het hoofdgebouw van het Almdorf zijn een receptie, ontbijtruimte, wellness met sauna en stoombad (geopend van 16.00 tot 20.00 uur) en een skiberging met skischoenendroger. Er is een broodjesservice of je kunt ter plaatse een ontbijt boeken (? 15,00 p.p.p.d).

Vanaf € 1.525,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Alpendorf Dachstein-West Enzian - 8 personen

Chalet Alpendorf Dachstein-West Enzian - 8 personen
Chalet.nl

Direct aan een gezinsvriendelijke piste in Annaberg ligt chaletpark Alpendorf Dachstein-West. Het park bestaat uit ca. 100 vrijstaande en typisch Oostenrijkse chalets. Vanuit de chalets heb je een prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Naast het chaletpark is de Astauwinkel-Bahn en het is mogelijk om tot ca. 150 meter vanaf de chalets terug te skiën. Het familievriendelijke skigebied bestaat uit mooie, brede, lange pistes en is zowel voor de gevorderde als beginnende skiër geschikt. Op ca. 800 meter afstand is een skischool met oefenlift en op ca. 4 km afstand bevindt zich het centrum van Annaberg. Het chaletpark is omgeven door bossen, weilanden en een indrukwekkend bergpanorama van het Tennengebergte en de Salzburger Dolomieten. Het park is tegen de berg gebouwd waardoor de chalets op diverse hoogte en afstand van de piste gelegen zijn. In de winter zijn er in het gebied Dachstein-West, naast skiën ook volop mogelijkheden voor wandelaars en langlaufers. De chalets zijn gebouwd met veel hout en hebben een landelijke stijl, dat de typisch Oostenrijkse gezelligheid uitstraalt. De inrichting is comfortabel en van alle gemakken voorzien. Het chaletpark beschikt over een minishop met broodjesservice, overdekt zwembad en sauna. In de buurt van het chalet of hoofdgebouw is per chalet één parkeergelegenheid, verder zijn er parkeerplaatsen bij het dalstation van de skilift op ca. 500 meter afstand. De chalets zijn eigendom van verschillende eigenaren en daardoor kan de bouw en inrichting van de chalets enigszins verschillen.

Vanaf € 1.290,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Kasteel Schloss am See Fischhorn Combi van de 6 appartementen, zondag t/m zondag - 42 personen

Kasteel Schloss am See Fischhorn Combi van de 6 appartementen, zondag t/m zondag - 42 personen
Chalet.nl

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.

Appartement Wildbachhof - 2-4 personen

Appartement Wildbachhof - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Chalet Berghof - 15 personen

Chalet Berghof - 15 personen
Chalet.nl

Het voormalige gasthof Berghof wordt nu gebruikt als chalet en heeft een rustige ligging op een heuvel in Hollersbach. Chalet Berghof is met de auto bereikbaar (sneeuwkettingen worden aanbevolen) en bevindt zich op ca. 4 km van het kleine centrum van Hollersbach. Op ca. 5 km afstand liggen de dichtstbijzijnde skilift en de piste. Er gaat geen skibus vanaf het chalet maar tegen betaling kan de eigenaar een shuttle service naar en van het skigebied aanbieden. Het dichtstbijzijnde restaurant is op ca. 2 km afstand. Tegen betaling kan ontbijt bijgeboekt worden.

Vanaf € 2.105,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Postresidenz Penthouse deluxe met privé-sauna - 6-10 personen

Appartement Postresidenz Penthouse deluxe met privé-sauna - 6-10 personen
Chalet.nl

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 5.460,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje