Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Alpenchalets Montafon - 16-24 personen

In het mooie Montafon aan de rand van Gaschurn liggen de Alpenchalets Montafon. Deze chalets zijn nieuw gebouwd en hebben in november 2019 hun deuren geopend. Op 900 meter afstand van de chalets is de Versettla Bahn. Met deze skilift kom je in het Silvretta Montafon skigebied. Dit uitgestrekte skigebied heeft uitdagende pistes voor verschillende niveaus. Vanaf de chalets kun je gemakkelijk met de skibus naar de skilift, de bushalte ligt op ca. 50 meter van de chalets. Gaschurn is een perfect uitgangspunt om het skigebied van Montafon te ontdekken. Het is een gezellige en relatief goedkoop wintersportdorpje. In Gaschurn vind je gezellige après-ski bars, maar ook restaurants en een aantal winkels. De Alpenchalets Montafon zijn modern ingericht en hebben een grote woon- en eetkamer. Elk chalet heeft ook een eigen wellnessruimte met een Finse sauna, relaxruimte en hottub op het terras (ter plaatse wordt de stroom naar verbruik verrekend en gebruik van hottub is afhankelijk van het weer). Verder hebben de chalets een wasmachine, droger en een skiberging met skischoendroger.

Vanaf € 6.600,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Sonnenhaus - 4-6 personen

Appartement Sonnenhaus - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Sonnenhaus is rustig gelegen in Gröbming. Op ca. 11 km kan je de cabinelift Hauser Kaibling nemen waardoor je toegang hebt tot de vele pistes van de Schladminger 4-Berge-Skischaukel. Op ca. 450 meter afstand is de skibushalte. Gröbming is een klein en rustig dorp. Het centrum bevindt zich ca. 300 meter van Sonnenhaus en beschikt over een aantal restaurants en winkels. Het appartement beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding, een overdekte parkeerplek en skiberging met skischoenendroger.

Appartement Bad Hofgastein - 6-8 personen

Appartement Bad Hofgastein - 6-8 personen
Chalet.nl

Gelegen aan het begin van de voetgangerszone in Bad Hofgastein vind je deze gelijknamige appartementen. De bakker, supermarkt, restaurants en bars vind je allemaal op loopafstand. De skibus vertrekt op slechts 50 meter van je appartement, waardoor je ook gauw bij de skilift bent. De piste en Schlossalmbahn skilift bevinden zich op 1,4 km van de appartementen Bad Hofgastein. Bij deze skilift vind je ook een skischool. Begin de dag goed met een ontbijt in de ontbijtruimte of maak gebruik van de broodjesservice en na een dag skiën kun je nog lekker naar de sauna. In het appartementengebouw is verder een receptie, lift, wasmachine en droger en skiberging. Alle appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen en er is een parkeergarage.

Vanaf € 1.770,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Hochstaffl - 2-4 personen

Chalet-appartement Hochstaffl - 2-4 personen
Chalet.nl

Chalet-appartementen Hochstaffl is centraal gelegen, nabij het centrum van het altijd gezellige Königsleiten en op loopafstand van verschillende restaurants, winkels, apres-ski gelegenheden en de supermarkt. De Märchenwaldlift en de Sonnwendkopfbahn bevinden zich dichtbij het chalet en brengen je direct in het uitgerekte skigebied van de Zillertal Arena. Verder is er internet (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice beschikbaar bij de chalet-appartementen Hochstaffl. Ligging op plattegrond: C5, nr. 8 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Am Dorfplatz Nummer 60 - 2-4 personen

Appartement Am Dorfplatz Nummer 60 - 2-4 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Am Dorfplatz is ideaal gelegen in het hart van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op loopafstand en de Eberharter's Almdorflift vind je al op 200 meter - deze lift brengt je direct in het prachtige skigebied van de Zillertal Arena. In de directe omgeving van het appartementencomplex Am Dorfplatz vindt je o.a. winkels, restaurants en gezellige après-ski barretjes. Verder is er een kinderspeelplaats achter de accommodatie gelegen. Er is een skiberging en voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie. Bij appartement Am Dorfplatz is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: E4, nr. 77 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Dettlbauer - 4-6 personen

Appartement Dettlbauer - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartementencomplex Dettlbauer bevindt zich aan het begin van het wintersportdorp Königsleiten en ligt nabij de skischolen, skiverhuur en verschillende winkels. Direct voor de accommodatie is een supermarkt en ook een café/restaurant ligt op loopafstand. Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice mogelijk bij appartementencomplex Dettlbauer. Ligging op plattegrond: D5, nr. 63 (zie link bij plaats Königsleiten).