Chalet-appartement Bergfrieden - 8 personen
Chalet-appartement Bergfrieden is gelegen in een gemoedelijk chalet, in het gezellige Königsleiten. Het chalet is omgeven door meerdere chalets. Op 800 meter kan je de Königsleiten Dorfbahn nemen en kom je uit bij de Königsleitenspitze. Het skigebied is goed verbonden met de andere delen van de Zillertal Arena. Op 300 meter van Bergfrieden kan je de skibus nemen. In Königsleiten vind je allerlei voorzieningen, waaronder een skischool, wellness faciliteiten, een overdekt zwembad en een rodelbaan. Restaurants, winkels en après-skigelegenheden zijn gelegen op circa 850 meter afstand van het chalet. Het is mogelijk om in de ochtend verse broodjes te laten bezorgen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Kristall Plaza Niederau - 6 personen
Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.435,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grünwald Resort - 2-4 personen
Het Grünwald Resort ligt direct aan de piste en heeft, door de ligging op een heuvel, een spectaculair uitzicht over Sölden. Je kunt vanuit het Grünwald Resort met de ski's naar de Gigijochbahn (rode piste, nummer 21). Mocht je liever de skibus willen pakken, dan stopt deze voor de deur. Het Grünwald Resort bestaat uit een hoofdgebouw met 5 appartementen, 6 omliggende chalets, een restaurant 'Panorama Alm' met bijbehorende après-ski (geopend tot 20.00, keuken sluit om 18.00). Het centrum van het levendige en gezellige Sölden bevindt zich op ca. 1500 meter afstand. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, bars en après-ski mogelijkheden. In het hoofdgebouw is een skiberging met skischoenendroger. Ook is er in het Grünwald Resort een wasmachine (? 5,00 per keer) en bieden zij volgende service aan: broodjesservice, boodschappenservice bij aankomst, ontbijt en skipas verkoop. In de meeste appartementen en chalets bevindt zich een Nespresso koffiemachine. Het gaat hier echter om een zeer speciale editie en hier zijn speciale cups voor nodig die alleen in de receptie verkrijgbaar zijn (tegen betaling).
Vanaf € 890,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnhof - 4 personen
Appartementenhuis Sonnhof is rustig en zonnig gelegen tegen een helling aan de rand van het charmante dorpje Ladis. De Sonnenbahn-skilift, die je direct het skigebied van Serfaus / Fiss / Ladis in brengt, bevindt zich op 100 m van het appartementenhuis. Bij de skilift vind je ook de skibushalte, een skischool en een langlaufloipe. Het centrum van het authentieke wintersportdorp Ladis met zijn sprookjesachtige burcht Laudegg bevindt zich op ca. 600 meter afstand van het chalet. Hier vind je o.a. een supermarkt, diverse winkels, restaurants en bars. Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich op ca. 50 meter van het appartementenhuis. In het nabijgelegen Fiss heb je nog meer keuze qua winkels en après-ski-mogelijkheden. Appartementenhuis Sonnhof werd in 2008 gebouwd en bestaat uit acht comfortabele appartementen. Het beschikt over een ruim opgezette wellnessruimte met een sauna, stoombad en relaxruimte, waar je na een lange dag op de piste lekker kunt ontspannen. Massages zijn ook mogelijk (tegen betaling). Verder is er een lift, een gemeenschappelijke skiberging, een terras met tuinmeubilair en een prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi, bij boeking aan te vragen). Broodjesservice, ontbijt en half pension zijn mogelijk op aanvraag. Er zijn gratis parkeerplaatsen bij het appartementenhuis.
Vanaf € 1.385,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kalvarienberg Bergblick - 10-12 personen
Appartementen Kalvarienberg liggen in het centrum van Ladis op ongeveer 900 meter van de cabinelift Sonnenbahn en de Ladisabfahrt. De cabinelift brengt je naar het begin van het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis met meer dan 200 km aan pistes. Er zijn diverse wintersportactiviteiten mogelijk in het skigebied zoals de Skyswing. Vanaf ca. 300 meter zijn diverse voorzieningen te vinden in het centrum van Ladis zoals een supermarkt, winkels en een aantal restaurants en bars. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Je kan gebruik maken van de skiberging bij Sport Loisl, naast de cabinelift. Er is een parkeerplaats voor het chalet beschikbaar. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief).
Vanaf € 2.940,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Alpenchalet Möschl Type 2 - 6-8 personen
Alpenchalet Möschl is een zonnig en centraal gelegen kleinschalig appartementengebouw. Het heeft een ideale locatie: direct bij de Wildkogel Bergbahn gondellift en tevens op loopafstand van het gezellig centrum van Neukirchen. Verder ligt er direct voor Alpenchalet Möschl een oefenweide met twee rolbanden en een sleeplift (geopend al naar gelang weersomstandigheden). Het complex beschikt over een centrale verblijfsruimte waar je gebruik kan maken van een bar (drankjes afhalen via sleutel, waarna rekening aan het eind van het verblijf voldaan moet worden). Ook is tegen betaling een ontbijtbuffet mogelijk of kan een broodjesservice geregeld worden. Er is een wasmachine aanwezig (tegen betaling). Verder is er een prachtig ruime wellnessruimte met diverse sauna's, stoomdouches en een relaxruimte. Tevens zijn er massagemogelijkheden (tegen betaling). Ook aan de kinderen wordt in het familievriendelijke Alpenchalet Möschl gedacht: er is een ruime indoor speelplaats (70 m²) en er is een kinderbioscoop! De appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken allemaal over een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 1.540,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |