Chalet-appartement Das Bramberg Penthouse Type 5 - 10 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type A - 2-3 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 545,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Avenida Mountain Lodges Saalbach Penthouse 4-kamers, incl. ontbijt - 6-8 personen
De nieuwe appartementen van Avenida Mountain Lodges (december 2015) zijn gelegen in het populaire wintersportdorp Saalbach, op ca. 2 km van de drie dichtstbijzijnde skiliften, de Bernkogelbahn, Schattberg X-press en de Kohlmaisbahn. Deze liften zijn makkelijk te bereiken met de skibus die op ca. 70 meter afstand van de appartementen vertrekt. Deze skiliften brengen je direct midden in het skigebied van Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn met 270 km aan pistes. Op 1,5 km van Avenida Mountain Lodges bevindt zich de Kreuzkapellepiste met kinderlift en oefenweide. Het centrum van Saalbach ligt op ca. 2 km afstand en hier vind je diverse (sport)winkels, een variatie aan restaurants en uitgebreide après-ski mogelijkheden. Er is een supermarkt op 250 meter. Avenida Mountain Lodges bestaat uit 26 moderne en comfortabele appartementen. Iedere ochtend staat er een ontbijt voor je klaar in restaurant Rosso wat zich op de begane grond bevindt, naast de receptie. Verder is er in het resort een wellnessruimte met verschillende sauna's en een relaxruimte, en je vindt hier een skiberging. Ook staat er een gezamenlijke wasmachine en droger. Alle appartementen beschikken o.a. over internet (Wi-Fi), een balkon of terras en een parkeerplaats. Verder zijn er buiten bij het gebouw parkeerplaatsen (gratis) en in de parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling).
Vanaf € 2.745,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Gruberhütte - 8-10 personen
Chalet Gruberhütte hoog en rustig gelegen, boven Großarl met een uitzicht over het centrum en het dal. Het chalet is op ca. 200 meter van de piste gelegen en van hier heb je direct toegang tot het immense skigebied van Großarl-Dorfgastein. Dit skigebied is deel van de ski regio Ski Amadé, met meer dan 860 km aan pistes en 270 moderne skiliften! Verder kun je bij voldoende sneeuw zelfs geheel terugskiën naar het chalet. Op ca. 500 meter afstand van Chalet Gruberhütte ligt het centrum van Grossarl en hier vind je o.a. winkels, restaurants, bars en twee skischolen. In Großarl kun je naast het skiën en snowboarden ook genieten van andere activiteiten, zoals langlaufen, rodelen, paardenslee tours, tandem paragliden, wandelen en uiteraard genieten van de prachtige omgeving. Verder vind je in Großarl ook een groot aanbod aan wellnessfaciliteiten. De accommodatie kan het gehele jaar per auto bereikt worden, over een geasfalteerde weg. Aan de voorkant van het huis liggen vier parkeerplaatsen. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen.
Vanaf € 895,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Saphir zondag t/m zondag - 8 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 401,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type B - 2-4 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 580,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
