Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Krug - 4-5 personen

Chalet-appartement Krug ligt in een rustige wijk in Königsleiten. Op ca. 200 meter van het chalet is de Eberharter's Almdorflift gelegen. Hier bevindt zich tevens een oefenweide en skischool. In Königsleiten vind je verder een aantal restaurants, (après-ski)bars en een supermarkt. Bij chalet-appartement Krug is parkeergelegenheid en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: F6, nr. 266 (zie link bij plaats Konigsleiten).

Vanaf € 770,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Hüttl - 6 personen

Appartement Hüttl - 6 personen
Chalet.nl

Appartementen Hüttl heeft een uitstekende ligging ten opzichte van zowel Saalbach als de pistes. De afdaling eindigt namelijk op ca. 100 meter van de appartementen. Op ongeveer 1 km afstand ligt het centrum van Saalbach, hier kun je terecht voor o.a. supermarkten, restaurantjes en barretjes. Het eerste restaurant dat je tegenkomt vind je al op 200 meter. De skiliften, piste en skischool liggen tevens op een afstand van 1 km, maar er rijdt ook een skibus. De halte voor deze bus ligt op een afstand van 100 meter. Verder is er een langlaufloipe op 4 km afstand. Het appartement is comfortabel ingericht en beschikt over een Wi-Fi Internetverbinding.

Vanaf € 1.410,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Schwendau - 10 personen

Chalet Schwendau - 10 personen
Chalet.nl

De comfortabele chalets Schwendau zijn zonnig gelegen op een kleinschalig chaletparkje, bestaande uit vier vrijstaande, houten chalets. Het parkje heeft een typisch Oostenrijkse uitstraling en ligt middenin het ski- en wandelgebied van het Zillertal, in Schwendau bij Hippach. Op een afstand van ca. 1,2 km vind je de cabinelift Horbergbahn, die je direct toegang geeft tot het grote Ski Zillertal 3000 skigebied. Bij het dalstation van deze skilift eindigt alleen een skiroute. Op slechts 50 meter afstand van het chaletparkje stopt de gratis skibus. Het centrum van Hippach ligt op ongeveer 500 meter loopafstand. Hier zijn o.a. verschillende restaurants, een aantal bars, banken, diverse winkels en een bakker gelegen. Ook het levendige Mayrhofen, met o.a. vele restaurants en uitgaansgelegenheden en een overdekt zwembad, ligt op ca. 4 km afstand van de chalets Schwendau. Naast skiën kun je in de omgeving van Schwendau ook langlaufen (loipe op ca. 50 meter afstand van het chaletparkje) en wandelen. De chalets Schwendau zijn op typisch Oostenrijkse wijze ingericht met veel hout en gezelligheid. De vier chalets delen een gemeenschappelijke wellnessruimte met een Finse sauna, infraroodcabine, ligstoelen en een douche, die alleen door de gasten van het chaletparkje kan worden gebruikt (van maandag t/m vrijdag, 17.00 - 20.00 uur, tegen betaling). Deze wellnessruimte bevindt zich in het souterrain van één van de chalets. Verder beschikt het chaletparkje over een gezamenlijke skiberging en ook is er bij de chalets een winkeltje gelegen waar je de eerste benodigdheden kunt kopen (o.a. broodjes). Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

Appartement Geisler - 8 personen

Appartement Geisler - 8 personen
Chalet.nl

Appartement Geisler is prachtig gelegen direct aan de piste in Kaltenbach. Via de rode dalafdaling kom je bij de Hochzillertal 1 cabinelift uit. Deze skilift brengt je in het Hochzillertal skigebied. De cabinelift is met de auto op ca. 3 km afstand te bereiken. Door middel van de Wedelexpress is dit skigebied verbonden met het skigebied van Hochfügen en beschik je over 92 km aan pistes. Het centrum van Kaltenbach is op ca. 3 km afstand van Geisler, hier bevinden zich enkele winkels en restaurants. Voor gezellige après-ski kan je terecht bij de cabinelift. Vanaf het terras heb je een mooi uitzicht op de piste en over het dal. Het appartement beschikt over een skiberging en drie parkeerplekken voor het huis. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.

Chalet-appartement Smart Chalet Ladis - 10-12 personen

Chalet-appartement Smart Chalet Ladis - 10-12 personen
Chalet.nl

Smart Chalet Ladis is gelegen in het hart van het knusse dorpje Ladis, dat deel uitmaakt van het uitgestrekte en aaneengesloten skigebied Serfaus / Fiss / Ladis met 212 km piste! De Sonnenbahn Ladis-Fiss ligt op loopafstand en brengt je direct naar het dalstation van Fiss, waar twee gondels direct het gebied ingaan. Binnen 150 meter van Smart Chalet Ladis vind je een restaurant, een supermarkt en de skibushalte, waar de skibus richting Fiss, Serfaus en treinstation Landeck-Zams vertrekt. Smart Chalet Ladis bestaat uit verschillende 1- en 2- kamer appartementen, ieder met een gezellige inrichting en een balkon of terras. Verder is er een Wi-Fi internetverbinding, een skiberging met skischoendroger, parkeergelegenheid en broodjesservice. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (soep, Tiroolse specialiteiten en dessert). Je wordt met de pistenbully naar de hut gebracht waar ook live muziek zal zijn. (drankjes zijn niet inbegrepen)(vanaf 21-12-2019)

Vanaf € 3.160,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Zellermoos met sauna en hottub - 24 personen

Chalet Zellermoos met sauna en hottub - 24 personen
Chalet.nl

Chalet Zellermoos is gelegen in Zell am See, op ca. 800 meter vanaf de Areitbahn. Deze skilift brengt je de Schmittenhöhe (2000m) op, met pistes voor zowel beginners als gevorderden! Bij de Areitbahn bevindt zich ook de skischool. Voor langlaufers is er een loipe op ca. 400 meter afstand van chalet Zellermoos. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt al op ca. 500 meter van het chalet en meer winkels vind je op ca. 1 km afstand. Ook restaurants en barretjes vind je op ca. 1 km afstand. Voor nog meer winkels en uitgaansgelegenheden kun je naar het sfeervolle centrum van Zell am See op ca. 3,5 km afstand. Ook Kaprun met de Kitzsteinhorngletsjer is snel bereikbaar. Chalet Zellermoos is van alle gemakken voorzien. Het chalet beschikt o.a. over negen slaapkamers en in de ruime tuin vind je een sauna en een houtgestookte hottub (hout tegen betaling). Verder is er een balkon, terras, skiberging met skischoenendroger en Wi-Fi. Bij het chalet zijn parkeerplaatsen. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.