Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Smart Chalet Ladis - 10-12 personen

Smart Chalet Ladis is gelegen in het hart van het knusse dorpje Ladis, dat deel uitmaakt van het uitgestrekte en aaneengesloten skigebied Serfaus / Fiss / Ladis met 212 km piste! De Sonnenbahn Ladis-Fiss ligt op loopafstand en brengt je direct naar het dalstation van Fiss, waar twee gondels direct het gebied ingaan. Binnen 150 meter van Smart Chalet Ladis vind je een restaurant, een supermarkt en de skibushalte, waar de skibus richting Fiss, Serfaus en treinstation Landeck-Zams vertrekt. Smart Chalet Ladis bestaat uit verschillende 1- en 2- kamer appartementen, ieder met een gezellige inrichting en een balkon of terras. Verder is er een Wi-Fi internetverbinding, een skiberging met skischoendroger, parkeergelegenheid en broodjesservice. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (soep, Tiroolse specialiteiten en dessert). Je wordt met de pistenbully naar de hut gebracht waar ook live muziek zal zijn. (drankjes zijn niet inbegrepen)(vanaf 21-12-2019)

Vanaf € 3.160,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Dorferhaus - 8-10 personen

Chalet-appartement Dorferhaus - 8-10 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Dorferhaus hebben een centrale ligging in het centrum van Königsleiten, tegenover de Eberharter's Almdorf sleeplift! Deze sleeplift is verbonden met de Dorferbahn cabinelift die je direct het skigebied van de Zillertal Arena in brengt. De skischool, skiverhuur, supermarkt en restaurants bevinden zich in de directe omgeving. Appartementen Dorferhaus bestaat uit drie appartementen: een 5/6-, 8/10- en 10-persoonsappartement, allen gelegen op het zuiden met een balkon of terras en een prachtig uitzicht over de Hohe Tauern. De appartementen zijn kwalitatief goed ingericht en van alle gemakken voorzien en hebben een internetverbinding (Wi-Fi). Er zijn voldoende parkeerplaatsen bij het gebouw en er is een skiberging aanwezig. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: G4, Nr. 283 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type C - 4-6 personen

Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type C - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.

Chalet-appartement Haus Alpenblick - 8 personen

Chalet-appartement Haus Alpenblick - 8 personen
Chalet.nl

Op slechts 75 meter van de piste ligt Haus Alpenblick in Sölden met dit chalet-appartement voor 8 personen. Door deze ligging kun je dus vlakbij het chalet-appartement de piste opstappen en aan het einde van de dag weer gemakkelijk terug skiën. De piste leidt je naar de Gaislachkogelbahn en deze lift brengt je tot bovenin het skigebied. Op 350 meter van het chalet is de Mittelstation lift. Met deze lift kom je halverwege het gebied, maar vanaf daar heb je ook voldoende mogelijkheden om het skigebied van Sölden verder te verkennen. Chalet-appartement Haus Alpenblick is comfortabel ingericht en o.a. voorzien van een internetverbinding via WiFi (tegen betaling), een skiberging en een balkon. Er zijn parkeerplaatsen bij het huis beschikbaar. Het bruisende centrum van Sölden ligt op ca. 2,5 km van het chalet-appartement. Hier zijn meerdere winkels, restaurants en bars. Vanaf 15.00 kun je in Sölden al terecht voor de après-ski en het gaat door tot in de late uurtjes.

Vanaf € 1.600,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 14 personen

Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 14 personen
Chalet.nl

Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur. Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau. Ferienhaus Rieder is in 2018 gerenoveerd en is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.

Vanaf € 1.315,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Ischgl Suite zondag t/m zondag Panorama - 6-8 personen

Chalet-appartement Ischgl Suite zondag t/m zondag Panorama - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Ischgl Suite liggen midden in het gezellige centrum van Ischgl. De skilift Pardatschgratbahn bevindt zich op ca. 200 meter. Met deze lift heb je toegang tot het veelzijdige skigebied van Ischgl, dat verbonden is met het Zwitserse Samnaun. Aan het einde van de dag kun je via de rode piste (nr. 1a) terug skiën naar de Pardatschgratbahn. Bij de skilift vind je ook de skischool en er is een skiverhuur. Door de centrale ligging zijn alle voorzieningen op loopafstand. In de directe omgeving vind je een supermarkt, diverse (sport)winkels en restaurants. Ook voor de gezellige après ski zit je hier goed, zo vind je de après ski bar Niki's Stadl al direct om de hoek van de appartementen. De appartementen van Ischgl Suite zijn modern ingericht. Er is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging aanwezig. De appartementen Privacy, Riverside en Atrium beschikken over één parkeerplaats en bij de appartementen Panorama en Down Under zijn er twee parkeerplaatsen inclusief.

Vanaf € 3.235,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje