Chalet-appartement Sonneck Loisi - 2-6 personen
Chalet-appartement Sonneck bevindt zich op een rustige locatie buiten het centrum van Kirchberg. De Maierl skilift vertrekt op ca. 2,7 km en brengt je direct naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. De skibus brengt je naar deze skilift en bevindt zich op ca. 170 meter afstand. Het centrum van Kirchberg bevindt zich op ca. 800 meter afstand, waar zich diverse winkels en restaurants bevinden. Op ca. 190 bevindt zich een supermarkt. Verder vind je in Kirchberg een openbaar zwembad, sauna, solarium en indoor tennis-squashbaan. Voor de langlaufers begint er een loipe op ca. 250 meter.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Avenida Mountain Lodges Kaprun incl. ontbijt - 2-3 personen
De nieuwgebouwde appartementen van Avenida Mountain Lodges zijn gelegen aan de rand van Kaprun, op 150 meter vanaf de skibushalte. Het Maiskogel skigebied ligt op ca. 1,5 km afstand en is (vanaf december 2019) verbonden met de Kitzsteinhorn gletsjer (3203m) waardoor je toegang hebt tot een veelzijdig skigebied. Ook kun je nog het skigebied van Zell am See verkennen, de Areitxpress waarmee je Schmittenhöhe op komt, ligt op 6,5 km afstand. Dichterbij, op 650 meter, bevindt zich de Lechnerberg met kinderlift, oefenweide en skischool. Het centrum van Kaprun is in 10 minuten lopen bereikbaar, hier vind je diverse winkels, restaurants en (après-ski)bars. Avenida Mountain Lodges bestaat uit 26 comfortabele appartementen. Na een dag op de piste kun je in het resort heerlijk bijkomen in de sauna met relaxruimte of naar loungebar The Lodge. Ontbijt- en broodjesservice is mogelijk. Verder is er in het resort een skiberging. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi), een balkon of terras en een parkeerplaats in de parkeergarage.
Vanaf € 544,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Kreidl Top 35 - 2 personen
In chalet-appartement Kreidl zijn meerdere appartementen gelegen van diverse groottes. Het chalet-appartement is ideaal gelegen, op loopafstand van het centrum (ca. 200 meter) met verschillende restaurants, bars en (sport) winkels en nabij de Märchenwaldlift die je direct in het grote skigebied van de Zillertal Arena brengt. Bij deze skilift is ook het ontmoetingspunt voor de skischool. Bij het chalet is een gemeenschappelijke skiberging. Verder is er parkeergelegenheid en er is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: B5, Nr. 27 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 405,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Almwelt Austria - 10-12 personen
Almwelt Austria is een vakantiedorpje op zich en ligt op 1200 meter hoogte. Het bevindt zich direct op de piste dus je stapt zo op de ski's naar de Reiteralm I stoeltjeslift en Hochwurzen I cabinelift. De skibus stopt vrijwel voor de deur. Zowel bij het dalstation als bij het bergstation van de Reiteralm Silver Jet bevindt zich een skischool. Het centrum van Schladming met bars, winkels en restaurants is op ca. 10 km afstand te vinden. Almwelt bestaat uit verschillende chalets en een hoofdgebouw met restaurant, receptie, speelkamer en bar met zonneterras. Ook is er een grote spa (tegen betaling) met o.a. sauna's, stoombad, infraroodcabine, relaxruimte, speciale douches, massage en solarium. Verder is er een grote après-ski hut, deze bevindt zich aan de rand van het dorp, direct aan de piste. Ter plaatse is het mogelijk om tegen betaling ontbijt, diner of halfpension te boeken.
Vanaf € 3.850,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Haus Arnold inclusief catering, zondag t/m zondag - 26-31 personen
Haus Arnold is een ruim en sfeervol ingericht chalet met een ideale ligging in Sölden. Het chalet ligt middenin het gezellige centrum met diverse winkels, restaurants en bars. De cabinelift 'Gaislachkoglbahn' ligt op slechts 5 minuten lopen. Deze brengt je direct een heel eind het skigebied in, vervolgens kun je overstappen op de 'Gaislachkoglbahn 2', deze brengt je naar 3058 meter hoogte. Je kunt eventueel ook naar de andere kant van het centrum, daarvandaan vertrekt de 'Giggijoch' cabinelift, deze ligt op ongeveer 400 meter van het chalet. Hiermee kun je het gebied van Hochsölden gemakkelijk verkennen. Het oefengebied bij de Innerwald skilift ligt op ca. 200 meter, vanaf hier kun je ook met de blauw/rode piste richting de Gaislachkoglbahn skiën. Sölden staat natuurlijk ook bekend om de après-ski, je kunt hier al vanaf 15:00 uur beginnen en tot diep in de nacht doorgaan! Haus Arnold is o.a. voorzien van Wi-Fi internetverbinding) en parkeren kan tegenover het chalet, op 50 meter afstand. Haus Arnold wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie extra opties voor volledige omschrijving). Het ontbijt vindt plaats in het chalet en het 3-gangen keuzediner vindt plaats in Alpengasthof Grüner. Dit Alpengasthof is bereikbaar via een shuttle lift en een klein stukje lopen (totaal 10 minuten). Met deze service hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering staff verblijft in een afzonderlijk gedeelte van het skichalet, dus je hebt volledige privacy.
Vanaf € 18.995,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kleinwalsertal Alpenroos - 4-7 personen
In het skigebied Kleinwalsertal ligt het gezellige dorpje Mittelberg, met in het centrum de appartementen Kleinwalsertal. De dichtstbijzijnde skilift is de Jedermann sleeplift op 250 meter afstand. Het dalstation van de Walmendingerhornbahn ligt op 1,5 km afstand en brengt je naar een hoogte van 1940m. Er is een skibushalte op 50 meter afstand. Het dorp Mitterberg is omringd door prachtige natuur en hoge bergtoppen. In appartementengebouw Kleinwalsertal is een restaurant met broodjesservice, bar met televisie, een kegelbaan en pooltafels. Ook is er een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van het zwembad, de sauna en relaxruimte. Verder is er nog een wellnesscentrum (tegen betaling). Voor kinderen is er een indoor speelruimte met trampoline, ballenbak en tafeltennistafels. Ieder appartement beschikt over internet (Wi-Fi) en heeft zijn eigen parkeerplaats in de garage. Vanuit de garage kun je direct intern met de lift naar de appartementen.
Vanaf € 350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
