Chalet Haus Hannelore - 8-10 personen
Vlakbij Sölden in de wijk Kaisers ligt het chalet Haus Hannelore met op ca. 1,7 km afstand de Giggijochbahn. Deze gondel brengt je tot bovenin het skigebied van Ötztal en vanaf dit centrale punt heb je verschillende mogelijkheden om het gebied te gaan verkennen. Er zijn goede pistes voor beginners, maar ook voor de gevorderden zijn er pistes met meer uitdaging. De Giggijoch is tevens het verzamelpunt voor de skischolen. Je bereikt de Giggijochbahn gemakkelijk met de auto, maar je kunt ook met de gratis skibus waarvan de halte op ca. 200 meter van het chalet is. Het centrum van Sölden ligt op ca. 2,4 km van het chalet. In dit levendige dorp zijn verschillende activiteiten zo zijn er internationale wedstrijden en er worden concerten georganiseerd. De après-ski in Sölden is ook erg gezellig en begint al om 15.00 uur. In Sölden zijn verder winkels, restaurants en een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. Haus Hannelore is een sfeervol en charmant chalet en geschikt voor een groep tot 10 personen. De sfeervolle inrichting en de typisch Oostenrijkse Kachelofen geven het chalet een gezellige uitstraling. In het chalet is een skiberging met skischoendroger. Verder is het mogelijk om te parkeren bij Haus Hannelore en kun je gebruik maken van een broodjesservice.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Grimming Lodges Top 8 - 2-4 personen
Appartementen Grimming Lodges bevinden zich op een perfecte locatie in Tauplitz, op ca. 100 meter van de cabinelift Tauplitz. Aan het einde van de dag kan je terug skiën via de dalafdaling. Het skigebied Die Tauplitz beschikt over ca. 43 km aan gevarieerde pistes. Het centrum van Tauplitz is klein en beschikt over een aantal restaurants en winkels die binnen een straal van ca. 300 meter te vinden zijn. Verder zijn er diverse wandelpaden en loipes in de omgeving. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.
Vanaf € 525,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Opal zondag t/m zondag - 12 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 381,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kleinwalsertal Bergnarcis - 2-4 personen
In het skigebied Kleinwalsertal ligt het gezellige dorpje Mittelberg, met in het centrum de appartementen Kleinwalsertal. De dichtstbijzijnde skilift is de Jedermann sleeplift op 250 meter afstand. Het dalstation van de Walmendingerhornbahn ligt op 1,5 km afstand en brengt je naar een hoogte van 1940m. Er is een skibushalte op 50 meter afstand. Het dorp Mitterberg is omringd door prachtige natuur en hoge bergtoppen. In appartementengebouw Kleinwalsertal is een restaurant met broodjesservice, bar met televisie, een kegelbaan en pooltafels. Ook is er een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van het zwembad, de sauna en relaxruimte. Verder is er nog een wellnesscentrum (tegen betaling). Voor kinderen is er een indoor speelruimte met trampoline, ballenbak en tafeltennistafels. Ieder appartement beschikt over internet (Wi-Fi) en heeft zijn eigen parkeerplaats in de garage. Vanuit de garage kun je direct intern met de lift naar de appartementen.
Vanaf € 295,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Hochkrimml 108 - 4 personen
Klein, maar gezellige chalet met een centrale ligging in Hochkrimml en in de buurt van de Duxeralm stoeltjeslift. De Platten-Gletscherblickloipe loopt langs het chalet. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het appartement. Appartement Hochkrimml 108 beschikt o.a. over een sauna (gezamenlijk gebruik, tegen betaling) en er is parkeergelegenheid. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op de plattegrond: G3, nr. 108 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 780,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Rubini - 8 personen
Chalet Rubini is het perfecte chalet als je dicht bij de skilift van een top skigebied wilt zitten maar na een dag skiën graag in een rustig gelegen en ruim chalet verblijft. Chalet Rubini ligt in het gemoedelijke dorpje Reith, op ca. 1 km van de Fleckalmbahn in Kirchberg. Van hieruit heb je directe aansluiting op het gehele skigebied Kitzski Kitzbühel/Kirchberg met o.a. de beroemde Hahnenkamm afdaling. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je op ca. 1,5 km van chalet Rubini. Wil je liever een hapje gaan eten? Op 500 meter afstand ligt restaurant Achenstüberl met een heerlijke traditionele keuken. Wil je meer vertier, grotere supermarkten en een uitgebreide après-ski? Het centrum van Kirchberg ligt op slechts 2,5 km van chalet Rubini. Bij het chalet zijn vier parkeerplaatsen waarvan drie onder een carport.
Vanaf € 2.710,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |