Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Heustadl - 10 personen

Chalet Heustadl was van oorsprong een opslag van hooi en is in 1732 gebouwd. In 2008 werd de hooi opslag geheel gerenoveerd en omgebouwd tot een comfortabel en modern chalet. Ze hebben kosten noch moeite bespaard om het oorspronkelijke karakter te behouden en het chalet van alle gemakken te voorzien. Chalet Heustadl heeft een prachtige ligging, net boven Hinterglemm en direct aan de skipiste. Vanuit het chalet heb je een prachtig uitzicht over Hinterglemm en de omliggende bergen. Op ca. 500 meter afstand ligt het levendige centrum van Hinterglemm. Hier vind je winkels, restaurants, bars en aprés-ski mogelijkheden. Omdat het chalet direct aan de piste ligt kun je op de ski's naar de lift met directe aansluiting op het hele skigebied. Aan het einde van een enerverende dag ski je zo weer terug naar het chalet.

Vanaf € 4.685,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Inge inclusief catering - 40-45 personen

Chalet Inge inclusief catering - 40-45 personen
Chalet.nl

Bij het centrum van het bruisende St. Anton am Arlberg ligt het super moderne en luxe chalet Inge. De skibus stopt voor de deur en brengt je binnen enkele minuten naar de skilift 'Rendl gondellift' (850m) en autovrije centrum (950m). Het geliefde St. Anton am Arlberg is een modern en trendy skioord wat haar traditionele en gemoedelijke karakter heeft weten te behouden. Het staat internationaal vooral bekend om de gezellige aprés-ski maar er is naast skiën en après-skiën nog veel meer te beleven in St. Anton. Zo is er een sfeervolle dorpskern met veel leuke terrassen waar je na een dag op de piste een welverdiend drankje kunt drinken, zijn er verschillende mooie (sport)winkels. En kun je op de vrije dag van de catering staf uit eten bij één van de vele heerlijke restaurants die het dorp rijk is. Ook kun je ervoor kiezen om een dag met veel sneeuwval lekker te relaxen en genieten in een van de vele spa's. Chalet Inge is een groot modern chalet met een stoere uitstraling. Het chalet heeft verschillende faciliteiten. Zo heeft het een grote ruimte waar je kunt zitten en/of eten en is er een sfeervolle zithoek met open haard waar je na een dag in de kou lekker kunt opwarmen. Op de tweede verdieping van het chalet is er een wellness met onder andere een sauna en relax ruimte. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Door de grote en lange raampartijen is er veel lichtinval en een heb je een prachtig uitzicht op de besneeuwde bergen. Verder beschikt het chalet over Wi-Fi, is er een skiberging met schoendroger en een lift. Chalet Inge wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 28.800,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Bergfried - 33-37 personen

Chalet Bergfried - 33-37 personen
Chalet.nl

Chalet Bergfried met wellnessruimte bevindt zich op een prachtige locatie in het centrum van Galtür. Op ongeveer 2 km afstand in de wijk Wirl kan je de Birkhahnbahn stoeltjeslift nemen naar het kleinschalige skigebied van Galtür met ca. 40 km piste. Het is ook mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar het skigebied van Ischgl te gaan, met meer dan 230 km aan pistes. De skibus vertrekt op ca. 200 meter afstand van Bergfried. In beide skigebieden kan je terecht voor skischolen en skiverhuurders. Vanaf 300 meter van het chalet zijn diverse winkels en restaurants te vinden in het centrum van Galtür. Voor bruisende après-ski kan je terecht in Ischgl, op ca. 9 km afstand van Galtür. Chalet Bergfried is geschikt voor groepen van 33 tot 37 personen. Het chalet beschikt over een skiberging met skischoenendroger, een groot terras en 15 parkeerplaatsen voor het chalet.

Vanaf € 5.995,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal studio - 2-4 personen

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal studio - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.

Chalet-appartement Landhof Type 2 - 4-6 personen

Chalet-appartement Landhof Type 2 - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.190,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Alpenchalets Montafon - 16-24 personen

Chalet Alpenchalets Montafon - 16-24 personen
Chalet.nl

In het mooie Montafon aan de rand van Gaschurn liggen de Alpenchalets Montafon. Deze chalets zijn nieuw gebouwd en hebben in november 2019 hun deuren geopend. Op 900 meter afstand van de chalets is de Versettla Bahn. Met deze skilift kom je in het Silvretta Montafon skigebied. Dit uitgestrekte skigebied heeft uitdagende pistes voor verschillende niveaus. Vanaf de chalets kun je gemakkelijk met de skibus naar de skilift, de bushalte ligt op ca. 50 meter van de chalets. Gaschurn is een perfect uitgangspunt om het skigebied van Montafon te ontdekken. Het is een gezellige en relatief goedkoop wintersportdorpje. In Gaschurn vind je gezellige après-ski bars, maar ook restaurants en een aantal winkels. De Alpenchalets Montafon zijn modern ingericht en hebben een grote woon- en eetkamer. Elk chalet heeft ook een eigen wellnessruimte met een Finse sauna, relaxruimte en hottub op het terras (ter plaatse wordt de stroom naar verbruik verrekend en gebruik van hottub is afhankelijk van het weer). Verder hebben de chalets een wasmachine, droger en een skiberging met skischoendroger.

Vanaf € 6.600,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje