Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Heustadl - 10 personen

Chalet Heustadl was van oorsprong een opslag van hooi en is in 1732 gebouwd. In 2008 werd de hooi opslag geheel gerenoveerd en omgebouwd tot een comfortabel en modern chalet. Ze hebben kosten noch moeite bespaard om het oorspronkelijke karakter te behouden en het chalet van alle gemakken te voorzien. Chalet Heustadl heeft een prachtige ligging, net boven Hinterglemm en direct aan de skipiste. Vanuit het chalet heb je een prachtig uitzicht over Hinterglemm en de omliggende bergen. Op ca. 500 meter afstand ligt het levendige centrum van Hinterglemm. Hier vind je winkels, restaurants, bars en aprés-ski mogelijkheden. Omdat het chalet direct aan de piste ligt kun je op de ski's naar de lift met directe aansluiting op het hele skigebied. Aan het einde van een enerverende dag ski je zo weer terug naar het chalet.

Vanaf € 4.685,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Kristall Plaza Niederau Type B - 2-4 personen

Appartement Kristall Plaza Niederau Type B - 2-4 personen
Chalet.nl

Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.

Appartement Beim Brunnen - 4 personen

Appartement Beim Brunnen - 4 personen
Chalet.nl

De moderne appartementen Beim Brunnen zijn gelegen aan de rand van Sölden, op ca. 900 meter van de Gaislachkoglbahn, die je naar een hoogte van wel 3058 meter brengt! Op 2 minuten loopafstand vind je de skibushalte. De dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op 350 meter en het centrum van Sölden met vele restaurants, bars en winkels ligt op ca. 2 km afstand. De appartementen Beim Brunnen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi. Er is een skiberging aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Broodjesservice en ontbijtbuffet zijn ter plaatse te regelen. In appartementengebouw Beim Brunnen is verder een wellness-oase (3x gratis, overige keren tegen betaling, vanaf 16.00 uur, onder voorbehoud) met een sauna, stoombad en ontspanningsruimte. De parkeerplaats ligt op ca. 200 meter van de appartementen. In- en uitladen van de bagage is wel bij het appartement mogelijk.

Vanaf € 1.345,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Rosa - 2 personen

Chalet-appartement Rosa - 2 personen
Chalet.nl

In het populaire Mayrhofen liggen de chalet-appartementen Rosa. Op 600 meter afstand vind je de Penkenbahn welke uitkomt in het hart van 'Ski Zillertal 3000'. Dit grote geschakelde skigebied heeft voor ieder wat wils. Er zijn uitdagende pistes voor zowel beginners als gevorderden. Ook voor langlaufers en wandelaars zijn er verschillende mogelijkheden. Het chalet Rosa ligt in het bruisende centrum van Mayrhofen wat bekend staat om haar gezellige après-ski. Er zijn ook diverse restaurants waar je lekker kunt gaan eten. Verder vind je in het centrum meerdere winkels waaronder een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. De chalet-appartementen hebben een comfortabele en verzorgde inrichting. Bij ieder appartement is een balkon met uitzicht op de omliggende bergen of het centrum. Verder is er bij het chalet een skiberging met skischoendroger. Ook zijn er meerdere parkeerplaatsen beschikbaar.

Chalet Krista inclusief catering - 35-37 personen

Chalet Krista inclusief catering - 35-37 personen
Chalet.nl

In een zijstraatje van het centrum van Kitzbühel ligt het 37-persoons chalet Krista. Op ca. 650 meter bevindt zich de skilift. Met de Hahnenkamm gondel kun je vanuit het dorp gemakkelijk naar boven om het KitzSki Kitzbühel / Kirchberg skigebied te bereiken. Dit aaneengesloten gebied bestaat uit meerdere skidorpen en heeft voor ieder niveau skiër/snowboarder uitdagende pistes. Het sfeervolle centrum van Kitzbühel ligt op een afstand van ca. 250 meter. Hier zijn veel restaurants en bars en discotheken met een levendige après-ski. In het dorp vind je ook meerdere winkels waaronder een supermarkt. Daarnaast is er een theater, een casino, een skimuseum en een overdekt zwembad. Dit grote chalet is geschikt voor groepen t/m 37 personen. De inrichting van het chalet is sfeervol en heeft een typisch Oostenrijks karakter. Krista heeft een gezellige woon-/eetkamer en voldoende slaapkamers met veelal een en-suite badkamer en toegang tot het balkon. Chalet Krista wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaff een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.

Vanaf € 12.700,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Islitzer - 12-14 personen

Chalet Islitzer - 12-14 personen
Chalet.nl

Chalet Islitzer heeft een rustige maar centrale ligging in het dorp Hollersbach. Het chalet is gelegen op slechts 200 meter van het centrum en ca. 3 km van de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen, de cabinelift die het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg in gaat. Een andere gondellift is te vinden op ca. 6 km afstand, deze brengt je naar het skigebied van Neukirchen / Bramberg (Wildkogel Ski Arena). Voor meer sneeuwzekerheid kun je naar het gletsjer skigebied Kaprun gaan, gelegen op zo'n 34 km afstand. Vanuit het dorp Hollersbach gaat er een skibus naar de verschillende skiliften. Deze bus stopt bij de skibushalte op 150 meter van chalet Islitzer. Hollersbach is een klein, historisch dorp, dichtbij het prachtige natuurpark Hohe Tauern. Er zijn een aantal restaurants en bars en verder heeft het dorp o.a. twee skischolen. In de omgeving van Hollersbach ligt zo'n 40 km aan wandelroutes. In de nabijgelegen dorpen Mittersill en Stuhlfelden zijn er in de winter volop activiteiten te doen. Chalet Islitzer is een modern chalet met een smaakvolle inrichting. Diverse meubels zijn door de eigenaar handgemaakt. Het chalet beschikt over een sauna (tegen betaling) met douche. Verder is er een skiberging met skischoenendroger. Auto's kunnen op ca. 20 meter afstand van het chalet worden geparkeerd.

Vanaf € 1.650,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje