Kasteel Schloss am See Fischhorn Opal zondag t/m zondag - 12 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Hollersbach - 18-20 personen
Chalet Hollersbach ligt heerlijk zonnig en heeft een prachtig uitzicht over de bergen van het Nationalpark Hohe Tauern. Op ca. 2,5 km ligt de Panoramabahn, deze brengt je in het skigebied Kitzbühler Alpen. Op ca. 2 km afstand ligt het centrum van het gemoedelijke Hollersbach. Hier vind je wat winkels en restaurants. Op slechts 150 meter ligt Gasthaus Oberkrameralm met bar en restaurant. Chalet Hollersbach beschikt over Wi-Fi, skiberging, wasmachine en droger.
Vanaf € 1.800,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Reinhard - 14 personen
Chalet Reinhard ligt in Sölden, op een rustige plek op een heuvel. Het centrum van Sölden is op 1,9 km. Op 2,2 km kan je de Gaislachkogelbahn cabinelift nemen naar het skigebied van Sölden. Bij voldoende sneeuwval kan je terugskiën tot 600 meter afstand van chalet-appartement Reinhard, via de dalafdaling van Giggijoch. De skibushalte is op ongeveer 20 meter van het chalet. Sölden is het eerste skioord in Oostenrijk met drie bergtoppen boven de 3000 meter en wordt daarom ook wel de BIG3 genoemd. In het bruisende centrum van Sölden kan je diverse restaurants, winkels, supermarkten en après-ski gelegenheden vinden. Aan de achterkant van Sölden liggen de loipen voor langlaufers. Het chalet bestaat uit drie appartementen die samen één vormen en plaats bieden voor 14 personen. Ideaal dus voor drie gezinnen die in één chalet willen verblijven maar toch ook hun eigen woonkamer en keuken hebben. In één van de appartementen is een woonkamer waar er plek is om gezamenlijk met 14 personen te zitten.
Vanaf € 1.465,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sissipark Schladming-Dachstein - 6-8 personen
Vanuit de appartementen Sissipark Schladming-Dachstein stap je direct de blauwe piste (nummer 1b) op. Je kunt vervolgens naar de Tauern Seilbahn, deze is gelegen op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Verder vind je op 800 meter afstand de Hauser Kaibling Gondelbahn. Ook terug kun je tot aan de accommodatie skiën. De skischool bevindt zich op ca. 600 meter afstand en is te bereiken via een pad waarover je bij voldoende sneeuw kunt skiën. Sissipark Schladming-Dachstein bestaat uit 21 luxe appartementen, van een 4-persoons studio tot een 12-persoons appartement. De appartementen zijn stijlvol ingericht en hebben allemaal een privé-sauna! Vanuit Sissipark Schaldming-Dachstein heb je een mooi panoramisch uitzicht. Op de begane grond is een skiberging gelegen en er is broodjesservice en gratis Wi-Fi in de appartementen aanwezig. Er is voldoende parkeergelegenheid voor de deur. De appartementen zijn gelegen in Haus im Ennstal, aan de gelijknamige rivier. In het dorpje vind je een supermarkt (ca. 500 m), enkele restaurants en een skischool. Het authentieke Schladming is gelegen op ca. 6,5 km afstand. Verder vind je rondom het gebied prachtige langlaufloipen.
Vanaf € 1.705,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grünwald Resort - 12-14 personen
Het Grünwald Resort ligt direct aan de piste en heeft, door de ligging op een heuvel, een spectaculair uitzicht over Sölden. Je kunt vanuit het Grünwald Resort met de ski's naar de Gigijochbahn (rode piste, nummer 21). Mocht je liever de skibus willen pakken, dan stopt deze voor de deur. Het Grünwald Resort bestaat uit een hoofdgebouw met 5 appartementen, 6 omliggende chalets, een restaurant 'Panorama Alm' met bijbehorende après-ski (geopend tot 20.00, keuken sluit om 18.00). Het centrum van het levendige en gezellige Sölden bevindt zich op ca. 1500 meter afstand. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, bars en après-ski mogelijkheden. In het hoofdgebouw is een skiberging met skischoenendroger. Ook is er in het Grünwald Resort een wasmachine (? 5,00 per keer) en bieden zij volgende service aan: broodjesservice, boodschappenservice bij aankomst, ontbijt en skipas verkoop. In de meeste appartementen en chalets bevindt zich een Nespresso koffiemachine. Het gaat hier echter om een zeer speciale editie en hier zijn speciale cups voor nodig die alleen in de receptie verkrijgbaar zijn (tegen betaling).
Vanaf € 4.945,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alternberger zondag t/m zondag - 10-12 personen
Chalet Alternberger is gebouwd in typisch regionale stijl en is rustig gelegen tussen de plaatsen Saalbach en Viehhofen. Het chalet ligt op ongeveer 5,5 km van het centrum van Saalbach en ca. 2 km van het plaatsje Viehhofen vandaan. De cabinelift Schönleitenbahn ligt op ongeveer 3 km van het chalet en brengt je naar de Wildenkarkogel (1960m). Vanaf hier kun je richting Saalbach of Leogang skiën. De Schönleitenbahn is te bereiken met de bus die op 150 meter van chalet Alternberger stopt. Chalet Alternberger heeft een gezellige en vriendelijke inrichting. Het chalet beschikt o.a. over gratis Wi-Fi, een ski- en skischoenenberging, terras en balkons. De eigenaar heeft een eigen woonruimte in het chalet. Er is parkeergelegenheid bij het chalet. Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn is een groot aaneengesloten skigebied met zo'n 200 km piste, waar beginners al snel flinke afstanden kunnen skiën. In het centrum van Saalbach vind je een ruim aanbod aan winkels en restaurants, evenals barretjes en discotheken voor een bruisende après-ski. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants liggen op ongeveer 2 km van chalet Alternberger.
Vanaf € 1.515,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
