Voordelig een Vakantiebungalow huren

Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.

Vanaf € 413,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Edelweiss am See Hundstein - 6-8 personen

Chalet Edelweiss am See Hundstein - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Edelweiss am See is gelegen in Thumersbach, aan de zuidoever van de Zeller See en vlakbij Zell am See. Het chalet bestaat uit zeven verzorgd ingerichte appartementen, waarvan de meeste een balkon met uitzicht op het meer hebben. De cabinelift Areitbahn in Zell am See/Schüttdorf, die je naar de top van de Schmittenhöhe (2000 m) brengt, bevindt zich op 4,5 km afstand. Deze lift is te bereiken per auto of met gratis skibus, die voor de deur stopt. Verder ligt het sneeuwzekere gletsjerskigebied van Kaprun op nog geen 15 km afstand. Het centrum van het ski-oord Zell am See bevindt zich op ca. 6,5 km van de appartementen Edelweiss am See. Vanuit Zell am See vertrekken o.a. nog twee skiliften naar de top van de Schmittenhöhe. Zell am See beschikt daarnaast over een sfeervol centrum met vele winkels, restaurantjes, après-ski bars en ook kun je er terecht voor voorzieningen als een schaatsbaan en overdekt zwembad. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je in Thumersbach op ca. 2,5 km, maar ook van en naar de Areitbahn rijd je langs vele winkels (Schüttdorf). In chalet Edelweiss am See kun je gratis gebruik maken van de sauna en er is Wi-Fi. Daarnaast is er een skiberging met skischoenendroger en zijn er voldoende parkeerplaatsen voor de deur. Broodjesservice is mogelijk. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit in het centrum van beide dorpen en bij een aantal skiliften. De skilessen starten vanaf de Areitbahn in Zell am See (andere locaties op aanvraag). Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die tijd is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Mondi Holiday Bellevue Panorama - 2-4 personen

Appartement Mondi Holiday Bellevue Panorama - 2-4 personen
Chalet.nl

Mondi Holiday Bellevue is een mooi, centraal gelegen resort met o,a. appartementen in Bad Gastein. De piste en skilift liggen op circa 5 minuutjes lopen en is tevens bereikbaar met de skibus, de skibushalte bevindt zich op 200 meter, Met deze skilift, de Stubnerkogelbahn, kom je in het grootste deel van het Gasteinertal: Skischaukel Schlossalm - Angertal - Stubnerkogel. Bij het dalstation bevindt zich ook een skischool. Het centrum van Bad Gastein vind je al op 300 meter. In het resort Mondi Holiday Bellevue is aan alles gedacht, zo is er een bowlingbaan, biljard, fitnessruimte, en zelfs een wellnesscentrum met zwembad, stoombad, sauna, whirlpool en ontspanningsruimte. Zo kan er na het skiën lekker relaxed worden. Ook is er een solarium en zijn massages mogelijk. Voor de kinderen is er een kinderspeelkamer, een kinderprogramma en opvang. Er is een receptie, lift, lounge met televisie, Wi-Fi, een skiberging, wasmachine en droger. Er is een restaurant, bar en ontbijtruimte. Broodjesservice, ontbijt- en/of avondbuffet (halfpension) zijn mogelijk. Tevens zijn er parkeerplaatsen en er is een parkeergarage (tegen betaling, op aanvraag).

Vanaf € 1.255,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.

Vanaf € 1.065,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Anita - 7 personen

Appartement Anita - 7 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis Anita ligt heerlijk rustig en zonnig op een heuvel in de wijk Zellberg. Op ca. 6 km afstand ligt het skigebied Zillertal Arena en op ca. 8 km afstand Ski-Zillertal-3000. De gratis skibus stopt vrijwel voor de deur. Op ca. 4 km afstand ligt het gemoedelijke centrum van Zell am Ziller met o.a. supermarkt, winkels, restaurants en bars. Er zijn in totaal 5 appartementen in appartementenhuis Anita. Het huis beschikt over een sauna, stoombad en jacuzzi. Er is een speelkamer met o.a. tafelvoetbal en een leuk tuinhuis waar je gezellig kunt zitten en kunt spijkerslaan. Broodjesservice is mogelijk en er is gratis Wi-Fi. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.

Vanaf € 1.150,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Residence Zillertal - 6 personen

Appartement Residence Zillertal - 6 personen
Chalet.nl

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal voor degene die dichtbij het bruisende nachtleven willen opzoeken, maar ook voor degene die juist van de nachtrust willen genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, maar de gratis skibus stopt al op 250 meterafstand. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten, maar natuurlijk kun je je de pistes van Gerlos zelf ook heel goed vermaken! Op slechts 400 meter afstand vind je het levendige centrum van Gerlos met vele après-ski gelegenheden, restaurants en winkels. De buitenkant van Residence Zillertal heeft een warme Oostenrijkse uitstraling. Van binnen zijn de ruime appartementen modern en luxe ingericht met een design-achtige look. Het appartementengebouw beschikt over een receptie, lift, verwarmde skiberging, wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Verder is er bij het appartementengebouw gratis parkeergelegenheid.

Vanaf € 1.055,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje