Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Résidence Zinal - 2-4 personen

In het gemoedelijke wintersportdorp Zinal, gelegen in het Val d'Anniviers, vind je het nieuwgebouwde Résidence Zinal (2018). Vanaf de résidence loop je in 250 meter naar de piste en de cabinelift Zinal-Sorebois. Deze lift brengt je naar de pistes van het Sorebois gebied, dat aangesloten is op het dorp Grimentz. Samen hebben Zinal en Grimentz ongeveer 115 pistekilometers, maar in de gehele Val d'Anniviers geniet je van ca. 215 km piste. Tussen de verschillende dorpen van Val d'Anniviers rijden skibussen. De skibushalte bevindt zich bij de cabinelift. Door de centrale ligging in het dorp vind je voorzieningen als een supermarkt, bakker, skischool, sportwinkels, restaurants en een bar allemaal al binnen een straal van 200 meter. Verder bevindt zich op 100 meter van de résidence een schaatsbaan. De appartementen Résidence Zinal liggen verspreid over zes gebouwen en zijn geschikt voor 4 tot 8 personen. De résidence heeft een receptie, wasruimte, gameroom en een skiberging met skikluisjes. Per appartement beschik je over één parkeerplaats buiten bij de résidence. Tegen betaling kun je de auto parkeren in de parkeergarage (naar beschikbaarheid, parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren).

Vanaf € 490,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Eglantines - 4-6 personen

Chalet-appartement Eglantines - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Eglantines is een mooi chalet dat drie appartementen herbergt. Het chalet ligt aan het einde van een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd. De "Alpette" skilift en piste zijn gelegen op ongeveer 500 meter. Aan het eind van de straat vind je een steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de ervaren skiër ook te skiën), waarmee je ook bij de cabinelift "Alpette" kunt komen. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op 500 meter vanaf Chalet Eglantines. Alle drie de appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard en Wi-Fi en onder het chalet bevinden zich een parkeergarage, skiberging en wasruimte voor gezamenlijk gebruik. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.

Appartement Alpin Grieskogel - 8-11 personen

Appartement Alpin Grieskogel - 8-11 personen
Chalet.nl

Appartementen Alpin bevindt zich op een rustige en zonnige locatie, op korte afstand van de piste die uitkomt bij de Giggijochbahn. Deze piste ligt op ca. 300 meter afstand. Het dichtstbijzijnde restaurant vind je al op ca. 100 meter afstand en een kleine supermarkt ligt op ca. 1 km afstand. Bij het appartementengebouw loopt een wandelroute en een skibushalte ligt op slechts 50 meter afstand. In het centrum van Sölden zijn vele voorzieningen gelegen, waaronder een supermarkt, winkels, verschillende restaurants en natuurlijk diverse bars. Voor een bruisende après-ski ben je in Sölden namelijk aan het juiste adres! Een skischool en skiverhuur vind je op ongeveer 1,3 km afstand van appartement Alpin. Appartementen Alpin heeft een wat verhoogde ligging, waardoor je een mooi panoramazicht hebt. In het gebouw vind je een gemeenschappelijke wellnessruimte met een sauna en infraroodcabine (beide 2x per week gratis te gebruiken, extra gebruik tegen betaling mogelijk) en een ontspanningsruimte. Verder is er een lift en skiberging met skischoenendroger. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen en er is parkeergelegenheid bij het appartementengebouw. Ook is het mogelijk om elektrische auto's op te laden.

Vanaf € 3.620,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Le Centaure - 2-4 personen

Appartement Le Centaure - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste in het wintersportdorp Belle Plagne, middenin het skigebied van La Plagne, vind je Résidence Le Centaure. Deze résidence bestaat uit 52 comfortabele appartementen voor 4 tot 8 personen en beschikt daarnaast over diverse voorzieningen, waaronder een zwembad en een wellnesscentrum. Via de blauwe piste die langs de résidence loopt bereik je de skiliften, die je verder toegang verschaffen tot het skigebied. Samen met Les Arcs vormt La Plagne het Paradiski skigebied met in totaal 425 km aan gevarieerde pistes! Tegenover de résidence bevindt zich een sneeuwpark voor de allerkleinsten. Een restaurant is gelegen op ca. 150 meter afstand en winkels op ca. 500 meter afstand van de résidence. Na een dag in de sneeuw kun je in de résidence heerlijk bijkomen in het verwarmde binnenzwembad of het wellnesscentrum met o.a. een sauna, jacuzzi, hammam (gratis te gebruiken). Massages en schoonheidsbehandelingen zijn tegen betaling. Verder is er een receptie, broodjesservice en een speelkamer. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence en een parkeergarage (tegen betaling). Alle appartementen hebben een skikluis en een balkon of terras.

Chalet An der Schmittenhöhe - 11 personen

Chalet An der Schmittenhöhe - 11 personen
Chalet.nl

An der Schmittenhöhe is een comfortabel twee-onder-een-kap chalet op een fantastische locatie; direct tegenover het dalstation van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress in Zell am See! Deze liften brengen je naar maar liefst 2000 meter hoogte, je staat dan direct middenin het skigebied. Je kunt vanaf hier alle kanten van het gevarieerde skigebied verkennen. Ook de Sonnenalmbahn ligt op zeer korte afstand van chalet An der Schmittenhöhe. Beginners kunnen het skiën leren op de twee korte blauwe pistes bij de Fallegg- en Schmidolin sleepliften, hier is ook de kinderclub. De skischool is bij het dalstation van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress. Ook bijgeboekt huurmateriaal haal je bij het dalstation op. Bij voldoende sneeuw ski je tot aan je chalet. Het gezellige centrum van Zell am See ligt op korte afstand (slechts 5 minuten rijden). Hier vind je een supermarkt, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice is mogelijk. Bij het chalet An der Schmittenhöhe zijn twee parkeerplaatsen en er is een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de sauna.

Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen

Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen
Chalet.nl

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.