Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Alpen Rose - 8 personen

Het mooie chalet Alpen Rose ligt op een rustige locatie in het familievriendelijke skidorp Nendaz. Op ca. 200 meter afstand vind je de blauwe skipiste die uitkomt bij de Tracouet cabinelift. Via de weg is de afstand tot de cabinelift ongeveer 3,5 km. De skibus vertrekt ca. 80 meter van chalet Alpen Rose vandaan en rijdt een aantal keer in de ochtend en middag. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om direct vanaf en naar het chalet te skiën. Het skigebied bij Nendaz telt voornamelijk blauwe en rode pistes en is daarmee ideaal voor beginners en families met kinderen. Bovenaan de cabinelift vind je o.a. een aantal oefenliften, een sneeuwtuin voor kinderen, een funpark en een restaurant. Verder kun je vanaf hier afdalen richting het plaatsje Siviez. Siviez is het middelpunt van Les Quatre Vallées en heeft daarmee een goede verbinding met de rest van het skigebied. Nendaz beschikt over vele voorzieningen. Zo zijn er in het centrum o.a. diverse supermarkten en (sport)winkels, gezellige restaurants en bars, skischolen en kinderopvang te vinden. Verder kun je in Nendaz o.a. een bezoek brengen aan de schaatsbaan of het wellnesscentrum met onder meer een overdekt zwembad en diverse sauna's. Chalet Alpen Rose is een charmant, houten chalet met een warme uitstraling. Het chalet is o.a. voorzien van een open haard, internetverbinding (Wi-Fi) en een jacuzzi-bad in één van de badkamers. Het balkon en terras bieden een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.

Vanaf € 1.470,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Schöneben Bauernhaus Oostzijde - 10-12 personen

Chalet Schöneben Bauernhaus Oostzijde - 10-12 personen
Chalet.nl

Prachtig, uniek chaletpark met (recentelijk gebouwde) luxe chalets en maisonettes. De chalets en maisonnettes zijn geheel in Oostenrijkse stijl gebouwd en bieden alle gemakken van een mooie en moderne vakantiewoning. Tevens is er een prachtig zwemparadijs (Kristallbad), die klanten uit Schöneben gratis kunnen gebruiken (max. 3 uur per dag, extra gebruik tegen betaling). Het zwembad heeft verder een wellness oase en fitness, waar tegen bijbetaling gebruik van gemaakt kan worden. Daarnaast biedt het diverse andere faciliteiten als een restaurant en kapper. Wald is door de ligging een unieke bestemming. Het authentieke dorp ligt aan één van de langste langlaufloipes van Oostenrijk (ca. 200 km) en midden tussen 3 skigebieden: - Zillertal Arena (vanuit Krimml of Königsleiten te beginnen) (op ca. 15 min. autorijden van Wald) - Wildkogel Arena / Neukirchen am Grossvenediger (op ca. 5 min. autorijden van Wald) - KitzSki Kitzbühel / Kirchberg, via een cabinelift vanuit Hollersbach (Hollersbach ligt op ca. 10 min. autorijden van Wald) De skigebieden zijn ook bereikbaar met een gratis skibusverbinding. De halte is ca. 150 meter van het chalet gelegen. Let op: roken en huisdieren zijn niet toegestaan. Ter plekke zijn broodjes te bestellen die 's morgens afgeleverd worden. Bij deze woning zijn er twee overdekte parkeerplaatsen beschikbaar (er is ook buiten parkeergelegenheid). In de garage is er een gezamenlijke skiberging.

Vanaf € 1.275,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Munterhütte - 8 personen

Chalet Munterhütte - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Munterhütte is een vrijstaand chalet dat rustig is gelegen aan de rand van het bos. Het ligt gegroepeerd met een aantal andere chalets, op slechts 100 meter van de Eberharter's Almdorflift. Deze sleeplift brengt je naar de Königsleitner Bergbahnen die je direct in het grote skigebied van de Zillertal Arena brengt! Dit gebied is ideaal voor skiërs en snowboarders van ieder niveau. Chalet Munterhütte is een klein en knus chalet met een comfortabele inrichting die van alle gemakken is voorzien. Bij het chalet is parkeergelegenheid (carport). Verder is er internet (Wi-Fi) en een skiberging. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: F5, nr. 262 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 1.350,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Achenseer Hüttendörfl - 6-8 personen

Chalet Achenseer Hüttendörfl - 6-8 personen
Chalet.nl

Midden in de prachtige natuur van het Achensee gebied ligt het Achenseer Hüttendörfl met vijf houten chalets. Op ca. 1 km afstand ligt het centrum van Maurach met diverse winkels, bars en restaurants. De dichtstbijzijnde skilift bevindt zich op 1 km afstand en de skibus stopt vrijwel voor de deur. Langlauflopies en wandelpaden lopen langs het Achenseer Hüttendörfl. In de omgeving zijn mogelijkheden om te schaatsen en rodelen. Een arresleetocht langs het prachtige meer behoort ook tot de mogelijkheden. Alle chalets hebben een eigen terras met tuinset, parkeerplaats en broodjesservice is tegen betaling mogelijk.

Vanaf € 1.085,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Hochleger am Anger 24

Hochleger am Anger 24
Chaletsplus.com

De appartementen van Hochleger am Anger liggen op een toplocatie in het geliefde bergdorp Königsleiten op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Dit modern ingerichte 3-kamer appartement heeft ruimte voor 4 personen. In de woonkamer staat een comfortabele zithoek met 2-persoonsslaapbank waar je lekker kunt relaxen, vanuit de woonkamer heb je tevens toegang tot het balkon. Daarnaast zijn er twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer met 2-persoonsbed en een slaapkamer met een stapelbed. De open keuken is van alle gemakken voorzien, je zet binnen een handomdraai een lekkere maaltijd op tafel van de typisch Oostenrijkse eethoek. Eet je liever een hapje buiten de deur? Er zitten diverse restaurants op loopafstand van het appartement! De auto kan in de garage van het appartementencomplex worden geparkeerd. In de winter is dit een perfecte locatie om te genieten van een wintersportvakantie. Aan de overkant van het appartement ligt de ?Dorfbahn? gondel die je hoog in het skigebied de Zillertal Arena brengt. Het grote skigebied is geschikt voor zowel de beginnende- als de gevorderde skiër. Fanatieke wintersporters kunnen lange dagtochten maken richting Gerlos en Zell am Ziller maar ook in de buurt kun je heerlijke afdalingen maken. Het is allemaal mogelijk in dit sneeuwzekere skigebied. Na afloop kun je voor een drankje terecht in één van de après-skihutten tegenover het appartement. Wat wens je nog meer? Na een dag in de sneeuw berg je de wintersportuitrusting op in de gezamenlijke skiberging van het appartementencomplex. In de zomer start je de dag met een lekker kopje koffie of thee op het balkon om er na een goed ontbijt lekker op uit te trekken. Voor de actieve vakantieganger is er altijd wel iets te doen in deze mooie omgeving. De Zillertal is één van de meest diverse wandelbestemmingen in Oostenrijk. Je kunt zelf op pad gaan, maar ook mooie tochten maken onder begeleiding van een ervaren gids. Of huur mountainbikes in het dorp en cross over bospaadjes en steile hellingen. Voor een verfrissende duik is het lager gelegen stuwmeer uitermate geschikt. Hier kun je ook waterfietsen, vissen, of lekker in het zonnetje genieten en barbecueën. Op heldere dagen is een bezoek aan Europa?s hoogst gelegen planetarium erg leuk, je leert de sterren beter kennen en bekijkt ze van dichtbij!

Chalet-appartement Residence Adler - 2-4 personen

Chalet-appartement Residence Adler - 2-4 personen
Chalet.nl

In het centrum van het gezellige Moena is Residence Adler gelegen. Moena is een kleine stad met de sfeer van een Italiaans bergdorp, er zijn op korte afstand dus genoeg winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Vanuit Moena is het mogelijk in meerdere skigebieden te skiën (koop dan wel de Super Dolomiti Skipas), denk hierbij aan Lusia op zo'n 3 kilometer afstand en Passo San Pellegrino op zo'n 8 kilometer afstand (beide gelegen het skigebied Tre Valli) en Val di Fassa op 15 kilometer afstand, bekend van o.a. Canazei en Campitello met een aansluiting op de Sella Ronda. De skibushalte is voor Residence Adler gelegen. In Residence Adler is aan alles gedacht! Zo is er een mooie wellness area (AquaVitalis) met o.a. een sauna, Turks Bad, relax ruimte, fitness ruimte, zwembad en een kinderbad. Voor de oudere kinderen is er een spelletjeskamer met o.a. tafeltennis en tafelvoetbal en een game-room aanwezig, voor de kleinere kinderen is er een mini-club, ook is er op specifieke tijden kinderopvang mogelijk. Er is een algemene wasmachine voorhanden (tegen betaling) en ieder appartement beschikt over een kluisje en heeft de beschikking over een eigen skilocker. Parkeerplaatsen in de garage zijn (tegen betaling) bij te reserveren. Ter plaatse is ontbijt bij te boeken (ca. ? 8,- p.p.p.d.). Wi-Fi aanwezig.