Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen
In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 417,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Puradies - 2-6 personen
Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).
Vanaf € 3.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses d'Eos - 4-6 personen
Na een actieve dag op de piste nog even ontspannen in het zwembad of in de spa? Dan ben je bij résidence Les Terrasses d'Eos aan het goede adres! Deze luxe résidence vind je in de wijk Montsoleil, in het moderne skistation Flaine. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan! Via de piste bereik je de skiliften in het centrum van Flaine, die je verder het Le Grand Massif skigebied in brengen. De résidence bestaat uit twee gebouwen, waarin 136 appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn gebouwd in traditionele chalet-stijl, met veel hout, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). Het verschil tussen de 'standaard' en de 'superior' appartementen is het aantal vierkante meters, waarbij het verschil vooral merkbaar is in de oppervlakte van de woonkamer. Vanuit het verwarmde buitenzwembad heb je een schitterend uitzicht op de omliggende bergwereld en de pistes. Binnen in de résidence bevindt zich een spa (toegang vanaf 16 jaar) met een jacuzzi, sauna en een hammam, evenals een fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn allemaal gratis te gebruiken! Verder is de résidence voorzien van een receptie (24/7) met lounge en kinderspeelhoek, een skiberging, een wasserette en een restaurant. Via de receptie heb je de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Er is een parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren. Résidence Les Terrasses d'Eos ligt ongeveer 500 meter van het centrum van Flaine vandaan. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, een supermarkt, diverse sportwinkels en de skischool.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Rattendorf Nassfeld Holiday Parcs sauna - 4 personen
Rattendorf Nassfeld Holiday Parcs is een vakantiepark met chalets en opende in december 2019 haar deuren. De in totaal 45 chalets voor 4 tot 6 personen zijn uit hout vervaardigd en modern en sfeervol ingericht. Het park ligt in Rattendorf, een buurtschap van Nassfeld. Op ca. 2,4 km kan je de Millennium Express (de langste gondel in Oostenrijk) nemen naar het skigebied van Nassfeld. Het is het grootste skigebied van Karinthië en is vanwege de zuidelijke ligging ook erg zonzeker. De skibus stopt voor deur van het park. Diverse winkels en restaurants zijn te vinden binnen een straal van 2,3 km, vlakbij de cabinelift in het buurtschap Tröpolach. In en rondom Nassfeld-Sonnleitn zijn diverse voorzieningen zoals een skischool, wellness faciliteiten, een schaatsbaan, curling, een rodelbaan, ca. 55 km aan wandelroutes en ca. 100 km aan loipes. De foto's geven een impressie, alle chalets hebben dezelfde afwerking, maar de indeling en de kleuren kunnen soms anders zijn. Het park is nog niet helemaal af. Het deel waar nog werkzaamheden worden uitgevoerd zal worden afgesloten van het deel dat al open is. Je krijgt daarom deze winter een kennismakings korting van 15%.
Vanaf € 840,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Sabot de Venus Luxe - 8-10 personen
De luxe chalet-appartementen Sabot de Venus zijn ideaal gelegen direct aan de piste en dichtbij het winkelcentrum van Val Thorens. Deze kleinschalige résidence bestaat uit 14 appartementen, verdeeld over vier verdiepingen. Vanuit de skiberging met skischoendrogers, stap je zo de eenvoudige blauwe piste op die Val Thorens doorkruist. Je kunt de auto parkeren (tegen betaling) in de eigen parkeergarage (max. hoogte 2.40 meter). Résidence Sabot de Venus beschikt over een sauna en Wi-Fi-internetverbinding. Hier kun je gratis gebruik van maken. Verder vind je alle benodigdheden voor een prima wintersportvakantie in de directe omgeving; het sportcentrum met zwembad, skiverhuur, restaurants, bars, winkels, supermarkt en de bakker. Het startpunt van de skilessen is gelegen op zo'n 300 meter afstand en is via de blauwe piste te bereiken.
Vanaf € 602,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
