Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen

In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)

Vanaf € 2.000,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen

Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.

Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.

Vanaf € 1.065,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen

Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen
Chalet.nl

Prachtig, nieuw, luxe en groot chalet op een ideale locatie in Châtel; tegenover de "Linga Telecabine" die je direct in het Portes du Soleil skigebied brengt. Het chalet heeft een eigen wellnessruimte met sauna, whirlpool en massagedouche. Het levendige dorpscentrum van Châtel, met vele faciliteiten zoals cafés, restaurants, ijsbanen en een wellnesscentrum, vind je op ongeveer één kilometer. Hier rijdt een gratis skibus naartoe. Naast de "Linga Telecabine" is een skishop en een skischool te vinden.

Villa Rovi

Villa Rovi
Villaexpert.nl

Villa Rovi is een imposante villa op een geheel omheind landgoed van 7 hectare met bossen en olijfgaarden op de hellingen van de Monte Albano (250m boven zeeniveau) met prachtig uitzicht over het dorp van Monsummano Alto en de omliggende vallei. Strategische ligging om de karakteristieke plekken van de regio te bezoeken en de Tyrrheense kust (met stranden) te bereiken. De villa is verdeeld in twee huizen die afzonderlijk kunnen worden gehuurd in het laag en midden seizoen en als een geheel vrijstaande villa met privé zwembad in het hoogseizoen. De recente restauratie werd persoonlijk begeleid door de eigenaren die een comfortabele en plezierige atmosfeer gecreerd hebben, met behulp van enkele antieke stukken en bijzondere voorwerpen uit het gebied. Mooie antieke meubels, Perzische tapijten, antiek prenten en kostbare schilderijen. enkelvoudige verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.

Vanaf € 3.696,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje