Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen
In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Tom Sojer - 4-5 personen
De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.670,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement La Neige zondag t/m zondag - 6 personen
Appartement La Neige ligt op een toplocatie in het skidorp Courchevel 1550. Het appartement bevindt zich namelijk direct aan de blauwe skipiste, wat het mogelijk maakt om terug te skiën naar het appartement! De cabinelift Les Grangettes bevindt zich om de hoek van het appartementengebouw, op slechts 100 meter loopafstand. Deze cabinelift brengt je naar Courchevel 1850, waar je vervolgens met o.a. de Verdons cabinelift verder het skigebied in kunt. Courchevel maakt onderdeel uit van het immense Les Trois Vallées skigebied, waar je kunt genieten van maar liefst 600 pistekilometers! Courchevel 1550 heeft een klein dorpscentrum, maar met alle benodigde voorzieningen. Binnen een straal van 100 meter van het appartement vind je o.a. een supermarkt, bakker, skischool, skibushalte en een aantal sportwinkels, restaurants en bars. Wellness- en zwemliefhebbers kunnen terecht in het 'Aquamotion Courchevel', dat zich op ca. 500 meter afstand van het appartement bevindt. Je vindt hier o.a. meerdere zwembaden en diverse wellness- en sportmogelijkheden. Het 6-persoons appartement La Neige heeft een sfeervolle woonruimte met open haard, een Wi-Fi internetverbinding en een groot privé-terras op het zuiden aan de piste! Je beschikt over een eigen garagebox (voor één auto) met ruimte voor het opbergen van je skimateriaal. In het gebouw is ook een gezamenlijke skischoenendroger aanwezig. Overige auto's kunnen geparkeerd worden in de openbare parkeergarage Les Grangettes (tegen betaling), gelegen op ca. 50 meter afstand van het gebouw.
Vanaf € 578,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Les Alpages de Champagny met cabine - 6-8 personen
Les Alpages de Champagny is een résidence met luxe chaletappartementen. Er zijn in totaal 66 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen. De résidence is in authentieke stijl gebouwd met veel gebruik van hout en natuursteen. De résidence is gelegen op ca. 1 km van het gezellige centrum van Champagny en Vanoise, ongeveer 15 minuten lopen via een smal voetpad. Het centrum heeft diverse gezellige restaurantjes, bars en winkels. De cabinelift en skischool zijn op ongeveer 1 km gelegen, de résidence heeft een eigen shuttleservice waarmee je naar de piste gebracht wordt. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte, hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Voor alle appartementen is er een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 415,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hauts de Veysonnaz - 4-6 personen
Résidence Hauts de Veysonnaz bestaat uit twee naast elkaar gelegen, vrijstaande chalets en biedt ski-in-ski-out mogelijkheden. De résidence bevindt zich namelijk direct naast de rode piste, via welke je naar de Veysonnaz Télécabine skiet. Bij de cabinelift zijn een skischool en skiverhuur te vinden. Op ongeveer 1 km afstand is het dorpscentrum gelegen met o.a. een bakker, supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Ook is er in het centrum een openbaar binnenzwembad (gratis toegang), dat tevens over diverse wellnessfaciliteiten beschikt. Deze mooie appartementen zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon of terras met schitterend uitzicht over het Rhônedal en de omliggende bergen. Ook is er vanuit de résidence uitzicht op de piste. De appartementen zijn in particulier bezit en daarom kan de inrichting onderling verschillend zijn. Tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik. Er is een parkeergarage aanwezig bij résidence Hauts de Veysonnaz, waar je één parkeerplaats tot je beschikking hebt. Een extra parkeerplaats is op aanvraag (tegen betaling).
Vanaf € 1.210,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
