Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen
In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Ladner - 5-7 personen
Het typisch Tiroolse chalet Ladner is gelegen op een rustige locatie in Kappl, op een heuvel met schitterend uitzicht over de vallei. Het chalet bestaat uit twee appartementen, die zowel apart als in combinatie gehuurd kunnen worden. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De skilift (Dias-Bahn) is gelegen op ca. 2,8 km afstand van chalet Ladner en geeft je toegang tot het Silvretta Arena skigebied. Ook het skigebied van Ischgl, dat op ongeveer 10,5 km afstand gelegen is, is goed te bereiken. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van het chalet. Het centrum van het charmante dorpje Kappl ligt ca. 1,5 km van het chalet vandaan. Je vindt hier o.a. een skischool, kinderopvang en een aantal restaurants en après-ski bars. Chalet Ladner beschikt over parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.030,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Haus Vriens
Deze comfortabele, typisch Oostenrijkse twee-onder-één-kap vakantiewoning staat in het gezellige bergdorp Königsleiten, op circa 1600 meter hoogte. In Haus Vriens kun je met 12 personen verblijven. Met de beentjes omhoog ontspannen in de riante zithoek en gezellig (na-)tafelen in de knusse Oostenrijkse eethoek bij de open haard. In de complete keuken zet je gemakkelijk een lekkere maaltijd in elkaar. De slaapplaatsen zijn verspreid over vijf slaapkamers. Er zijn drie slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan één slaapkamer is voorzien van een eigen badkamer, ideaal! Verder is er nog een slaapkamer met twee stapelbedden en een slaapkamer op de schuin aflopende zolder waardoor je hier een beperkte stahoogte hebt. Bij Haus Vriens horen twee parkeerplaatsen in de garage waarvan de ingang tegenover de vakantiewoning is. In de winter ben je met vijf minuten lopen bij de oefenweide en kun je vanaf hier alle kanten op in het sneeuwzekere Zillertal Arena skigebied. Dit is een uitstekend skigebied voor zowel beginners als gevorderden en biedt een ruim aantal kilometers piste aan. In Königsleiten zijn twee goede skischolen aanwezig met kundige skileraren. Naast skiën of snowboarden kun je ook eens van één van de rodelbanen in de omgeving afroetsjen. Langlaufliefhebbers nemen de ?Dorfbahn? gondel omhoog waar naast het bergstation de hoogteloipe van start gaat. Na een heerlijke winterse dag kom je tot rust in Haus Vriens, open haard aan en met z?n allen gezellig napraten over de wintersportavonturen van die dag. In de zomer ben je hier op de juiste plaats voor een veelzijdige vakantie. Voor wandelaars en fietsers is dit een ideale bestemming met de vele duidelijk vooruitgezette routes. Met het aanbod van verschillende programma?s en activiteiten leer je de Zillertal Arena en zijn unieke bergen goed kennen. Overwin je hoogtevrees met de Gipfelliner of Arena Skyliner kabelbanen of roetsj van de berg af over de zomerrodelbaan. Voor de kinderen is het Sparreboskasteel een waar speelparadijs waar ze kunnen klimmen en klauteren. Of stap in de ?Dorfbahn? gondel die je hoog in de bergen brengt om te genieten van onvergetelijke vergezichten tijdens een wandeling door de hoge Alpenweides.
Vanaf € 468,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Planches - 16-18 personen
Chalet Les Planches met privé-sauna is rustig gelegen op een heuvel, met panoramisch uitzicht over de bergen van Dents du Midi. Het chalet ligt vlakbij het dorpje Les Crosets, waar ook de skiliften gelegen zijn. Verder vind je in dit kleine dorp, dat op ongeveer 3,5 km afstand gelegen is, een aantal winkels, restaurants en barretjes. Ook is het mogelijk om de skilift van Champoussin te nemen, die op ca. 4,5 km afstand gelegen is. De skibus vertrekt op 250 meter afstand van chalet Les Planches. Dit grote, traditionele Walliser chalet is van oorsprong een oud boerenhuis. Dit boerenhuis is onlangs zorgvuldig gerenoveerd, waarbij de originele details zoals de natuurstenen wanden en de plafonds met houten balken bewaard zijn gebleven, en omgebouwd tot een comfortabel wintersportchalet. Chalet Les Planches heeft een mooie en smaakvolle inrichting en is ideaal voor groepen tot 18 personen, die het Les Portes du Soleil skigebied willen ontdekken. Na een dag op de piste kun je in het chalet heerlijk bijkomen in de eigen sauna! Bij het chalet is parkeergelegenheid voor 2 tot 3 auto's. Extra auto's kunnen aan de zijkant van het chalet gezet worden. De toegang tot het chalet is via een steile weg, dus het gebruik van sneeuwkettingen wordt aanbevolen.
Vanaf € 1.300,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Pépé Martin - 8-10 personen
Chalet Pépé Martin is een mooi, natuurstenen chalet, gelegen aan het kerkplein in het oude centrum van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. Het chalet heeft een rustieke inrichting en is onder andere voorzien van een open haard en drie zonnige balkons met een schitterend uitzicht over het dorpscentrum, het dal en de omliggende bergen. De ligging van het chalet is perfect: op slechts 100 meter afstand van de skilift en de piste en ook de dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je op circa 100 meter afstand. Saint Martin de Belleville beschikt verder over onder andere een skischool, een ijsbaan, een rodelbaan en een aantal après-ski bars. Naast Chalet Pépé Martin ligt Chalet Marie Gros (voor max. 9 personen). Tezamen bieden de chalets plaats voor maximaal 19 personen. In de nabijheid van het chalet is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Dettlbauer Top 24
Appartement Dettlbauer 24 in Königsleiten is comfortabel en modern ingericht voor 6 personen die willen genieten van een vakantie hoog in de Oostenrijkse bergen. In de woonkamer staat een comfortabele zithoek - loungebank. De open keuken is volledig uitgerust om een lekkere maaltijd in te kunnen bereiden. Gezellig tafelen doe je in de ruime eethoek. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers, er is een slaapkamer met 2-persoonsbed en een slaapkamer met 2-persoonsstapelbed. Verder heeft het appartement een badkamer met douche en wastafel. Centraal in het gebouw is er een gezamenlijke berging. Haal een frisse neus op één van de twee balkons van het appartement. Eetgelegenheden en ook andere faciliteiten zoals een supermarkt en pinautomaat liggen in de directe nabijheid van het appartement. In de winter bruist het bekende bergdorpje Königsleiten van de wintersportgezelligheid! Te midden van het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena kun je als ervaren wintersporter lange dagtochten beginnen en als beginner de technieken onder de knie krijgen op de oefenweide in het dorpscentrum. Na alle sportiviteit is het tijd voor een afzakkertje in de après-ski of een welverdiende maaltijd in één van de berghutten, mogelijkheden genoeg. Door de ligging op de zuidhelling ben je in ieder geval gegarandeerd van veel zonuren tijdens je wintersport, vergeet je de zonnebrandcrème niet? In de zomer kun je de mooie omgeving te voet, of met de fiets/mountainbike verkennen. Je zit al hooggelegen in Königsleiten, maar je kunt nog verder! De Dorfbahn gondel neemt je ook in de zomer mee omhoog waar je, je tocht kunt voortzetten over de hoge Alpenweides. Op warme dagen zoek je verkoeling op bij het Durlaßboden stuwmeer waar je verschillende watersporten kunt beoefenen, of natuurlijk kunt ontspannen op de graskant met een boek terwijl de kinderen op het speeltoestel spelen. Door een autoritje over de Gerlospas kun je bovendien Europa?s hoogste gefaseerde waterval al van verre bewonderen om er vervolgens de dag door te brengen.
Vanaf € 243,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
