Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen

In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)

Vanaf € 2.000,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement La Source des Arcs Westzijde - 4 personen

Chalet-appartement La Source des Arcs Westzijde - 4 personen
Chalet.nl

La Source des Arcs is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015) met een gunstige ligging in Arc 2000. De résidence ligt op de piste en op steenworp afstand van het centrum van Arc 2000 met verschillende winkels en restaurants. De skilift 'Le Cabriolet' vind je op nog geen 100 meter en hier ski je gemakkelijk naar toe. La Source des Arcs is onderdeel van het bekende Chalet des Neiges en herbergt 43 luxe appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een ski-locker met skischoenendroger en gratis Wi-Fi. De résidence beschikt verder over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte, sauna, zwembad en een hammam. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk.

Appartement Résidence MGM L'Ecrin des Neiges 75 m² - 6-8 personen

Appartement Résidence MGM L'Ecrin des Neiges 75 m² - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 55 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien, en een restaurant. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. In appartement L'Ecrin des Neiges is een Wi-Fi internetverbinding beschikbaar. Verder beschikt de résidence over een receptie, skiberging en een parkeergarage. Dit appartement beschikt over één overdekte parkeerplaats. Extra parkeerplaatsen zijn tegen betaling.

Staudi's Skihütte Top 8

Staudi's Skihütte Top 8
Chaletsplus.com

Appartement Top 8 ligt op de eerste verdieping en maakt deel uit van het appartementencomplex Staudis Skihütte in het authentiek Oostenrijkse dorpje Hochkrimml en heeft plaats voor 6 personen. De woonkamer heeft een knusse zithoek met 2-persoonsslaapbank, gezellige eethoek en sfeervolle hout gestookte kachel. De keuken is van alle gemakken voorzien. Ben je ook zo gek op de Oostenrijkse keuken? Er zit een restaurant vlakbij het appartementencomplex. Verder zijn er twee slaapkamers, één met 2-persoonsbed en één met een stapelbed en is er een nette badkamer met douche, wastafel en toilet. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht op het omliggende berglandschap. Er kan één auto geparkeerd worden in de garage onder het Staudis Skihütte appartementencomplex. In de winter sta je direct op de piste vanuit het ski-in, ski-out appartement! Ook de skischool en de ?Plattenkogel? skilift zitten dichtbij het appartement. Skigebied de Zillertal Arena heeft vele kilometers aan pistes in verschillende moeilijkheidsniveaus, dus zowel voor beginnende als meer ervaren wintersporters is er meer dan genoeg uitdaging. Voor de afwisseling is de natuurrodelbaan in Hochkrimml een aanrader, je kunt tot laat in de avond rodelen aangezien de verlichte baan tot 21.30 uur geopend is. Na een lange dag in de sneeuw berg je de spullen op in de gezamenlijke skiberging en warm je lekker op bij de hout gestookte kachel terwijl jullie de belevenissen van die dag nog eens doornemen met z?n alle. Dat beloven gezellige, knusse winteravonden te worden! In de zomer beleef je een veelzijdige zomervakantie vanuit het appartement. Hochkrimml biedt de perfecte uitvalsbasis voor zowel natuurliefhebbers, sportievelingen en gezinnen met (jonge) kinderen. Het berggebied heeft vele wandel- en fietsroutes die desgewenst onder begeleiding van een gids gevolgd kunnen worden. Een bezoek aan de Krimmler watervallen mag niet ontbreken en als je er toch bent is een bezoek aan het themapark ?WasserWunderWelt? erg leuk om te doen met de kids! Hier leren ze alles over hoe water in de bergen. Op het Durla?boden stuwmeer kunnen diverse watersporten uitgeoefend worden, zoals roeien, surfen en zeilen! Of bezoek één van de omliggende dorpjes en struin door de knusse, gezellige dorpscentra en nuttig een hapje en drankje in één van de vele Oostenrijkse restaurantjes of berghutten.

Chalet-appartement Kitz Chalets Jochberg Chalet Evian - 6-10 personen

Chalet-appartement Kitz Chalets Jochberg Chalet Evian - 6-10 personen
Chalet.nl

De luxe chalet-appartementen Kitz Chalets Jochberg bevinden zich in Jochberg, vlakbij het centrum en de cabinelift. Er is veel gebruik gemaakt van hout, wat het chalet een typisch Oostenrijkse uitstraling geeft. Daarnaast straalt de inrichting van het chalet luxe en gezelligheid uit. Jochberg ligt ca. 9,3 km onder Kitzbühel. Op ca. 1,7 km kan je de Wagstätt cabinelift nemen en vervolgens de Wurzhöhe om het skigebied van Kitzbüheler Alpen in te komen. De nieuwe 3S cabinelift verbind Jochberg met Kirchberg en Kitzbühel, waardoor je toegang hebt tot meer dan 230 km aan pistes. De skibushalte is op ongeveer 1,3 km afstand. Het centrum van Jochberg is op ca. 1,5 km en is klein, maar beschikt over een supermarkt, een aantal bars, restaurants en een skischool. Voor levendige aprés-ski gelegenheden kan je terecht in Kitzbühel. Kitz Chalets Jochberg bestaat uit vier appartementen, die toegang hebben tot een gemeenschappelijke wellness met sauna, zwembad en douche. Verder is er een skiberging, groot terras, parkeergelegenheid en Wi-Fi. Ter plaatse kan er op aanvraag ontbijt service geregeld worden tegen betaling. Als je gebruik wil maken van de wellness ruimte kan je ter plaatse een tijdstip reserveren bij het chalet. Op dit tijdstip is de wellness ruimte alleen te gebruiken voor deze gasten. Als de wellness ruimte niet is gereserveerd, is het open voor alle gasten.

Vanaf € 5.775,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Le Domaine du Pâtre - 5-7 personen

Appartement Le Domaine du Pâtre - 5-7 personen
Chalet.nl

De appartementen Le Domaine du Pâtre zijn in 2018 gebouwd in het wintersportdorp Vaujany, in de skiregio Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Vanaf de appartementen is het slechts 250 meter lopen naar de cabinelift Vaujany-L'Alpette. Door middel van deze en de cabinelift Alpette-Rousses, sta je in ca. 8 minuten op 2800 meter hoogte! In Vaujany zijn diverse faciliteiten te vinden, waaronder een bakker, supermarkt, (afhaal)pizzeria, een aantal bars en restaurants, sportwinkels en een kinderopvang. Bij de skiliften vind je een skischool en skibushalte. Verder vind je op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Le Domaine du Pâtre een sportcentrum met o.a. een indoor schaatsbaan, overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten en vier bowlingbanen. Deze modern ingerichte appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een ruim balkon. Er is een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit 5-7-persoons appartement heeft een eigen garagebox met plaats voor één auto (max. hoogte 2.30 meter). Overige auto's kun je parkeren op gratis openbare parkeerplaatsen in het dorp (dichtstbijzijnde op ca. 50 meter).