Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen
In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Résidence Le Coeur d'Or - 2-4 personen
CGH Résidence Le Coeur d'Or is gelegen in het gezellige Bourg St. Maurice. In Bourg Saint Maurice zelf kan niet geskied worden, maar het is met een treintje verbonden met het mooie skigebied van Les Arcs. De résidence bestaat uit één gebouw met hierin 42 appartementen. Résidence Le Coeur d'Or is op 10 minuten loopafstand van het centrum gelegen, in het centrum bevindt zich ook het station voor het treintje (Funiculaire Arc-en-Ciel) naar Arc 1600 (deze is gratis voor de houders van een skipas). Vanuit Arc 1600 heb je met de stoeltjeslift een prima aansluiting op het skigebied. De Funiculaire doet 7 minuten over de rit en rijdt elke 20 minuten. De résidence heeft diverse faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad, sauna's, een Turks stoombad en een fitness ruimte. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder beschikt elk appartement over Wi-Fi internetverbinding (één code gratis per appartement) en een eigen skilocker. Er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en broodjesservice is via de receptie te regelen.
Vanaf € 482,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy bergzicht - 4-6 personen
Résidence Le Hameau de Barthélémy is gelegen in de wijk Les Eucherts in La Rosière. De blauwe piste is gelegen op ca. 300 meter en via deze piste bereik je de Eucherts Express cabinelift. Bij deze skilift vind je ook de skischool, skiverhuur, sportwinkels, een supermarkt, bowling en diverse restaurants. Het centrum van La Rosière vind je op ca. 650 meter en is lopend te bereiken via een wandelpad (ook in de avonduren verlicht) of met de shuttle bus. De luxe appartementen zijn modern ingericht en beschikken allemaal over een balkon of terras. Er is een wellness ruimte met een Finse sauna en een infraroodsauna, hier mag je als gast gratis gebruik van maken. Tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Verder is er een wasruimte (tegen betaling) en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één skilocker en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 2.00 meter) inbegrepen. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag mogelijk.
Vanaf € 433,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Plank - 4 personen
Centraal gelegen in de wintersportplaats Stumm bevindt zich appartement Plank. Het huis heeft een zonnige ligging en beschikt over drie appartementen. In de directe omgeving van het appartement vind je een supermarkt, bank, apotheek en enkele restaurants. De Hochzillertal cabineliften in Kaltenbach bevinden zich op 1,4 km afstand. Hiermee kom je direct in het aaneengesloten Hochzillertal-Hochfügen skigebied. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool en kan je het bijgeboekte huurmateriaal ophalen bij de skiverhuurwinkel. Aan het einde van de dag vind je de après-ski onderaan de lift in de Postalm. De skibushalte is op ca. 150 meter vanaf het appartement. Appartement Plank beschikt over Wi-Fi internetverbinding, een open haard en een gezamenlijke skiberging met skischoendroger. Er is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 385,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Jacky's Hütte - 4-5 personen
Chalet Jacky's Hütte is gelegen aan het begin van het wintersportdorp Hochkrimml, nabij de Filzstein skiliften (Filzstein gondel en de Filzstein sleeplift). Deze liften bieden toegang tot het prachtige en uitgerekte skigebied van de Zillertal Arena. Chalet Jacky's Hütte is een mooi chalet waar twee appartementen in zijn ondergebracht, en waarvan alleen het beneden appartement verhuurd wordt. Het gezellige Alpengasthof Filzstein is gelegen op ongeveer 400 meter. Ligging op de plattegrond: G6, nr. 54 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 770,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Pure Hinterthal Top A1
Dit luxe appartement ligt in de adembenemende regio Hochkönig. Appartement A1 is deel van het appartementencomplex Pure Hinterthal en is ingericht voor 4 personen. In het warm en sfeervol ingerichte appartement is het comfortabel vertoeven. In de volledig uitgeruste keuken bereid je in een handomdraai een heerlijke maaltijd, er is een eethoek en een knusse woonkamer. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers waarin je een heerlijke nachtrust tegemoet gaat. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één met twee 1-persoonsbedden. De luxe badkamer heeft een inloopdouche met regendouche, wasbak met verlichte spiegel en als kers op de taart een Finse sauna. Het centrum van het kleine, typisch Oostenrijkse dorpje Hinterthal ligt op 100 meter afstand van het appartementencomplex. In de winter zit je middenin de Ski Amadé, het skigebied van Hochkönig. De skischool zit vlakbij het appartement en de skilift zit op slechts 200 meter afstand. Zowel beginnende als ervaren wintersporters kunnen zich de hele dag vermaken op de vele kilometers piste van dit sneeuwzekere skigebied en langlaufliefhebbers maken gebruik van het grote loipenetwerk in de omgeving. Van half december tot half maart kun je 3x in de week avond skiën op de verlichte piste in het nabijgelegen dorpje Maria Alm, een unieke ervaring! Na een dag sneeuwpret kom je tot rust in de Finse sauna van het appartement voordat je onder de wol duikt zodat je de volgende dag weer uitgerust bent voor nieuwe wintersportavonturen. In de zomer is Hinterthal de perfecte uitvalsbasis voor een afwisselende zomervakantie, de omgeving heeft voor ieder wat wils te bieden. Waterratten kunnen zich uitleven in het buitenzwembad in Maria Alm, op ca. 8 kilometer afstand. Houd je ervan om de spanning op te zoeken met het hele gezin? Roetsj dan van de Alpina Coaster rodelbaan op de Biberg in Saalfelden! Een spectaculaire rit van 1,6 kilometer lang. Actieve vakantiegangers kunnen diverse wandel-, fiets- of mountainbikeroutes volgen om de schitterende omgeving te verkennen. Maar een ontspannen dag bij het appartement is natuurlijk ook een optie, geniet van de rust en lees een goed boek op het terras van Pure Hinterthal A1.
Vanaf € 1.088,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
