Chalet Des Etoiles Les Masses met buiten-jacuzzi - 10 personen
In het rustige plaatsje Les Masses vind je het recent gebouwde, vrijstaande Chalet Des Etoiles Les Masses (2016). Al bubbelend in de buiten-jacuzzi geniet je hier van een prachtig uitzicht op de bergen! Met de stoeltjeslift van Les Masses begeef je je in het skigebied van Les Quatre Vallées, dat meer dan 400 km aaneengesloten pistes telt. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de stoeltjeslift toe (ca. 1,7 km). Bij de stoeltjeslift bevindt zich een grote openbare parkeergarage, waar je overdag gratis de auto neer kunt zetten. Na een actieve dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in dit chalet. Het chalet is namelijk erg ruim opgezet en heeft een luxe en sfeervolle uitstraling. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en daarnaast zijn er allerlei moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging met skischoenendroger aanwezig. Chalet Des Etoiles Les Masses ligt aan het einde van een doodlopende straat en is makkelijk bereikbaar. Het chalet heeft een garage voor één auto en nog vier privé-parkeerplaatsen buiten. In Les Masses vind je een kleine supermarkt en een restaurant. Voor meer restaurants/bars, sportwinkels en de skischool kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 5 km). In Thyon 2000 (ca. 9 km) zijn een openbaar binnenzwembad en kinderopvang te vinden. Als gast van Chalet Des Etoiles Les Masses ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Loggia
Drie vakantiewoning met zwembad in een elegante boerenhoeve op slechts enkele kilometers van het schilderachtige stadje Montalcino. Panoramisch gelegen in de Orcia vallei, met adembenemende vergezichten over het heuvellandschap. De eigenaar is een bekende wijnbouwer van rode Brunello wijn. Het huis is onlangs gerestaureerd met behoud van het originele Toscaanse karakter. Comfortabel en rustiek ingericht met tevens enkele antieke meubels. Elk appartement beschikt over een alarmsysteem, eigen verwarming en heeft een haardroger in de hoofdbadkamer. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 1.568,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets de Valoria - 4-7 personen
Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vanaf € 199,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau du Beaufortain - 6-8 personen
Le Hameau du Beaufortain is ca. 2 km boven het centrum van Les Saisies gelegen. De résidence is gelegen in een bosrijke omgeving en biedt een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. De résidence ligt direct aan de piste waardoor er van en naar de résidence geskied worden. De résidence beschikt over luxe chalet-appartementen en diverse faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen.
Vanaf € 1.550,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIa - 4-6 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Suzanne inclusief catering, sauna en jacuzzi, zondag t/m zondag - 8-11 personen
Het recent gebouwde chalet-appartement Suzanne (2016) ligt in de sfeervolle wintersportplaats Morzine, behorend tot het grote Les Portes du Soleil skigebied. Het is ongeveer 300 meter lopen naar de cabinelift Super Morzine, die je in de richting van Avoriaz brengt. Het centrum ligt ca. 500 meter van het appartement vandaan en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, (sport)winkels, supermarkten en skischolen. Op slechts 75 meter afstand van chalet-appartement Suzanne bevinden zich de skibushalte en een restaurant. Dit 11-persoons chalet-appartement heeft een eigen wellnessruimte met sauna en jacuzzi, waarin je na een dag op de ski's heerlijk kunt ontspannen. Verder is het appartement voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, skiberging met skischoenendrogers en een terras met uitzicht op het dorp. Er is parkeergelegenheid direct bij het chalet. Chalet-appartement Suzanne wordt alleen verhuurd inclusief cateringservice. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Hierdoor hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van je wintersportvakantie en de pistes van Les Portes du Soleil! Het chalet bevindt zich boven het 'Espace Aquatique' met o.a. een binnenzwembad, sauna's, stoombaden en een restaurant/bar. Verder heb je in Morzine en omgeving de mogelijkheid om te schaatsen, rodelen, wandelen, langlaufen, paragliden, heli-skiën en sneeuwscooter rijden. De chalet-appartementen Suzanne en Grand Belvedere bevinden zich in hetzelfde chalet.
Vanaf € 7.505,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
