Chalet Le Chêne - 8 personen
Chalet Le Chêne is gelegen in een rustige omgeving in het wintersportdorp Nendaz, dat onderdeel uitmaakt van het skigebied Les Quatre Vallées. Het chalet ligt slechts 100 meter van de piste vandaan, waar je bij goede sneeuwcondities vanaf het chalet naartoe kunt skiën! Deze piste komt uit bij de Tracouet cabinelift, in het centrum van Nendaz. De afstand tot de piste en skilift via de weg is ongeveer 1 km. Op ongeveer 1,2 km afstand vind je het centrum van Nendaz, waar genoeg te beleven is voor jong en oud. Er zijn o.a. allerlei restaurants, après-ski bars en winkels, meerdere skischolen, een kinderopvang, een schaatsbaan en een groot wellnesscentrum met zwembad te vinden. In het comfortabele chalet Le Chêne kun je na een dag op de piste lekker opwarmen bij de houtkachel. Verder heb je vanaf het chalet een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en het dorp. Je beschikt over twee privé-parkeerplaatsen op ca. 50 meter afstand, gelegen aan de weg boven het chalet. Het chalet bereik je vervolgens via een trap. Afhankelijk van de weersomstandigheden kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Les Pivoines - 6-8 personen
Chalet Les Pivoines ligt op een gunstige locatie bovenin het dorp Veysonnaz. Het chalet bevindt zich vlakbij de rode piste, die uitkomt bij de cabinelift. Met deze lift ga je verder het ruim 400 km piste tellende skigebied Les Quatre Vallées in. De afstand naar de piste is ca. 150 meter, maar afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om vanaf en naar het chalet te skiën. Op ongeveer 600 meter afstand vind je het dorpscentrum, waar o.a. een supermarkt, sportwinkels, enkele bars en restaurants en een overdekt zwembad met wellnessfaciliteiten te vinden zijn. Bij het dalstation van de cabinelift is een skischool gelegen. Chalet Les Pivoines is o.a. voorzien van een comfortabele zithoek met open haard, Wi-Fi en een berging voor het skimateriaal. Vanaf het balkon kijk je uit op het Rhônedal en de omliggende bergwereld. Auto's kunnen op ca. 100 meter afstand van het chalet geparkeerd worden (sneeuwkettingen zijn nodig i.v.m. steile toegangsweg, afhankelijk van de sneeuwcondities). De toegang naar het chalet is tevens vrij steil.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Martina - 22-35 personen
Op een centrale locatie in het Pitztal, bij het gezellige dorpje St. Leonhard, bevindt zich dit ruime chalet, dat ideaal is voor groepen. Chalet Martina vormt een ideale uitvalbasis om de diverse skigebieden van het Pitztal te verkennen. Met de gratis skibustransfer (op aanvraag) kun je het skigebied van Rifflsee (gelegen op ca. 9 km afstand) en de Pitztaler Gletscher (gelegen op ca. 10 km afstand) bereiken. Deze skigebieden zijn geschikt voor zowel skiërs als snowboarders, van alle niveaus. Ook voor langlaufers en wandelaars zijn er diverse mogelijkheden. Het chalet is gelegen in de wijk Eggenstall. In het centrum van St. Leonhard op ca. 800 meter afstand vind je allerlei voorzieningen, waaronder een skischool, skiverhuur, kinderopvang, winkels, restaurants en après-skigelegenheden. Ook vind je er een 6 km lange rodelbaan, curling en een ijsbaan. Chalet Martina is een voormalig pension en beschikt over o.a. een privé-sauna met relaxruimte. In het Gasthof naast het chalet is het mogelijk om halfpension of alleen te avondeten bij te boeken. Bij het chalet is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.900,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sabine - 6-8 personen
Het comfortabele chalet-appartement Sabine is op korte afstand van de piste gelegen (ca. 200 meter). Het chalet bevindt zich bij de entree van Königsleiten, waardoor het een rustige, maar toch centrale ligging heeft. Het centrum van Königsleiten, met o.a. diverse restaurants, bars, winkeltjes en supermarkt bevindt zich op loopafstand. De Märchenwald lift ligt op slechts 300 meter afstand van chalet-appartement Sabine en bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om terug te skiën tot aan het chalet. Chalet-appartement Sabine is in zomer 2011 compleet gerenoveerd en beschikt over 4 appartementen. Het chalet is van binnen comfortabel en sfeervol ingericht. Alle appartementen hebben een groot balkon met tuinmeubilair en een internetverbinding (Wi-Fi). Verder is er een gezamenlijke wasruimte (tegen betaling) met wasmachine en droger en er is een skiberging met schoenendroger aanwezig. Ligging op plattegrond: C6, nr. 2 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Grand Panorama I - 6-8 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 210,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Penthouse Type IIIb - 6-10 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |