Chalet Tuschinski - 12-14 personen
Chalet Tuschinski ligt direct aan een onofficiële piste in Crettet Bornex, onderdeel van Les Crosets. Bij goede sneeuwcondities kun je via dit skipad langs de weg naar Les Crosets skiën (ook geschikt voor beginners), dat ca. 100 meter lager gelegen is, en vanaf de hoger gelegen pistes kun je weer naar het chalet terugskiën. Vanuit Les Crosets brengen diverse liften je het grote skigebied Les Portes du Soleil in, met zo'n 650 km piste! Elke woensdag- en zaterdagavond kun je avondskiën tot 22.00 uur. Dit gezellige chalet biedt plaats voor groepen tot 14 personen. Het chalet is o.a. voorzien van een open haard, vloerverwarming, gratis Wi-Fi en een skiberging. Naast het chalet kunnen drie auto's staan. Overige auto's kunnen voor het chalet geparkeerd worden of tegen betaling in de parkeergarage bij de liften. Op ca. 400 meter afstand van chalet Tuschinski vind je een kleine supermarkt, waar je terecht kun voor je dagelijkse boodschappen. Er is hier ook de mogelijkheid om brood te bestellen. Voor meer winkels en andere voorzieningen kun je o.a. terecht in de dorpen Val d'Illiez (ca. 8,5 km), Champéry (ca. 12 km) en Monthey (ca. 17 km). Op ca. 15 minuten lopen (naar boven) bevindt zich een fondue/raclette restaurant.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Lumières de Neige - 2-4 personen
Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.
Vanaf € 209,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets du Doron - 6 personen
Résidence Les Chalets du Doron is rustig gelegen bij de ingang van het charmante dorpje Le Bettaix, vlakbij het populaire Les Menuires. De piste en stoeltjeslift van Le Bettaix vind je al op ca. 300 meter afstand. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, waar je via de piste kunt afdalen naar de diverse skiliften van Les Menuires. Hiermee kun je verder het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées in. In het centrum van Le Bettaix vind je een sportwinkel. Voor meer faciliteiten kun je terecht in Les Menuires, dat een uitgebreid aanbod aan restaurants en après-ski barretjes, diverse winkels en supermarkten heeft. Ook de skischool en een wellnesscentrum met overdekt zwembad zijn in Les Menuires te vinden. De appartementen Les Chalets du Doron zijn verzorgd en gezellig ingericht en zijn elk voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon. Op de begane grond van de résidence bevindt zich een gezamenlijke skiberging, waar je per appartement over een skikluisje beschikt. Tegenover de résidence bevinden zich gratis openbare parkeerplaatsen.
Vanaf € 309,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Robert Folliet met buiten-jacuzzi - 16 personen
Aan de rand van het dorp La Chapelle d'Abondance is het moderne Chalet Robert Folliet met buiten-jacuzzi gelegen. De cabinelift De La Panthiaz ligt op ca. 1 km afstand en brengt je in het skigebied van Les Portes du Soleil met 650 km aan pistes! Op ca. 3 km afstand kun je de stoeltjeslift Crêt Berni vinden, waarmee je in het familiegebiedje van La Chapelle d'Abondance komt. De skibus vertrekt op ongeveer 150 meter afstand. In het knusse centrum van La Chapelle d'Abondance, gelegen op ongeveer 2 km afstand, vind je o.a. een supermarkt en een aantal barretjes en restaurants. Voor meer voorzieningen kun je uitwijken naar het op ca. 4 km afstand gelegen Châtel, dat naast een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden ook over faciliteiten als een wellnesscentrum met overdekt zwembad en een schaatsbaan beschikt. Chalet Robert Folliet biedt plaats voor groepen van maximaal 16 personen en is modern en sfeervol ingericht. Na een actieve dag in de sneeuw kun je heerlijk ontspannen in de buiten-jacuzzi of een spelletje spelen op de biljarttafel. Het chalet heeft verder een houtkachel, wasmachine, droger, ski locker met skischoendrogers, Wi-Fi internetverbinding, terras en een balkon. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor ongeveer 5 auto's.
Vanaf € 2.980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Alpenchalet am Wildkogel Gehele chalet met wellnessruimte - 12-14 personen
Het chalet-appartement Alpenchalet am Wildkogel is gelegen in het hogere gedeelte van Bramberg am Wildkogel. De dichtstbijzijnde skilift is de Smaragdbahn I op ca. 5 minuten rijden, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena! Een andere mogelijkheid is om ca. 10 minuten te rijden naar de cabinelift van Hollersbach, hiermee kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Vanuit het chalet-appartement heb je een schitterend weids uitzicht over de omliggende bergwereld! Er is een gezamenlijke ruimte met wasmachine en droger, een skiberging met skischoenendroger en de appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi-verbinding. Bij het chalet-appartement zijn twee parkeerplaatsen per appartement. De appartementen Smaragd & Kristall kunnen tevens gezamenlijk gehuurd worden, je beschikt dan over het gehele chalet. Het centrum van Bramberg am Wildkogel met diverse winkels en restaurant ligt op ca. 5 minuten rijden. Naast het chalet-appartement ligt een Gasthof met tevens een restaurant.
Vanaf € 2.250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Monica Top 10
Het penthouseappartement Residenz Monica Top 10 bevindt zich op de tweede verdieping van het appartementencomplex. Residenz Monica ligt net buiten het centrum van het Oostenrijkse dorpje Sankt Margerethen im Lungau. Vanaf het balkon heb je een vrij uitzicht richting de alm van de Katschberg. De woonkamer is netjes ingericht en heeft een comfortabele zithoek bij de sfeervolle houtkachel. De keuken is compleet ingericht en dus van alle gemakken voorzien. In de eethoek kan lekker (na-)getafeld worden of een gezellig spelletje worden gespeeld. Na een actieve dag in de Oostenrijkse buitenlucht is er niks zo fijn als ontspannen in een warm bad, dat kan in het riante hoekbad van het appartement! Er kan één auto geparkeerd worden bij het complex en er zit een restaurant op loopafstand, ideaal als je geen zin hebt om zelf te koken of de Oostenrijkse keuken niet kan weerstaan. In de winter biedt dit appartement het perfecte vakantieverblijf voor een fantastische wintersport! Waarom? Omdat je direct aan de skipiste en op loopafstand van de gondel van het skigebied Aineck-Katschberg zit. Bij de gondel zijn alle faciliteiten aanwezig die je van een modern skigebied mag verwachten. Zo is er een skischool, een sportwinkel en een groot skidepot in het gebouw. Het appartement heeft overigens ook een eigen skiberging. Het skigebied Aineck-Katschberg staat bekend als een zeer kindvriendelijk skigebied. Eenmaal terug in het appartement kun je heerlijk ontspannen op de ruime hoekbank bij het rustgevende knisperend haardvuur in de houtkachel. In de zomer ervaar je een veelzijdige vakantie in deze prachtige regio. Voor gezinnen met (jonge) kinderen zijn er verschillende zwembaden in de omliggende dorpen, urenlang waterpret gegarandeerd! Natuurliefhebbers en sportievelingen kunnen het natuurgebied verkennen middels de uitgestippelde wandel- en fietsroutes, al dan niet onder begeleiding van een ervaren gids. In outdoorparc Lungau in Mariapfarr volg je klimparcoursen hoog door de bomen en er zijn zipwires om vanaf de zoeven, durf jij het aan? Tijdens je verblijf maak je gebruik van de inbegrepen ?LungauCard?, met deze zomerkaart geniet je van hoge kortingen en gratis activiteiten.
Vanaf € 698,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |