Chalet Vue des Alpes met privé-sauna - 10 personen
Chalet Vue des Alpes met privé-sauna ligt in het plaatsje Les Masses, behorend tot het grote Les Quatre Vallées skigebied. Het chalet ligt op een mooie, rustige locatie en biedt een panoramisch uitzicht op de Alpen. Ongeveer 650 meter van het chalet vandaan vind je de stoeltjeslift Les Masses (via voetpad omhoog, wordt niet sneeuwvrij gemaakt) en ook eindigt hier een rode piste. Via de weg is de afstand ca. 1,2 km. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om off-piste terug te skiën naar het chalet. In Les Masses vind je een kleine levensmiddelenwinkel en een restaurant. In het hoger gelegen Les Collons kun je terecht voor meer voorzieningen, waaronder een skischool, skiverhuur, supermarkt en een aantal restaurants en bars. Les Collons ligt op ongeveer 4 km rijden van chalet Vue des Alpes. Kinderopvang en een openbaar binnenzwembad zijn te vinden in Thyon 2000, gelegen op ca. 8 km afstand van het chalet. Chalet Vue des Alpes is geschikt voor groepen van maximaal 10 personen. Bij de open haard of in de eigen sauna is het heerlijk opwarmen na een dag in de sneeuw! Er is een skiberging met skischoenendrogers aanwezig, evenals een balkon, terras en gratis Wi-Fi. Auto's kunnen bij het chalet geparkeerd worden. Er is een garage met plaats voor één auto en ook buiten zijn parkeerplaatsen. Als gast van Chalet Vue des Alpes ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Maison Sape - 8-10 personen
Chalet Maison Sape ligt in het authentieke wintersportdorp Champagny en Vanoise, in het skigebied van La Plagne. Het chalet ligt ongeveer 700 meter van de piste en cabinelift vandaan (ca. 10 minuten lopen). Deze cabinelift brengt je het skigebied van La Plagne in, waar je ruim 200 km piste vindt. Het skigebied van La Plagne is aangesloten op het skigebied van Les Arcs, dat nog eens 200 km piste telt. De skibus vertrekt ongeveer 100 meter van het chalet vandaan. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt op ca. 500 meter afstand van het chalet Maison Sape. Hier kun je terecht voor diverse restaurants, après-ski gelegenheden en winkels. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op ca. 150 meter afstand. Maison Sape is een voormalig boerenhuis met een sfeervolle inrichting. Het chalet heeft o.a. een Wi-Fi internetverbinding, houtkachel, balkon en een terras. Voor het opbergen van je skimateriaal is er een skiberging aanwezig en ook zijn er skischoenendrogers in het chalet. Er is gratis, openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving van het chalet (ca. 30 à 100 meter).
Vanaf € 312,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Gabriele Renè - 2 personen
Chalet-appartement Gabriele bevindt zich op een rustige locatie in het centrum van Kirchberg. De dichtstbijzijnde skilift is de Schatzerlift op ca. 150 meter afstand. Dit is een korte sleeplift voor kinderen en beginners. De Maierl skilift vertrekt op ca. 1,6 km en brengt je direct naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. De skibus brengt je naar deze skilift en bevindt zich op ca. 50 meter afstand. Vanaf ca. 50 meter afstand bevinden zich meerdere winkels, restaurants en een skischool. Ook zijn er diverse bars en aprés-ski gelegenheden in de omgeving te vinden. Verder vind je in Kirchberg een openbaar zwembad, sauna, solarium en indoor tennis- en squashbaan. Op ca. 200 meter van Gabriele begint een loipe. Er is geen parkeergelegenheid bij het chalet-appartement. Op ca. 200 meter is een parkeergarage (tegen betaling).
Vanaf € 495,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen
In de gemoedelijke wintersportplaats Ehrwald vind je chalet Erlifeld. Dit is een goed gelegen chalet, op zo'n 300 meter van de "Sonnenlift". Bij dit sleepliftje begint tevens de skiles en zijn er voor de beginners een aantal makkelijke afdalingen. Ook kun je terecht bij de cabinelift van de "Ehrwalder Alm". Met deze lift kom je in een ander gedeelte van het skigebied terecht, en hier heb je nog meer afdalingen. Zeker voor de skiër met iets meer ervaring zullen deze afdalingen interessanter zijn, omdat je hier meer variatie in de pistes zult vinden. Deze cabinelift is op een afstand van ongeveer 2,5 kilometer gelegen. Je komt hier gemakkelijk met de skibus; de halte voor de skibus is bij de "Sonnenlift" gelegen. Op een afstand van ongeveer 4,5 kilometer heb je het magneettreintje dat je naar de top van de Zugspitze brengt. Dit is de hoogste berg van Duitsland, en dankzij de hoge ligging vind je hier uitdagende pistes. Dit maakt het zeker ook voor de gevorderde skiër een leuk en gevarieerd gebied. Ehrwald is een traditioneel dorp, maar je vindt er ook zeker moderne faciliteiten. Zo vind je er diverse gezellige barretjes en restaurants, maar biedt het dorp je ook moderne winkelfaciliteiten. Het centrum is gelegen op ongeveer 500 meter. Chalet Erlifeld wordt inclusief cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Ook is er Nederlandse oppas voor de kinderen (1 t/m 5 jaar) aanwezig: op zondag-, maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend tot 13.00 uur, oppas op donderdag de gehele dag (tot 16.00 uur). De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 7.630,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kitzsteinhorn - 9-11 personen
Chalet Kitzsteinhorn, Pihapper en Wildkogel zijn drie geschakelde chalets en zijn in 2015 gebouwd. Ze liggen op 1100 meter hoogte aan de rand van Mittersill. Op 7,5 km ligt het Mittelstation van de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Pass Thurn. Met deze gondel kom je in het Kitzski skigebied terecht. Ook kan je de gondel nemen vanaf het dalstation in Hollersbach, op 8,9 km van het appartement. De skibushalte is op 700 meter van Appartement Kitzsteinhorn. Het gezellige centrum van Mittersill is op ongeveer 2,2 km en heeft diverse grote supermarkten,winkels, bars en restaurants. Je kan allerlei wandelingen en langlauftochten maken in de omgeving van Mittersill. Verder is er een kleine wellness met sauna en skiberging waar alle drie de chalets gebruik van mogen maken. Er zijn vier parkeerplaatsen per chalet.
Vanaf € 1.105,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Pure Hinterthal Top A2
Vier met 6 personen een heerlijke vakantie in de regio Hochkönig in appartement Pure Hinterthal A2. Dit appartementencomplex staat in het kleine, typisch Oostenrijkse dorpje Hinterthal. Ontspannen staat hoog in het vaandel van het appartement, de luxe badkamer heeft een heerlijk ligbad, inloopdouche met regendouche en een Finse sauna. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers waarvan één met 2-persoonsbed, één met twee 1-persoonsbedden en een grote slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer en suite. Er staat een 2-persoonsslaapbank in de woonkamer en de open keuken is van alle gemakken voorzien. Aan de eettafel kan gezellig gegeten worden, of daag je reisgezelschap uit voor een spelletje! Vanuit de grote slaapkamer en de woonkamer heb je toegang tot het riante terras. In de winter biedt appartement A2 de perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige wintersportvakantie. De skischool zit vlakbij en de skilift zit 200 meter verderop. Deze skilift brengt je in verbinding met de vele pistes van het sneeuwzekere Ski Amadé, skigebied Hochkönig. Ook is er een groot loipenetwerk waarin langlaufliefhebbers prachtige tochten kunnen maken. Na een inspannende dag in de sneeuw is er niets zo lekker als ontspannen in je eigen appartement. Laat een warm bad vollopen of zweet de vermoeidheid uit je spieren in de Finse sauna. Zo ben je de volgende dag weer fit om de (verse) sneeuw te trotseren. Wil je eens iets anders? Wat dacht je van een ritje over de rodelbaan in Mühbach! In de zomer kun je de dag niet beter beginnen dan met een ontbijtje op het riante terras. De natuur van de vakantieregio Hochkönig leent zich uitstekend voor het maken van prachtige wandelingen, fietstochten of voor de fanatiekelingen een intensieve hike of mountainbiketocht. En wist je dat rodelen niet alleen een winterse activiteit is? Je kunt ?s zomers een spectaculaire rit van 1,6 kilometer lang maken van de Alpine Coaster zomerrodelbaan op de Biberg in Saalfelden. Je kunt ook op een ontspannen manier genieten van de schitterende omgeving, stap op de skilift in Mühlbach en aanschouw mooie vergezichten vanaf het terras van het bergrestaurant terwijl de kinderen spelen in de Toni?s Alm speelplaats.
Vanaf € 1.518,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |