Appartement Club MMV Les Chalets des Cimes Premium - 6-8 personen
In december 2018 zijn in Les Saisies de deuren geopend van de gloednieuwe résidence Les Chalets des Cimes. Deze résidence ligt aan de groene piste Blanchots en bij de sleeplift Les Périots, iets verder kun je nog de stoeltjesliften Chard Du Beurre en Bisanne vinden. Hiermee kan je het skigebied van Espace Diamant gaan ontdekken. Op ongeveer 5 minuten lopen (350 meter) ben je in het centrum van Les Saisies en hier zijn o.a. barretjes, restaurants, (sport)winkels en een skischool. Les Saisies heeft ook een sportactiviteitencentrum, Le Signal, met o.a. een bowlingbaan, overdekt zwembad, wellness, fitness en squash/badminton banen. Résidence Les Chalets des Cimes bestaat uit 88 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen, verdeeld over 6 gebouwen. De résidence heeft een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, zoals een verwarmd binnenzwembad (gratis gebruik tijdens je verblijf), een wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge en open haard, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar, alleen in de Franse schoolvakanties), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Naast de vele skipistes heeft Les Saisies ook nog een groot gebied met loipen (120 kilometer), waar je als langlaufer of wandelaar prachtige tochten kunt maken. Bij dit type appartement Premium heb je per persoon (vanaf 18 jaar) 1x gratis toegang tot de wellnessruimte, 1 verwarmd skikluisje, ontvang je een welkomstpakket en beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage. Daarnaast heb je gratis de mogelijkheid tot Early Check-in (inchecken tussen 14.00 - 17.00 uur, vooraf aanvragen).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Alpenroc - 10 personen
Chalet Alpenroc is een mooi en ruim chalet met een rustige ligging in Valloire. Het chalet is gelegen op een eigen terrein van ca. 540 m² en is met veel hout ingericht. Het chalet biedt een mooi uitzicht over het omliggende berglandschap. Ondanks de rustige ligging op ca. 800 meter van het centrum van Valloire, vind je de stoeltjeslift 'Moulin Benjamin' en de piste op slechts 100 meter afstand. Om het centrum te bereiken kun je de skibus nemen, deze vertrekt op ca. 100 meter afstand van het chalet. Het chalet beschikt over twee eigen parkeerplaatsen. Er is één zak openhaardhout inclusief.
Vanaf € 435,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Ethan - 9 personen
Chalet Ethan ligt in het authentieke dorpje Saint Marcel de Belleville, gelegen tussen de dorpen Saint Martin de Belleville (ca. 1,5 km) en Les Menuires (ca. 6 km). Het chalet is gebouwd met een mix van natuurlijke materialen zoals hout en steen, wat voor een stoere uitstraling zorgt. Je kunt zien dat het chalet met veel zorg is ingericht. Het chalet heeft een Wi-Fi internetverbinding en er is één parkeerplaats tegenover het chalet. Overige auto's kunnen geparkeerd worden op openbare parkeerplaatsen in het dorp. De skipiste, cabinelift, skischool, restaurants en winkels zijn te vinden op ca. 1,5 km afstand van het chalet, in het dorp Saint Martin de Belleville. Vanuit Saint Marcel rijden er gratis skibussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. Deze skibus rijdt 's morgens 2x en aan het eind van de dag ook 2 en vertrekt op ca. 200 meter afstand van chalet Ethan. Met de cabinelift die vertrekt vanuit Saint Martin de Belleville, ben je binnen enkele minuten in het hart van Les Trois Vallées. Het skigebied Les Trois Vallées telt 600 km aan pistes en wordt ook wel een waar "ski-universum" genoemd. In Saint Martin zelf zit een Michelin-sterrenrestaurant genaamd "La Bouitte".
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Cristal - 4-6 personen
Chalet Cristal is een kleinschalig chalet-appartement (totaal 4 appartementen die afzonderlijk of in combinatie gehuurd kunnen worden). Het is gelegen in het gehucht Le Levassaix. Het centrum van het levendige, moderne skistation Les Menuires ligt op ongeveer 1 km. De piste vind je op ongeveer 200 meter van het chalet. Op de benedenverdieping van het chalet bevindt zich een algemene sauna ruimte die gratis kan worden gebruikt door gasten van chalet Cristal. Verder zijn er een wasruimte met wasmachine en skiberging met skischoenendrogers in het huis en is er broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Bij het chalet is gratis parkeergelegenheid. Dit appartement ligt op de eerste verdieping.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Grand Panorama I met cabine - 2-4 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy met cabine - 4-6 personen
CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.
Vanaf € 1.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
