Appartement La Neige zondag t/m zondag - 6 personen
Appartement La Neige ligt op een toplocatie in het skidorp Courchevel 1550. Het appartement bevindt zich namelijk direct aan de blauwe skipiste, wat het mogelijk maakt om terug te skiën naar het appartement! De cabinelift Les Grangettes bevindt zich om de hoek van het appartementengebouw, op slechts 100 meter loopafstand. Deze cabinelift brengt je naar Courchevel 1850, waar je vervolgens met o.a. de Verdons cabinelift verder het skigebied in kunt. Courchevel maakt onderdeel uit van het immense Les Trois Vallées skigebied, waar je kunt genieten van maar liefst 600 pistekilometers! Courchevel 1550 heeft een klein dorpscentrum, maar met alle benodigde voorzieningen. Binnen een straal van 100 meter van het appartement vind je o.a. een supermarkt, bakker, skischool, skibushalte en een aantal sportwinkels, restaurants en bars. Wellness- en zwemliefhebbers kunnen terecht in het 'Aquamotion Courchevel', dat zich op ca. 500 meter afstand van het appartement bevindt. Je vindt hier o.a. meerdere zwembaden en diverse wellness- en sportmogelijkheden. Het 6-persoons appartement La Neige heeft een sfeervolle woonruimte met open haard, een Wi-Fi internetverbinding en een groot privé-terras op het zuiden aan de piste! Je beschikt over een eigen garagebox (voor één auto) met ruimte voor het opbergen van je skimateriaal. In het gebouw is ook een gezamenlijke skischoenendroger aanwezig. Overige auto's kunnen geparkeerd worden in de openbare parkeergarage Les Grangettes (tegen betaling), gelegen op ca. 50 meter afstand van het gebouw.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Grand Pares inclusief catering - 12 personen
Chalet Grand Pares is een warm en authentiek ingericht chalet aan de rand van het charmante dorp Val d'Isere. Ondanks de ligging aan de rand van het dorp, ligt de skilift 'Fornet' op slechts een paar meter van het chalet. Vanuit het chalet stap je ook direct de piste op. Eenmaal boven kun je overstappen op de 'Vallon de l'Iseran' lift en ben je meteen op zo'n 2650 meter hoogte. De skibus stopt direct voor het chalet, deze brengt je in slechts 2 minuten naar de andere wijken van Val d'Isere en naar het centrum. Vanuit het centrum vertrekken verschillende liften, waaronder de l'Olympique lift, waarna je gemakkelijk Tignes kunt bereiken. Ook kun je diverse skischolen en winkels vinden in het centrum. Het chalet is goed verzorgd en ingericht in Savoyaardse stijl met veel hout en natuursteen. Verder beschikt het chalet over meerdere zonnige balkons en heb je vanuit de eetkamer een majestueus uitzicht op de bergen en de pistes. Beneden in het chalet kun je in een aparte ruimte je ski's en skischoenen opbergen. Er zijn bij het chalet voldoende parkeerplaatsen. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi. Een verblijf in Chalet Grand Pares is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.
Vanaf € 8.220,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen
Le Village Gaulois zijn prachtige vrijstaande chalets op slechts 100 meter van de eerste skilift (Marquis) en ca. 200 meter verwijderd van de pistes. De chalets zijn geheel van hout gemaakt en zijn in lokale stijl gebouwd. Naast de receptie met open haard en gratis Wi-Fi-internetverbinding (tijdens openingstijden) vind je in de Le Village Gaulois een overdekt verwarmd zwembad (gratis) en twee sauna's (tegen betaling). Tegen betaling is er Wi-Fi internetverbinding mogelijk in de chalets. Binnen een straal van 100 meter vind je o.a. een bar, supermarkt, restaurant, bakker en het verzamelpunt voor de skischool. Op 200 meter afstand is er een wasserette.
Vanaf € 242,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 3 - 4-6 personen
De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 344,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F2 - 4-6 personen
In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Crystal Blanc - 4-6 personen
Le Crystal Blanc is een mooie, nieuwgebouwde résidence (2016) in het wintersportdorp Vaujany, gelegen in het skigebied van Alpe d'Huez (Grand Domaine). De résidence bestaat uit 52 appartementen en beschikt over diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd binnenzwembad. Vanaf de résidence is het ongeveer 150 meter lopen naar een overdekte roltrap, die beneden in het dorp bij het vertrekpunt van de skiliften uitkomt. De cabinelift Vaujany-Alpette brengt je direct het skigebied in. Aan het einde van de dag kun je ook weer met de skilift terug naar Vaujany, aangezien er geen piste eindigt in het dorp. De résidence heeft een centrale ligging in het dorp, op korte afstand van restaurants, bars en winkels. In Vaujany vind je ook o.a. een schaatsbaan, rodelbaan, skischolen en kinderopvang. Résidence Le Crystal Blanc heeft naast een zwembad ook een fitnessruimte, hammam (tegen betaling), skiberging, wasservice en een overdekte parkeergarage. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en een balkon of terras.
Vanaf € 316,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |