Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Le Hameau du Mottaret met mezzanine - 2-6 personen

Residence Le Hameau du Mottaret bestaat uit een aantal chalets met appartementen die volledig in Savoyaardse stijl zijn gebouwd. Vanuit de chalets is er directe toegang tot de blauwe pistes, de liften en de winkels van Méribel Mottaret. Via de blauwe piste Furet kun je een afdaling maken naar het begin van de stoeltjesliften Arolles en Combes, maar ook naar de cabinelift Plattieres. Deze Plattieres lift brengt je naar een hoogte van maar liefst 2700 meter, naar de 3 Marches. Via deze lift kun je ook het snowpark bereiken. In en rondom de chalets zijn er verschillende faciliteiten te vinden, zoals een bar, restaurant, kiosk en kleine supermarkt. De receptie heeft een onbeveiligd bagagedepot, wasserette en skiberging. Ook is er overdekte parkeergelegenheid (ter plaatse te reserveren) en kun je gebruikmaken van internet (Wi-Fi, tegen betaling).

Vanaf € 321,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Résidence Cybèle - 6-8 personen

Appartement Résidence Cybèle - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence Cybèle is een recent vernieuwde résidence met 132 appartementen. De résidence (met lift) ligt op ca. 600 meter van de cabinelift, die je naar het centrum van Méribel brengt. Tussen de résidence en de skilift rijdt er een gratis shuttlebus. Je kunt gratis gebruik maken van het binnenzwembad (5 x 10 meter) en de jacuzzi. Verder beschikt de résidence over een sauna (eerste keer gratis, daarna tegen betaling) en een wasserette. Het centrum van Brides-les-Bains, met alle benodigde winkels en restaurants, vind je op ongeveer 300 meter.

Appartement Le Rond Point des Pistes - 2-4 personen

Appartement Le Rond Point des Pistes - 2-4 personen
Chalet.nl

In het hoogste gedeelte van het bekende en sneeuwzekere Tignes, Val Claret, liggen de appartementen Le Rond Point des Pistes. De appartementen liggen direct aan de piste en de skiliften, de skischool en de winkels vind je binnen een afstand van ca. 50 meter. De dichtbij gelegen Funiculaire Grande Motte zorgt ervoor dat je binnen no time op de lange latten naar beneden zoeft. Tegenover de résidence zijn onoverdekte parkeerplaatsen, op zo'n 400 meter van de résidence zijn er overdekte parkeerplaatsen (beiden betaald parkeren).

Appartement Orelle 3 Vallées studio - 2-4 personen

Appartement Orelle 3 Vallées studio - 2-4 personen
Chalet.nl

In het kleine, rustige bergdorpje Orelle, gelegen in het hart van de Maurienne vallei, vind je résidence Orelle 3 Vallées. Deze résidence bestaat uit acht gebouwen met in totaal 111 verzorgde appartementen, die allemaal voorzien zijn van een balkon of terras. De appartementen vormen een prima uitgangspunt voor wie wil verblijven in een rustige omgeving, maar dichtbij een groot skigebied. Vanuit Orelle brengt de cabinelift '3 Vallées Express', die op ca. 800 meter van de résidence gelegen is, je in ca. 15 minuten naar Plan Bouchet (2350 m), waar je vervolgens de stoeltjeslift naar de Col de Rosaël kunt nemen. Hier kun je via blauwe en rode pistes afdalen naar Val Thorens. Bij Val Thorens vind je al ca. 140 km piste, maar ook heb je vanuit deze bekende wintersportplaats een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Er rijdt een gratis shuttlebus van de résidence naar de cabinelift. In het centrum van Orelle vind je de skischool en skiverhuur en ook is er kinderopvang in het dorp. In de résidence is er een wellnesscentrum met o.a. een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitness, waar je gratis gebruik van kunt maken. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant en bar, kleine supermarkt, wasserette, kinderspeelkamer en een skiberging. Er is gratis Wi-Fi in de appartementen en bij de receptie. Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). Je kunt de auto ook tegen betaling in de overdekte parkeergarage parkeren (vooraf te reserveren).

Chalet Le Pré Suzette, met sauna en buiten-jacuzzi - 16 personen

Chalet Le Pré Suzette, met sauna en buiten-jacuzzi - 16 personen
Chalet.nl

De geschakelde chalets Le Pré bevinden zich in het kleine dorp Villaroger. Door de perfecte ligging direct aan de blauwe piste, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en het skigebied van Les Arcs gaan ontdekken! De chalets zijn beide voorzien van diverse luxe faciliteiten, waaronder een buiten-jacuzzi en een wellnessruimte met sauna. Via de piste die langs het chalet loopt, bereik je de stoeltjeslift Le Replat. Deze en nog twee andere stoeltjesliften brengen je richting Arc 2000, waar je verder het gebied in kunt. Aan het einde van de dag ski je gemakkelijk weer terug naar je chalet! In Villaroger vind je enkele restaurants. Meer restaurants, barretjes en winkels zijn te vinden in het nabijgelegen dorp Sainte Foy (ca. 4 km). Le Pré bestaat uit een 16-persoons chalet (Suzette) en een 24-persoons chalet (Rene). Bij de inrichting van de chalets is veel gebruik gemaakt van hout en natuursteen, wat zorgt voor een rustieke en sfeervolle uitstraling. Beide chalets beschikken o.a. over een open haard, Wi-Fi, skiberging en een verwarmde skischoenenberging. In- en uitladen van de auto kan bij het chalet. Ter plaatse wordt aangegeven waar je de auto's kunt parkeren tijdens je verblijf. De chalets kunnen ook gezamenlijk gehuurd worden en zijn samen geschikt voor grotere groepen van maar liefst 40 personen!

Chalet-appartement Résidence Izia - 6 personen

Chalet-appartement Résidence Izia - 6 personen
Chalet.nl

Chalet Izia is in december 2019 geopend en bevindt zich in het sfeervolle dorp Val d'Isère. Vanuit deze ski-in-ski-out résidence kan je direct op de ski's stappen om vervolgens een paar honderd meter te skiën naar de Solaise cabinelift. Piste M en Rogoney lopen direct langs het chalet. Op ca. 200 meter afstand ligt het Children's Village en het Rond Point des Pistes, waar meerdere skiliften vertrekken en skischolen hun meeting point hebben. Je hebt via deze skiliften toegang tot de 300 km aaneengesloten pistes van het Espace Killy - Tignes skigebied. Het centrum van Val d'Isère ligt op ongeveer 700 meter loopafstand van de résidence. Hier kan je (sport)winkels, restaurants, bars en skischolen vinden. Op ongeveer 200 meter afstand van de résidence zijn ook al enkele restaurants en een sportwinkel gelegen. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes in Val d'Isère. Op 600 meter van Chalet Izia begint een tocht vanaf Le Châtelard die eindigt bij de stoeltjeslift Le Manchet. De résidence bestaat uit drie gebouwen met in totaal 51 sfeervolle appartementen voor 4 tot 8 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon en Wi-Fi en daarnaast heeft elke slaapkamer een eigen badkamer! Ook hebben ze een panoramisch uitzicht over de pistes. In 'Les Bains du Montana', de eigen Spa van Chalet Izia, kun je ontspannen in het binnenzwembad, de sauna en de hammam. Massages en schoonheidsbehandelingen, broodjesservice, wasservice en gebruik van de parkeergarage zijn tegen betaling mogelijk. Verder heeft de résidence een receptie, gezellige lobby met open haard, kinder- en leeshoek, fitnessruimte, skiwinkel, bagageruimte en een skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers.

Vanaf € 2.560,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje