Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Le Hameau du Mottaret met mezzanine - 2-6 personen

Residence Le Hameau du Mottaret bestaat uit een aantal chalets met appartementen die volledig in Savoyaardse stijl zijn gebouwd. Vanuit de chalets is er directe toegang tot de blauwe pistes, de liften en de winkels van Méribel Mottaret. Via de blauwe piste Furet kun je een afdaling maken naar het begin van de stoeltjesliften Arolles en Combes, maar ook naar de cabinelift Plattieres. Deze Plattieres lift brengt je naar een hoogte van maar liefst 2700 meter, naar de 3 Marches. Via deze lift kun je ook het snowpark bereiken. In en rondom de chalets zijn er verschillende faciliteiten te vinden, zoals een bar, restaurant, kiosk en kleine supermarkt. De receptie heeft een onbeveiligd bagagedepot, wasserette en skiberging. Ook is er overdekte parkeergelegenheid (ter plaatse te reserveren) en kun je gebruikmaken van internet (Wi-Fi, tegen betaling).

Vanaf € 321,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Montagnettes Hameau du Soleil I - 8 personen

Chalet-appartement Montagnettes Hameau du Soleil I - 8 personen
Chalet.nl

De résidence Montagnettes Hameau du Soleil I heeft een zonnige ligging in Val Thorens, op slechts 50 tot 100 meter vanaf de blauwe piste. Hier vind je ook direct de skischool en de kinderclubs. Het levendige centrum van Val Thorens ligt op ca. 5 minuten lopen, maar ook in de directe omgeving vind je al voldoende bars, restaurants en winkels. Montagnettes Hameau du Soleil I is een kleinschalig appartementengebouw op een rustige locatie in Val Thorens. De appartementen zijn ruim en sfeervol ingericht met een open haard en een balkon op het zuiden of zuid-oosten. Er is een Wi-Fi internetverbinding aanwezig in alle appartementen (1 code voor 1 apparaat inbegrepen). De accommodatie beschikt over een eigen parkeergarage met een beperkt aantal plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 77,00 per week. De hoogte van deze garage is 1.90 meter. Openbare parkeergarages P1 en P2 van Val Tho Parc zijn op een paar minuten lopen van Hameau du Soleil I gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Chalet de Bellecôte Type 3, L'Écureuil - 10 personen

Chalet de Bellecôte Type 3, L'Écureuil - 10 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet L'Écureuil is in een hoger deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot vlakbij de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je langs 1 chalet en dan sta je al op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68" stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Étoile de Neige is op het bovenste deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om zo'n beetje tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet-appartement Les Alpages de Reberty met slaaphoek - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Alpages de Reberty met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Alpages de Reberty is gelegen in het hoogste gedeelte van Les Menuires. De résidence heeft een gunstige ligging aan de piste in Reberty 2000. Les Alpages de Reberty bestaat uit een aantal chalet gebouwen, die in traditionele stijl gebouwd zijn met authentieke materialen als hout en natuursteen. De appartementen hebben een sfeervolle inrichting en beschikken allemaal over een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een balkon. In de résidence kun je gratis gebruik maken van de wellnessruimte met een verwarmd binnenzwembad, sauna, hammam en fitnessapparatuur. Tegen betaling kun je genieten van een ontspannende massage of beautybehandeling. Bij de receptie bevinden zich een lounge en kinderspeelhoek en je hebt er de mogelijkheid broodjesservice te regelen. Verder beschikt Les Alpages de Reberty over een skiberging en een parkeergarage. Parkeerplaatsen zijn tegen betaling en zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse. In de wijk Reberty 2000 zijn o.a. een kleine supermarkt, restaurant en een Skiset winkel te vinden. In Les Menuires vind je verder o.a. diverse après-ski bars en discotheken voor een gezellige après-ski, evenals skischolen en een uitgebreid aanbod aan restaurants en winkels.

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B24 - 8-10 personen

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B24 - 8-10 personen
Chalet.nl

In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.