Appartement L'Ecrin des Neiges met slaaphoek - 4-6 personen
Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 43 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. In de appartementen L'Ecrin des Neiges is een Wi-Fi internetverbinding beschikbaar (tegen betaling is high-speed internet mogelijk). Verder beschikt de résidence over een receptie, bagageruimte, wasruimte, skiberging, broodjesservice en een parkeergarage. Parkeerplaatsen zijn tegen betaling en zijn niet vooraf te reserveren.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Balcons Etoiles Appartement A04 - 4-6 personen
In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Étoile de Neige is op het bovenste deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om zo'n beetje tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Caseblanche Eceel met houtkachel - 8-9 personen
Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Chalet-appartement Eceel is nummer C24 op de plattegrond (zie foto's).
Vanaf € 558,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens - 10-12 personen
Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 441,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses d'Eos - 4-6 personen
Na een actieve dag op de piste nog even ontspannen in het zwembad of in de spa? Dan ben je bij résidence Les Terrasses d'Eos aan het goede adres! Deze luxe résidence vind je in de wijk Montsoleil, in het moderne skistation Flaine. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan! Via de piste bereik je de skiliften in het centrum van Flaine, die je verder het Le Grand Massif skigebied in brengen. De résidence bestaat uit twee gebouwen, waarin 136 appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn gebouwd in traditionele chalet-stijl, met veel hout, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). Het verschil tussen de 'standaard' en de 'superior' appartementen is het aantal vierkante meters, waarbij het verschil vooral merkbaar is in de oppervlakte van de woonkamer. Vanuit het verwarmde buitenzwembad heb je een schitterend uitzicht op de omliggende bergwereld en de pistes. Binnen in de résidence bevindt zich een spa (toegang vanaf 16 jaar) met een jacuzzi, sauna en een hammam, evenals een fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn allemaal gratis te gebruiken! Verder is de résidence voorzien van een receptie (24/7) met lounge en kinderspeelhoek, een skiberging, een wasserette en een restaurant. Via de receptie heb je de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Er is een parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren. Résidence Les Terrasses d'Eos ligt ongeveer 500 meter van het centrum van Flaine vandaan. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, een supermarkt, diverse sportwinkels en de skischool.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |