Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Les Chalets du Galibier Type 2 - 47 m² - 4-6 personen

De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.

Vanaf € 275,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent - 2-4 personen

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent - 2-4 personen
Chalet.nl

Les Flocons d'Argent zijn eenvoudige maar mooie appartementen, pal naast de piste in het vriendelijke en gemoedelijke bergdorp Aussois. Deze résidence bestaat uit 8 chalets, ieder met twee tot vijf verdiepingen. Faciliteiten zoals een skiwinkel, skischool, kleine levensmiddelenwinkel/bakker en restaurant vind je direct in de résidence. Het centrum van Aussois, met alle benodigde overige faciliteiten vind je op ca. 300 meter. Vanuit het centrum van Aussois vertrekken er skiliften een flink eind omhoog. Je kunt er voor kiezen een van de stoeltjesliften te nemen of de cabinelift 'Gran Jeu' die je direct naar 2150 meter hoogte brengt, met aansluiting op de 'l'Armoise' die je naar 2750 meter brengt. Op deze hoogte kun je genieten van een aantal leuke restaurants, maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om in één keer naar beneden te skiën. Via één van de eenvoudige pistes keer je dan prachtig terug in het dorp. Les Flocons d'Argent beschikt over verschillende faciliteiten zoals een overdekt zwembad, twee sauna's (tegen betaling), een kleine fitnesszaal en een wasserette. Verder is er een skiberging en zijn er overdekte parkeerplaatsen (max. 1 per appartement en tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie (indien open).

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 2-4 personen

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 2-4 personen
Chalet.nl

Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).

Chalet Le Clos du Pré Type 3, met sauna - 12 personen

Chalet Le Clos du Pré Type 3, met sauna - 12 personen
Chalet.nl

Mooi autovrij chaletpark bestaande uit 33 imposante vrijstaande chalets. De chalets Clos du Pré zijn ideaal gelegen aan de rand van het vriendelijke dorpje Oz-en-Oisans (1350 meter hoogte), tussen de skipiste en de bossen. Vanuit de chalets, die gebouwd zijn met veel hout en steen, heb je veelal een prachtig uitzicht op het oude Oz-village, het stuwmeer en het Massif de Belledonne. De chalets zijn tegen de berg gelegen en sommige chalets zijn hierdoor wat moeilijker toegankelijk. Twee gondels (150 en 300 meter van het park) zorgen voor een snelle toegang tot de pistes van het super Alpe d'Huez skigebied met 82 liften en liefst 250 km piste. Direct bij de entree van het park is een korte sleeplift met groene piste. Met behulp van deze sleeplift kom je snel bij de twee gondels uit die wat hoger in het dorp zijn gelegen. Hier vind je ook de oefenweide met gratis oefenlift en sleemogelijkheden. Je kunt ook weer terug skiën over deze groene piste. Ook niet-skiërs kunnen van de twee gondels gebruik maken (tegen betaling). Bovenaan beide gondels zijn piste-restaurants gelegen, een prima plek om af te spreken voor de lunch! In het centrum van Oz-en-Oisans, gelegen op ca. 150 meter afstand van het chaletpark, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, skiverhuur, diverse restaurants en ook de skischool met kinderopvang mogelijkheden. Je kunt de auto in de openbare garage parkeren (ca. ? 40,- per week, niet vooraf te reserveren) of op de gratis openbare parkeerplaats. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Appartement Alba - 4 personen

Appartement Alba - 4 personen
Chalet.nl

Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy met cabine - 4-6 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.000,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje