Appartement L'Ours Blanc - 2-4 personen
Résidence L'Ours Blanc is een verbouwd hotel dat nu over 66 mooie appartementen beschikt. De appartementen zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, evenals de résidence. De résidence ligt in het centrum van Les Deux Alpes met diverse winkels, gezellige bars en restaurants al op 50 meter afstand. De stoeltjeslift 'Du Diable' ligt op slechts 300 meter, evenals de piste. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Résidence L'Ours Blanc beschikt onder andere over een verwarmd overdekt zwembad, sauna, hammam, relaxruimte met fitnesszaal, een wasserette en een skiberging, waar men (tegen betaling) gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Tegen betaling kan men gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Marmottes - 2-4 personen
Het stijlvolle chalet Marmottes ligt in het historische centrum van Saint Martin de Belleville. De piste en cabinelift zijn op ongeveer 250 meter afstand gelegen. Het chalet bestaat uit een 4- en 6-persoonsappartement, die voor 4, 6 of (4+6) 10 personen gehuurd kunnen worden. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Chalet Marmottes beschikt over een skiberging en er is gratis Wi-Fi internet beschikbaar. Tevens kan er in de directe omgeving gratis worden geparkeerd.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Caribou nr. 2, inclusief catering, zondag t/m zondag - 6 personen
De appartementen Caribou zijn gelegen op maximaal 5 minuten loopafstand van het centrum van Morzine, de Pleney cabinelift en de Super Morzine cabinelift. De appartementen bevinden zich in een gezellige straat en de bars, winkels en restaurants zijn direct rond de appartementen gelegen. Er is een gratis skibus die vertrekt op 100 meter afstand. De appartementen Caribou worden alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat je appartement schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les Portes du Soleil! Beide appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard of houtkachel, Wi-Fi internetverbinding, balkon en een privé-parkeerplaats. De appartementen kunnen ook in combinatie worden gehuurd voor groepen van maximaal 14 personen. Het levendige Morzine heeft een gezellig centrum met winkels, supermarkten, restaurants en bars. Daarnaast biedt het dorp een aantal faciliteiten zoals een schaatsbaan, rodelbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. In Morzine en omgeving zijn voldoende wandelmogelijkheden (dichtstbijzijnde op 200 meter). Er ligt ongeveer 95 km aan wandelpaden. Andere activiteiten die je kunt doen zijn o.a. langlaufen (dichtstbijzijnde op 200 meter), paragliden, rijden op een sneeuwscooter en heli-skiën. Een supermarkt is gelegen op 100 meter van de appartementen Caribou.
Vanaf € 3.345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de L'Altiport Type DFF o.a. Sophie, Lena - 10-12 personen
Het park 'Chalets de l'Altiport' bestaat uit recent gebouwde chalets die direct aan de piste zijn gelegen. De kleinere types zijn veelal twee-onder-een-kap en de grotere types zijn vrijstaand. Deze luxe chalets zijn ruimtelijk en mooi gedecoreerd met veel hout en allen voorzien van eigen terras en balkon. Op ongeveer 500 meter afstand van het Bergers winkelcentrum, via de piste is dit nog iets korter. In dit winkelcentrum zijn onder andere diverse restaurants, een supermarkt, barretjes met terras, skiverhuur en de skischool (ESF) te vinden. De chalets de l'Altiport liggen iets boven het dorp, de groene piste die naar het dorp toegaat (Altiport), loopt door het parkje heen en is ook goed te doen voor de beginners. Zo zijn de liften en de skischool ook voor hen gemakkelijk en snel bereikbaar! De gratis skibus stopt aan het begin van het park.
Vanaf € 376,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet La Lauze met privé-zwembad - 14 personen
Chalet La Lauze is een prachtig chalet, gelegen in het vriendelijke dorpje Venosc, bij Les Deux Alpes. Vanuit Venosc ben je met de télécabine in acht minuten in Les Deux Alpes. Deze télécabine vertrekt op ca. 450 meter van het chalet. De woning is met gebruik van veel hout ingericht en beschikt over een sauna en een eigen verwarmd, overdekt zwembad. Chalet La Lauze ligt direct naast chalet Le Pleynet en beide zijn vrijwel identiek. Het chalet beschikt over drie parkeerplaatsen. LET OP: Bijgeboekt huurmateriaal dient te worden opgehaald in Les Deux Alpes.
Vanaf € 393,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Marmottes - 8-10 personen
Het stijlvolle chalet Marmottes ligt in het historische centrum van Saint Martin de Belleville. De piste en cabinelift zijn op ongeveer 250 meter afstand gelegen. Het chalet bestaat uit een 4- en 6-persoonsappartement, die voor 4, 6 of (4+6) 10 personen gehuurd kunnen worden. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Chalet Marmottes beschikt over een skiberging en er is gratis Wi-Fi internet beschikbaar. Tevens kan er in de directe omgeving gratis worden geparkeerd.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |