Appartement Phoenix Paradise - 4-6 personen
Op slechts 100 meter loopafstand van de pistes en skiliften van Tignes Le Lac, ligt de gerenoveerde résidence Phoenix. De skiliften van Tignes Le Lac brengen je het Espace Killy skigebied in, waar maar liefst 300 kilometer aan gevarieerde pistes te vinden is. De résidence bestaat uit 27 appartementen, waarvan wij een 4-6-persoons- en een 7-9-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn beide comfortabel ingericht en voorzien van een ruim balkon op het zuiden met uitzicht op het meer en de Grande Motte gletsjer. Résidence Phoenix ligt centraal ten opzichte van allerlei voorzieningen. Rondom de résidence vind je o.a. een Sherpa supermarkt, diverse ski shops met skiverhuur en verschillende restaurants en barretjes. Verder bevindt zich tegenover de résidence het Lagon Aquacenter met een binnenzwembad (gratis toegang met de Espace Killy skipas) en diverse wellness- en fitnessfaciliteiten. Bij de skiliften is de ESF skischool gelegen. Het is in Tignes verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen van het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren). Deze appartementen worden voor winterseizoen 2019/2020 gerenoveerd. De getoonde foto's en plattegronden zijn voorbeelden en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Lumières de Neige - 2-4 personen
Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.
Vanaf € 209,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 6-8 personen
CGH Résidence La Reine des Pres bestaat uit 79 luxe appartementen, verdeeld over 7 chaletgebouwen. De résidence is centraal gelegen op 5 minuten loopafstand van het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. Verder is de "Grand Massif Express" gondel met aansluiting op het skigebied van Le Grand Massif gelegen op een afstand van ca. 300 meter. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de résidence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tevens is er Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement), een skiberging en een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.30 meter) aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.
Vanaf € 411,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Altitude - 10 personen
Het appartementengebouw Chalet Altitude is gelegen in het bovenste deel van Val Thorens, naast Résidence Val 2400 en tegenover Les Balcons de Val Thorens. De accommodatie staat vrijwel direct aan de skipistes van Les Trois Vallées. Altitude biedt luxe chalet-appartementen voor 4 tot 14 personen. Het complex heeft een zwembad en sauna waar gratis gebruik van gemaakt kan worden. De piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is terugskiën tot ca. 50 meter van de appartementen mogelijk (off-piste). De supermarkt bevindt zich op 50 meter en broodjesservice is via de receptie mogelijk. Ook vind je een aantal restaurants en bars binnen een straal van 50 meter. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! Het centrum van Val Thorens is lopend op zo'n 300 meter gelegen (weg loopt naar beneden). In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten voor een succesvolle wintersportvakantie. De gratis skibus van en naar het centrum van Val Thorens stopt op ca. 20 meter. De skilessen beginnen in het lagere gedeelte van Val Thorens, de beginnende wintersporter kan daar met de skibus naar toe, zij met enige ervaring kunnen de blauwe pistes nemen. Chalet Altitude beschikt over een eigen parkeergarage, plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ca. ? 75,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 150 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Galibier Type 1 - 40 m² - 4-6 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 267,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Gémeaux - 2-4 personen
Résidence Les Gémeaux beschikt over 65 comfortabele appartementen. Vanuit de résidence is het slechts 100 meter lopen naar de piste en de cabinelift. Belle Plagne heeft een centrale ligging in het skigebied van La Plagne, waar je ruim 200 km piste tot je beschikking hebt. Door middel van de Vanoise Express is het skigebied van La Plagne aangesloten op dat van Les Arcs. Samen vormen deze skigebieden de Paradiski skiregio met 425 km piste. Ook ten opzichte van voorzieningen als winkels, bars en restaurants is résidence Les Gémeaux gunstig gelegen. Het centrum van Belle Plagne bevindt zich al op slechts 100 meter loopafstand. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een ski-locker in de gemeenschappelijke skiberging. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 416,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |