Appartement Résidence L'Hevana superieur - 4-6 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet d'Alfred met buiten-sauna - 8-10 personen
Chalet d'Alfred is een sfeervol, ruim opgezet chalet, gelegen in het hart van het charmante dorp Nancroix. Dit dorpje is onderdeel van het bekende Peisey-Vallandry, in het fantastische skigebied van Paradiski-Les Arcs. Je kunt het skigebied binnen een paar minuten bereiken met de auto (ca. 4 km) of met de gratis skibus, die op ca. 200 meter afstand van het chalet stopt. De weg naar het skigebied is goed te berijden. Voor je dagelijkse boodschappen, winkels, restaurants en barretjes kun je terecht in Peisey (ca. 2 km) of in Vallandry, gelegen aan de voet van de skihellingen (ca. 4 km). Chalet d'Alfred is in 2016 gedeeltelijk gerenoveerd, waardoor het een frisse uitstraling heeft. Na een actieve dag in de buitenlucht kun je fijn opwarmen bij de open haard of heerlijk relaxen in de buiten-sauna van het chalet. Ook beschikt het chalet over een balkon met een panoramisch uitzicht over de omliggende bergen. Er zijn vlakbij het chalet voldoende parkeerplaatsen en er is een Wi-Fi internetverbinding. Let op: Een gedeelte van het chalet is niet toegankelijk voor huurders. Eventueel bijgehuurd skimateriaal moet worden opgehaald in Vallandry.
Vanaf € 319,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Annapurna penthouse - 9 personen
Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 692,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons des Aiguilles - 4-6 personen
Les Balcons des Aiguilles is een mooie résidence aan de voet van de pistes in La Toussuire. Het complex bevindt zich 300 meter van een kleine supermarkt en een restaurant. Op ca. 800 meter vind je het centrum van La Toussuire. Hier kun je terecht voor winkels, restaurants en barretjes. Bij voldoende sneeuw is er de mogelijkheid om terug te skiën naar het appartement. De stoeltjeslift 'Le Soleil' vertrekt op ca. 50 meter van de appartementen. Met deze lift heb je een prima aansluiting op het gebied en kom je gemakkelijk in het centrum en bij de andere liften, die vanuit het centrum vertrekken. Er rijdt een gratis skibus door het dorp. De résidence beschikt verder over een receptie met lounge, een verwarmd binnenzwembad, een sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice is ook mogelijk via de receptie.
Vanaf € 297,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 409,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Fermes de Châtel - 2-4 personen
Résidence Les Fermes de Châtel is een nieuwgebouwde résidence in het centrum van Châtel (geopend in december 2015). De résidence heeft 87 appartementen, verdeeld over 3 chalet-gebouwen met elk vier verdiepingen. De résidence is ideaal gelegen, direct tegenover de piste en 'Super Châtel' cabinelift. Deze cabinelift brengt je direct het skigebied van Châtel in. Je vindt bij deze lift tevens de skischool. Met de gratis skibus kun je gemakkelijk de andere skiliften bereiken, zoals de Linga Télécabine en de Pré-la-Joux stoeltjeslift. Deze brengen je naar het Linga/Pré-la-Joux skigebied, met aansluiting op Avoriaz/Morzine. De skibushalte ligt op ca. 250 meter afstand en de skibus rijdt ca. elke 15 minuten. In het centrum van Châtel kun je terecht voor een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels. Na een dag skiën kun je in résidence Les Fermes de Châtel gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad met kinderbad. Ook is er een solarium en een Spa met jacuzzi, stoombad en massagemogelijkheden (allen tegen betaling). Verder heeft de résidence o.a. een wasserette (tegen betaling), een lounge met bar en open haard en er is gratis Wi-Fi in de gehele résidence. Per appartement heb je één parkeerplaats gratis tot je beschikking in de parkeergarage van résidence Les Fermes de Châtel.
Vanaf € 366,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
