Appartement Résidence L'Hevana superieur - 4-6 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 2 - 8 personen
De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 372,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Clos du Pré Type 1 - 8-10 personen
Mooi autovrij chaletpark bestaande uit 33 imposante vrijstaande chalets. De chalets Clos du Pré zijn ideaal gelegen aan de rand van het vriendelijke dorpje Oz-en-Oisans (1350 meter hoogte), tussen de skipiste en de bossen. Vanuit de chalets, die gebouwd zijn met veel hout en steen, heb je veelal een prachtig uitzicht op het oude Oz-village, het stuwmeer en het Massif de Belledonne. De chalets zijn tegen de berg gelegen en sommige chalets zijn hierdoor wat moeilijker toegankelijk. Twee gondels (150 en 300 meter van het park) zorgen voor een snelle toegang tot de pistes van het super Alpe d'Huez skigebied met 82 liften en liefst 250 km piste. Direct bij de entree van het park is een korte sleeplift met groene piste. Met behulp van deze sleeplift kom je snel bij de twee gondels uit die wat hoger in het dorp zijn gelegen. Hier vind je ook de oefenweide met gratis oefenlift en sleemogelijkheden. Je kunt ook weer terug skiën over deze groene piste. Ook niet-skiërs kunnen van de twee gondels gebruik maken (tegen betaling). Bovenaan beide gondels zijn piste-restaurants gelegen, een prima plek om af te spreken voor de lunch! In het centrum van Oz-en-Oisans, gelegen op ca. 150 meter afstand van het chaletpark, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, skiverhuur, diverse restaurants en ook de skischool met kinderopvang mogelijkheden. Je kunt de auto in de openbare garage parkeren (ca. ? 40,- per week, niet vooraf te reserveren) of op de gratis openbare parkeerplaats. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 261,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif vrijstaand chalet - 10-12 personen
Les Portes du Grand Massif (voorheen: Le Refuge du Golf) is geopend sinds december 2010 en bestaat uit een aantal vrijstaande en twee-onder-1-kap chalets en meerdere chaletgebouwen met daarin zeer comfortabele en modern ingerichte chalet-appartementen. Het geheel ligt boven de chaletwijk Hameau de Flaine. In deze wijk vind je een kleine supermarkt, skiverhuur en een restaurant. In het receptiegebouw zijn een bar en restaurant (met 's morgens broodjes-service en 's avonds meeneem maaltijden). Daarnaast zijn er een verwarmd zwembad, fitnesszaal, sauna, hammam en jacuzzi waarvan je gratis gebruik kunt maken. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je vlakbij de receptie en het pad naar de piste begint daar ook. Het centrum van Flaine is op zo'n 2 kilometer afstand gelegen. In dit centrum vind je de skiliften en de pistes van het uitgebreide skigebied. Alle accommodaties hebben een flat-screen televisie en gratis Wi-Fi (max. 3 apparaten). De auto moet (tegen betaling) worden geparkeerd in de ondergrondse parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter) van de appartementen.
Vanaf € 341,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets d'Edelweiss - 4-6 personen
Deze recent nieuw gebouwde résidence bestaat uit 83 appartementen, verdeeld over zeven chalets met lift. De groene piste loopt direct langs de appartementen en de stoeltjeslift "Melezes" vertrekt naast de receptie. Het centrum van Plagne 1800 bevindt zich in de directe nabijheid. Het verzamelpunt van de skischool (ESF) is bij de stoeltjeslift gelegen. De résidence heeft meerdere luxe faciliteiten zoals een verwarmd zwembad (gratis) en sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en wasserette (tegen betaling). Ook is het mogelijk om ter plaatse (tegen betaling) broodjesservice te regelen. Tevens kun je tegen betaling gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen. Onder de résidence bevindt zich de parkeergarage (max. hoogte 1.90 meter) waar je de auto (tegen betaling) kunt parkeren.
Vanaf € 430,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Les Chalets de Laÿssia - 4-6 personen
Recent gebouwde 4-sterren résidence (open sinds december 2015) in Samoëns. De résidence bestaat uit 55 appartementen verdeeld over 3 chalets. Les Chalets de Layssia ligt midden in het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. De cabinelift 'Grand Massif' is gelegen op ca. 1 km afstand. De gratis skibus vertrekt op slechts 50 meter van de résidence en brengt je in een paar minuten naar deze gondel. Hiervandaan heb je direct toegang tot Le Grand Massif met ruim 260 km piste. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de residence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad met kinderbad, een hottub, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is er draadloos internet (Wi-Fi, één code per appartement) en een skiberging met skischoendrogers aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.
Vanaf € 396,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
