Appartement Résidence L'Hevana superieur - 4-6 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Des Neiges Arolles - 8-10 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Côtes d'Or Bossons - 403 - 8 personen
De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 339,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 221,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets de L'Adonis - 5-7 personen
Deze mooie résidence bestaat uit 61 comfortabele chalet-appartementen, verdeeld over 2 grote chalets. Les chalets de L'Adonis is ideaal gelegen op ca. 100 meter van de piste, in de wijk Balcon des Bruyères in Les Menuires. De Bruyères cabinelift, met snelle toegang tot de Mont de la Chambre, vertrekt op ca. 200 meter van de résidence (off-piste te bereiken). Deze lift vertrekt vanuit het centrum van de wijk Bruyères, waar je ook restaurants, de skischool, skiverhuur, kinderopvang, de bioscoop en een zwembad (verwarmd buitenbad) vindt. Résidence Les Chalets de L'Adonis beschikt over diverse luxe faciliteiten, zoals een verwarmd overdekt zwembad, sauna en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken. Veder zijn er o.a. een skiberging, wasserette (tegen betaling) en een gemeenschappelijke ruimte met open haard en biljart aanwezig. Onder Les Chalets de L'Adonis bevindt zich een bakker met pizza-afhaal-punt. Alle appartementen zijn voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon of terras. Er zijn gratis openbare parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 330,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Mont Soleil - 10-12 personen
Chalet Mont Soleil is een rustig gelegen en groot chalet geschikt voor 12 personen. Het is net buiten Plagne - La Roche gelegen, een klein bergstation in het grote skigebied van La Plagne. Het chalet is in 2006 gebouwd en in 2014 gerenoveerd. Zo beschikt het chalet nu over een eigen jacuzzi met een prachtig uitzicht op het berglandschap, zodat je na een lange dag op de piste te hebben gestaan de zon achter de Mont-Blanc kunt zien ondergaan. Chalet Mont Soleil ligt op zo'n 1,5 km van de stoeltjeslift van La Roche. Hier vind je ook de skiverhuur. Deze lift brengt je gelijk naar het hoger gelegen Aime La Plagne, waar vandaan je kunt skiën naar Plagne 1800. Dit is een prima punt om het verdere skigebied van de Paradiski te verkennen. Je kunt ook via een stukje off-piste skiën bij deze stoeltjeslift komen, de afstand is dan zo'n 400 meter. In het centrum van La Roche kun je terecht voor enkele restaurants en een skiwinkel. Voor meer faciliteiten kun je uitwijken naar het op ca. 5,5 km afstand gelegen Plagne Centre. Er zijn twee parkeerplaatsen in de garage onder het chalet. Overige auto's kunnen bij het chalet worden geparkeerd.
Vanaf € 476,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
