Appartement Résidence L'Hevana superieur - 4-6 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Balcons de Belle Plagne - 12-14 personen
Les Balcons de Belle Plagne zijn mooie, luxe chalet-appartementen gebouwd in Savoyaardse stijl. Ideaal gelegen; direct aan de blauwe piste van Belle Plagne en op loopafstand van het sfeervolle centrum van dit dorp. Het wellness centrum van Les Balcons de Belle Plagne heeft een jacuzzi, sauna, fitnessruimte en zwembad (5 x 10 meter), deze zijn gratis toegankelijk! Een restaurant, skiwinkel en een bar bevinden zich in de accommodatie, overige winkels vind je op ca. 600 meter. Les Balcons de Belle Plagne beschikt over een eigen restaurant; Le Chalet de Maître Kanter. Maaltijden kun je alvast vantevoren bij ons reserveren! Vanuit de Balcons de Belle Plagne vertrek je gemakkelijk over een blauwe piste naar het dorpje Plagne Bellecôte. Hiervandaan vertrekken diverse skiliften met prima aansluitingen op het enorme skigebied. Onder andere de Bellecôte Gletsjer (met ruim 3000 meter het hoogste punt van het skigebied) is zo snel te bereiken. Bij de receptie en in de appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding en elk appartement beschikt over een eigen skilocker. Je auto parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (maximale hoogte: 2.08 meter).
Vanaf € 418,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Hors Piste - 6 personen
In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Vonnes gehele chalet, met privé-sauna - 20-28 personen
Chalet Vonnes is in 2014 nieuw gebouwd aan het Lac du Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Het chalet heeft een rustige, maar gunstige ligging op slechts 100 meter afstand van de twee gloednieuwe stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De stoeltjeslift Portes du Soleil brengt je naar het Super-Châtel gebied, dat aansluiting biedt op het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Met de stoeltjeslift Gabelou bereik je de pistes van het Linga/Pré-la-Joux gebied, waar je vervolgens de Télécabine du Linga richting Avoriaz kunt nemen. Bij de nieuwe stoeltjesliften eindigt de nieuwe, blauwe skipiste vanuit het gebied Super-Châtel. Chalet Vonnes bestaat uit twee vrijwel identieke chalethelften, elk geschikt voor maximaal 14 personen. Deze woningen zijn apart of gezamenlijk te huur, in het laatste geval beschik je over het gehele chalet dat plaats biedt voor groepen van maximaal 28 personen. In één van de woningen is een kleine privé-sauna aanwezig. Beide woningen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, verwarmde skiberging en balkons met uitzicht op het meer! Indien je het gehele chalet huurt, kun je van de twee woonkamers één grote woonruimte maken, zodat je gezellig met de hele groep gezamenlijk kunt eten! Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Voor faciliteiten als een supermarkt, skischool, kinderopvang, (sport)winkels, restaurants, bars en een wellnesscentrum met zwembad kun je terecht in het centrum van Châtel, dat zich op ongeveer 1,5 km afstand bevindt. De skibus naar het centrum vertrekt op ca. 100 meter loopafstand, bij de stoeltjesliften. De schaatsbaan van Châtel bevindt zich direct tegenover het chalet.
Vanaf € 548,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Sybelles - 2-3 personen
Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).
Vanaf € 246,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Village Montana Planton - 9 personen
Direct aan de piste en vlakbij de eerste skiliften ligt résidence Village Montana Planton in Tignes le Lac. Deze kleinschalige résidence valt onder het bekende Village Montana (gelegen op ca. 50 meter) en bevat slechts 6 appartementen, variërend van 6 tot 10 personen. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding en hebben uitzicht op de piste en de imponerende bergwereld rondom Tignes. In de résidence zit een restaurant met Savoyaardse specialiteiten; meer restaurants, winkels, de skischool en bars vind je in de directe omgeving van de résidence. Je kunt gratis gebruik maken van de faciliteiten van Hotel Village Montana (gelegen op ca. 100 meter); een spa met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, hammam en sauna's.
Vanaf € 541,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
