Chalet-appartement Cocoon - 5 personen
De nieuwgebouwde (open sinds December 2018) résidence Chalets Cocoon ligt in het hogere deel van Val Thorens, direct aan de skipistes van Les Trois Vallées. De résidence biedt 10 luxe chalet-appartementen voor 5 tot 14 personen met prachtig uitzicht en beschikt o.a. over een zwembaan (15 x 2 m; 4x gratis toegang en daarna tegen betaling, vooraf te reserveren). Massagebehandelingen zijn op aanvraag mogelijk. De piste loopt langs de appartementen, hierdoor is terugskiën tot de appartementen mogelijk. Het centrum van Val Thorens is lopend op zo'n 200 meter gelegen. In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten voor een succesvolle wintersportvakantie. De appartementen zijn sfeervol ingericht met gebruik van kwalitatief hoogwaardige materialen. Ze zijn voorzien van 2 tot 6 slaapkamers met en-suite badkamers, een Wi-Fi internetverbinding, een verwarmde skiberging, een privé sauna en een terras op het zuiden met privé jacuzzi. Auto's kun je parkeren in de openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc, gelegen op ca. 200 meter afstand (vooraf te reserveren via www.valthoparc.com en tegen betaling). Verzorgde gerechten en broodjesservice zijn via de receptie mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet La Couqueille met buiten-jacuzzi - 14 personen
In het sfeervolle wintersportdorp Châtel, in de wijk Roitet, bevindt zich chalet La Couqueille met buiten-jacuzzi. Het chalet ligt op ca. 1,3 km afstand van het centrum en de Super Châtel cabinelift vind je op ca. 1,5 km afstand. De skibus naar het centrum van Châtel vertrekt op slechts 75 meter afstand en rijdt een aantal keer in de ochtend en in de middag. Vanuit het centrum ben je met de skibus in ca. 5 minuten bij de Télécabine du Linga. Châtel is een authentiek en sfeervol bergdorp. Je vindt er o.a. allerlei kroegen voor een gezellige après-ski en daarnaast heb je er een ruime keuze aan restaurants. Ook zijn er in Châtel o.a. een supermarkt, diverse winkeltjes, skischolen en kinderopvang aanwezig. Chalet La Couqueille is een groot en ruim chalet geschikt voor groepen tot 14 personen. Het chalet is comfortabel en gezellig ingericht en beschikt onder meer over een buiten-jacuzzi, houtkachel en een terras. Bij chalet La Couqueille is parkeergelegenheid aanwezig.
Vanaf € 383,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 4 - 8 personen
De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 335,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Jetay nr. 137 - 4-6 personen
Résidence Jetay ligt aan de groene piste in de wijk Les Fontanettes in het populaire wintersportdorp Les Menuires. Via de piste bereik je diverse skiliften (ca. 300 meter), waaronder de cabinelift Masse 1 richting de Pointe de la Masse en de stoeltjeslift Doron richting de Col de la Chambre. Het skigebied van Les Menuires heeft 160 km piste en in de gehele Les Trois Vallées geniet je van maar liefst 600 pistekilometers! De résidence bevindt zich onder het centrum van Les Menuires. Hier vind je voorzieningen als restaurants en bars, sportwinkels, een supermarkt en een sportcentrum met o.a. een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants liggen op ongeveer 300 meter loopafstand van résidence Jetay. De appartementen zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht en hebben allemaal een balkon. Er is een skiberging aanwezig in de résidence. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 308,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Château Doggestein - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Château Doggestein (nummer 16 op het park, zie plattegrond bij de foto's) is een mooi chalet dat met veel zorg door de eigenaren is ingericht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Joker - 2-4 personen
Résidence Le Joker is gunstig gelegen in het bruisende wintersportdorp Val Thorens. De résidence ligt tegenover het winkelcentrum Caron en het sportcentrum met zwembad. De piste vind je op slechts 50 meter van de résidence vandaan en leidt naar de skiliften, die je verder het skigebied in brengen. In de directe omgeving van résidence Le Joker zijn allerlei winkels, restaurants, uitgaansgelegenheden en skischolen te vinden. Val Thorens heeft een autovrij centrum. De auto dien je daarom verplicht te parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (tegen betaling). Openbare parkeergarages P1 en P2 van Val Tho Parc zijn op een paar minuten lopen van de residence Le Joker gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com). Appartement Le Joker is eenvoudig ingericht. Het appartement ligt op de derde verdieping en heeft een klein balkon op het zuidwesten met een mooi uitzicht op de omliggende bergtoppen.
Vanaf € 435,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
