Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village supérieur - 14-16 personen
Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Temples du Soleil - 2-5 personen
Résidence Les Temples du Soleil heeft een perfecte ligging in het populaire wintersportoord Val Thorens. De résidence bevindt zich namelijk direct aan de skipiste en slechts 20 meter van de skiliften vandaan! Hierdoor kun je 's ochtends dus meteen de ski's onderbinden en het ruim 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées gaan ontdekken! De appartementen Les Temples du Soleil liggen verspreid over twee gebouwen en hebben een eenvoudige inrichting. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling) en een balkon met een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. In de résidence zijn diverse faciliteiten aanwezig, zoals een wellnessruimte (tegen betaling, kinderen onder de 18 jaar alleen toegestaan onder begeleiding van een volwassene) met een sauna, hammam, twee jacuzzi's en fitnessapparatuur, een kleine supermarkt, sportwinkel, bar, restaurant, kinderclub en wasserette. Auto's kun je tegen betaling parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).
Vanaf € 339,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV L'Altaviva Premium - 4-6 personen
In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement Premium heb je per persoon (vanaf 18 jaar) 1x gratis toegang tot de wellnessruimte, 1 verwarmd skikluisje, ontvang je een welkomstpakket en beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage. Daarnaast heb je gratis de mogelijkheid tot Early Check-in (inchecken tussen 14.00 - 17.00 uur, vooraf aanvragen).
Vanaf € 553,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Village Montana met sauna - 8 personen
Résidence Village Montana bestaat uit luxe chalet-appartementen, die zich bevinden op een zonnige en rustige locatie in de wijk Tignes-le-Lac. Vanuit de accommodatie is er directe toegang tot de pistes. De winkels bevinden zich op ca. 200 meter. Résidence Village Montana heeft de volgende faciliteiten: receptie (24/7 geopend), liften, twee restaurants (een traditioneel en een Savoyaards restaurant), pianobar, salon met open haard en een sportwinkel. Ook is er een recreatieruimte met o.a. biljart, een skiberging en een bagageruimte. In het bijbehorende hotel kun je tegen betaling gebruik maken van de wellnessruimte met o.a. een jacuzzi, hammam, sauna's en een verwarmd buitenbad. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 558,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges Arolles - 6 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen
Chalet 2000 is een luxe chalet met vijf chalet-appartementen gelegen in de hoogstgelegen wijk van Les Menuires, Reberty 2000. De chalet-appartementen liggen slechts 100 meter van de blauwe piste vandaan. Via deze piste bereik je de Sunny Express stoeltjeslift en Bruyères cabinelift die je toegang geven tot maar liefst 600 km aan pistes in het skigebied van Les Trois Vallées. De skibushalte is op ca. 20 meter. Op ca. 40 meter afstand bevindt zich een supermarkt. Het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 2,5 km afstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, winkels, een kinderopvang en een overdekt zwembad. Je kan het centrum ook bereiken met de skibus. Chalet 2000 wordt nog gebouwd en zal eind januari 2020 openen, waardoor er alleen nog impressiefoto's beschikbaar zijn. Het chalet beschikt over een parkeergarage en parkeerplaats voor het chalet.
Vanaf € 532,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |