Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.

Vanaf € 392,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Christiana - 4-7 personen

Appartement Le Christiana - 4-7 personen
Chalet.nl

In de wintersportplaats La Tania bevindt zich de ski-in-ski-out résidence Le Christiana. Deze résidence ligt direct aan de blauwe skipiste, die naar de Télécabine de La Tania en de sleeplift du Gros Murger leidt. Met deze skiliften heb je toegang tot het immense skigebied Les Trois Vallées met ca. 600 km piste! La Tania is een autovrij en familievriendelijk dorp. In de directe omgeving van de résidence bevinden zich o.a. de skischool, skiverhuur, (sport)winkels, kinderopvang en een aantal restaurants en bars. De résidence bestaat uit goed verzorgde appartementen geschikt voor 2 tot 8 personen. Alle appartementen zijn voorzien van gratis Wi-Fi (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een balkon of terras. In de résidence zijn o.a. een receptie, kinderspeelruimte, bagageruimte en skiberging aanwezig. Via de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Parkeren kan op één van de gratis openbare parkeerplaatsen of in de openbare parkeergarage (tegen betaling) van La Tania.

Appartement Résidence Le Dahlia met cabine - 2-4 personen

Appartement Résidence Le Dahlia met cabine - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Le Dahlia is een résidence direct aan de piste gelegen. De cabinelift die je het immense skigebied in brengt is op slechts 20 meter gelegen en het centrum van Saint Martin ligt op ca. 400 meter (via een trappenhuis te bereiken). Onder het complex liggen een bar, een supermarkt, de skischool, het skipasloket en ook de VVV.

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen
Chalet.nl

Le Village Gaulois zijn prachtige vrijstaande chalets op slechts 100 meter van de eerste skilift (Marquis) en ca. 200 meter verwijderd van de pistes. De chalets zijn geheel van hout gemaakt en zijn in lokale stijl gebouwd. Naast de receptie met open haard en gratis Wi-Fi-internetverbinding (tijdens openingstijden) vind je in de Le Village Gaulois een overdekt verwarmd zwembad (gratis) en twee sauna's (tegen betaling). Tegen betaling is er Wi-Fi internetverbinding mogelijk in de chalets. Binnen een straal van 100 meter vind je o.a. een bar, supermarkt, restaurant, bakker en het verzamelpunt voor de skischool. Op 200 meter afstand is er een wasserette.

Appartement Adele - 4 personen

Appartement Adele - 4 personen
Chalet.nl

Chalet Adele is een recent gebouwde résidence (2013), gelegen bovenin het charmante wintersportdorp St. Martin de Belleville. Doordat de résidence zich direct aan de piste bevindt, zijn er ski-in-ski-out mogelijkheden. Via deze blauwe piste bereik je de cabinelift St Martin 1, waarmee je toegang hebt tot het enorme Les Trois Vallées skigebied. St. Martin de Belleville is van een traditioneel bergdorp uitgegroeid tot een modern skioord, waar je alle ingrediënten vindt voor een geslaagde wintersportvakantie! Het dorp kenmerkt zich als familievriendelijk en heeft een gezellige dorpskern met o.a. leuke terrassen, restaurants en bars, diverse winkels, een bakker, supermarkt, kinderweide en skischool. De loopafstand van chalet Adele naar het centrum is ongeveer 500 meter, maar je kunt het centrum ook via de piste bereiken. De appartementen zijn comfortabel ingericht en allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon of terras. Doordat de résidence op een helling ligt, heb je een prachtig panoramisch uitzicht over de omliggende bergen en het dorp. De auto's kunnen geparkeerd worden in de parkeergarage van de résidence, waar je per appartement over twee parkeerplaatsen beschikt. Verder bevindt zich op de begane grond een gezamenlijke skiberging met skilockers met skischoenendrogers.

Appartement Les Châteaux d'Abondance - 4 personen

Appartement Les Châteaux d'Abondance - 4 personen
Chalet.nl

In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.