Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet de Bettaix Ski Royal met sauna en jacuzzi - 14 personen

Chalet de Bettaix zijn twee mooie en ruim opgezette identieke chalets, beide met eigen sauna en jacuzzi. De chalets zijn gelegen in het knusse Le Bettaix, met de piste en de stoeltjeslift op zo'n 150 meter. De oude stoeltjeslift van Le Bettaix is eind 2015 vervangen door een snellere en langere lift. Deze nieuwe lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied van Les Menuires en Les Trois Vallées. Op een afstand van ongeveer 100 meter vind je een kleine supermarkt met bakker en een sportwinkel met skiverhuur. Via de stoeltjeslift en de piste kun je ook gemakkelijk in Les Menuires komen. Natuurlijk is deze plaats ook met de auto te bereiken, je doet er dan ongeveer 5 tot 10 minuten over. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, een groot sportcentrum met zwembad, een ijsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Bij de chalets is voldoende parkeergelegenheid, er zijn twee privé-parkeerplaatsen bij het chalet, overige plaatsen op ca. 50 meter van het chalet. Het chalet beschikt over een gratis Wi-Fi verbinding en broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 393,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Roc Belle Face met slaaphoek - 4-6 personen

Appartement Le Roc Belle Face met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Le Roc Belle Face is een prachtige nieuwe résidence in Arc 1600 met in totaal 122 appartementen. In de directe omgeving zijn alle benodigde faciliteiten te vinden zoals winkels, skiverhuur, bars, restaurants en de skischool. Le Roc Belle Face is perfect gelegen, direct aan de piste met ski-in, ski-out mogelijkheid. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad en jacuzzi (gratis) en sauna en Turks stoombad (eerste keer gratis, daarna tegen betaling). Ook is er een wasserette en skiberging aanwezig. Tegen betaling kun je in de appartementen gebruik maken van Wi-Fi internet (ca. ? 24,90 per week, voor max. 3 apparaten, alleen per creditcard te betalen). Ook is het mogelijk om ter plaatse (tegen betaling) broodjesservice te regelen.

Appartement Club MMV Le Coeur des Loges 58-65 m² - 6-8 personen

Appartement Club MMV Le Coeur des Loges 58-65 m² - 6-8 personen
Chalet.nl

Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex skiën, waarmee je verder toegang hebt tot het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées. Bij Résidence Le Coeur des Loges geniet je van een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken, evenals een wellnessruimte (tegen betaling, alleen toegankelijk voor volwassenen, vooraf reserveren) met sauna, jacuzzi, hammam, massages en schoonheidsbehandelingen. In het restaurant met panoramaterras met uitzicht op de piste kun je terecht voor een heerlijke maaltijd (vooraf reserveren). Verder is er een receptie, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (van maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, gratis, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), een speelruimte speciaal voor tieners en een parkeergarage (tegen betaling). In totaal zijn er 146 appartementen aanwezig, geschikt voor 4 tot 12 personen. Alle appartementen hebben een balkon, een skikluis en er is Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). In de directe omgeving van de résidence vind je o.a. een kleine supermarkt en een wasserette. Het centrum van Les Menuires ligt op ongeveer 1 km afstand en is te bereiken via de Preyerand personenlift of met de skibus die vlakbij de résidence vertrekt. Les Menuires heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Bij dit type appartement is 1x toegang tot de wellness voor 3 personen inclusief!

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 2 - 8 personen

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 2 - 8 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.

Chalet Le Cerf - 10 personen

Chalet Le Cerf - 10 personen
Chalet.nl

In een rustige straat boven het centrum van Châtel vind je het 10-persoons chalet Le Cerf. Vanaf het chalet is het slechts 150 meter lopen naar de piste en de Super-Châtel cabinelift. Deze cabinelift brengt je het Super-Châtel gebied in, dat aangesloten is op het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Vanuit het Super-Châtel gebied kun je via een nieuwe piste en stoeltjesliften het Linga/Pré-la-Joux gebied bereiken. Vanuit het centrum vertrekken er ook skibussen naar de Linga cabinelift en de Pré-la-Joux stoeltjeslift (richting Avoriaz). In het enorme Les Portes du Soleil geniet je van maar liefst 650 km aan gevarieerde pistes! In de sfeervolle woonkamer van chalet Le Cerf bevindt zich een houtkachel, waar je heerlijk kunt opwarmen na een dag in de sneeuw. Ook voorzieningen als Wi-Fi, vloerverwarming en een skiberging zijn aanwezig in het chalet. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet, waaronder twee parkeerplaatsen onder een carport. Het centrum van Châtel heeft een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, waaronder een supermarkt, diverse restaurants en bars, kinderopvang en een skischool. Voor wellnessliefhebbers is er het Forme d'O, waar je o.a. kunt ontspannen in de sauna, het stoombad en het binnenzwembad.

Chalet Le Pleynet met privé-zwembad - 14 personen

Chalet Le Pleynet met privé-zwembad - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Le Pleynet is een prachtig chalet, gelegen in het vriendelijke dorpje Venosc, bij Les Deux Alpes. Vanuit Venosc ben je met de télécabine in acht minuten in Les Deux Alpes. Deze télécabine vertrekt op ca. 450 meter van het chalet. De woning is met gebruik van veel hout ingericht en beschikt over een sauna en een eigen verwarmd, overdekt zwembad. Chalet Le Pleynet ligt direct naast chalet La Lauze en beide zijn vrijwel identiek. Het chalet beschikt over drie parkeerplaatsen. LET OP : Bijgeboekt huur-materiaal dient te worden opgehaald in Les Deux Alpes.