Chalet Mani met sauna - 14 personen
In het hartje van het vriendelijke dorpje Le Bettaix, staat Chalet Mani. De stoeltjeslift van Le Bettaix vind je op zo'n 300 meter afstand van het chalet (vlakke weg). Met deze snelle lift, die pas vernieuwd is, heb je toegang tot de ruim 600 kilometer piste die de Trois Vallées je te bieden heeft. Aan het einde van de dag keer je terug naar Le Bettaix over een gemakkelijke blauwe piste. Chalet Mani is een heerlijk ruim en vrijstaand 14-persoons chalet. Het chalet beschikt over zeven 2-persoons slaapkamers, een fijne open haard, Wi-fi, een sauna en een poolbiljart. Deze bieden de nodige ontspanning na een lekker lange dag op de piste. Verder is er broodjesservice mogelijk bij dit chalet. Voor de boodschappen, skiverhuur, (kinder-)skischool, een hapje en een lekker drankje kun je terecht in het centrum van Les Menuires. In dit centrum vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. Hier is het goed vertoeven voor een lekkere lunch met zicht op de gezellige bedrijvigheid van de beginnersheuvel en de diverse pistes en liften! Dit is per auto in een paar minuten te bereiken. Vanuit Les Menuires ski of board je in een paar minuten naar Le Bettaix over de blauwe piste.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Pierre met sauna - 8 personen
Chalet Pierre ligt in het charmante wintersportdorpje Saint Martin de Belleville, onderdeel van het enorme Les Trois Vallées skigebied. De afstand naar het centrum, de piste en de sleeplift is ongeveer 450 meter. Met de sleeplift bereik je de cabinelift van Saint Martin de Belleville, waarmee je verder het skigebied in gaat,. Via de weg ligt deze lift ca. 1 km van het chalet vandaan. Het centrum en de skiliften zijn bereikbaar met de skibus. Deze rijdt 2x in de ochtend en 2x in de middag en vertrekt slechts 100 meter van het chalet vandaan. Saint Martin de Belleville heeft een gezellig centrum met een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en barretjes. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Kortom, je vindt hier alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersportvakantie. Bij de bouw van Chalet Pierre is veelal gebruik gemaakt van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het chalet is comfortabel en sfeervol ingericht en is van alle gemakken voorzien. In de privé-sauna en bij de open haard kun je heerlijk opwarmen na een dag in de buitenlucht. Verder heeft het chalet o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er zijn twee privé-parkeerplaatsen bij het chalet.
Vanaf € 452,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 8 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 1.260,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen
Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.
Vanaf € 228,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 4-6 personen
Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 283,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Front de Neige - 2-4 personen
In december 2016 is in het kleine skidorp Plagne Soleil de nieuwe résidence Front de Neige geopend. Deze résidence bevindt zich direct aan de blauwe skipiste, die uitkomt bij de stoeltjeslift Le Bergerie, in het hart van het La Plagne skigebied. Door de gunstige ligging kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan. Aan het einde van de dag ski je gemakkelijk weer terug naar de résidence. Voorzieningen zoals winkels, restaurants en een skischool vind je op ca. 100 meter afstand van de résidence, in het centrum van Plagne Villages. Résidence Front de Neige is gebouwd in chalet-stijl en herbergt 144 smaakvol ingerichte appartementen voor 2 tot 6 personen. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras (uitgezonderd type studio) en een Wi-Fi internetverbinding. De résidence beschikt over een luxe Spa, waar je gratis gebruik kunt maken van het zwembad. De jacuzzi, hammam, beautybehandelingen en massages zijn tegen betaling. Daarnaast zijn er o.a. een wasruimte en ski-lockers aanwezig. Buiten bij de résidence vind je gratis parkeerplaatsen, maar je kunt de auto tegen betaling ook in de overdekte parkeergarage parkeren (naar beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren).
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |