Chalet Marmottes - 12 personen
Chalet Marmottes is rustig gelegen in het charmante dorpje Villarabout, op ca. 2 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Ben je op zoek naar de gezellige après-ski en faciliteiten als een overdekt zwembad en wellnesscentrum? Dan kun je hiervoor terecht in het levendige Les Menuires. Zowel St. Martin de Belleville als Les Menuires zijn vanuit Villarabout bereikbaar met de gratis skibus, die op ongeveer 200 meter afstand van het chalet vertrekt. Chalet Marmottes is gebouwd met een mix van natuurlijke materialen zoals hout en steen, wat voor een stoere uitstraling zorgt. Het chalet heeft een houtkachel in de woonkamer, waar je heerlijk kunt opwarmen na een dag in de sneeuw. Op de begane grond bevindt zich een skiberging en er zijn vier privé-parkeerplaatsen bij het chalet. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in St Martin de Belleville.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Backgammon - 12-16 personen
Résidence Backgammon is rustig gelegen aan de rand van het bos van het authentieke dorpje Les Coches, onderdeel van het skigebied Paradiski-La Plagne. De appartementen hebben een gunstige ligging op slechts 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift en skischool. Het centrum van Les Coches, met diverse winkels, restaurants en bars, een schaatsbaan, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Met de gratis voetgangerslift ''Télébuffette'' kan je eenvoudig het centrum van Les Coches bereiken. De résidence bestaat uit zes verdiepingen en er zijn twee liften in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen zij voorzien van een balkon en een ski locker met skischoendrogers in de gezamenlijke skiberging. De résidence beschikt over een wellnessruimte met sauna, hammam en een fitnessruimte (tegen betaling en vooraf reserveren bij de receptie). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en wellnessruimte (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (tegen betaling). Broodjesservice is via de receptie te regelen. Rondom de accommodatie bevinden zich gratis, openbare parkeerplaatsen.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 8-10 personen
Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!
Vanaf € 262,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Genepi combinatie 4 + 6-8 persoons appartement - 10-12 personen
Chalet Le Genepi is gelegen in het kleine dorpje Le Levassaix, ongeveer 1 km van het bekende Les Menuires vandaan. De blauwe skipiste Bettex vind je al op slechts 250 meter afstand. Via deze piste bereik je de Bettex stoeltjeslift, die uitkomt boven Les Menuires, waar je vervolgens weer kunt afdalen naar Les Menuires. Vanuit Le Levassaix gaat er ook een gratis skibus richting Les Menuires, van waaruit je verder het ruim 600 km piste tellende Les Trois Vallées skigebied in kunt. In Le Levassaix zijn geen voorzieningen als winkels, bars en restaurants te vinden, hiervoor kun je terecht in het centrum van Les Menuires. In Les Menuires zijn ook skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en sport-en wellnessfaciliteiten gelegen. Het chalet is onderverdeeld in drie appartementen: een 4-persoons, een 6-8-persoons en een 7-8-persoons appartement. Het is ook mogelijk om een combinatie te huren van het 4-persoons en het 6-8-persoons appartement, voor een groep van maximaal 12 personen. Alle appartementen zijn verzorgd ingericht en zijn voorzien van gratis Wi-Fi. Chalet Le Genepi beschikt daarnaast over een skiberging en er is parkeergelegenheid buiten. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Verder kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke wasruimte van chalet Cristal, gelegen op ca. 100 meter loopafstand.
Vanaf € 294,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Caseblanche Chanterella met open haard, sauna en jacuzzi - 14 personen
Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Chalet Chanterella is nummer K3 op de plattegrond (zie foto's).
Vanaf € 664,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
