Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Cesa Galaldriel - 2-3 personen

Cesa Galaldriel is een mooie accommodatie, gelegen in het gehuchtje Penia; op ca. 3 km afstand van het grotere Canazei en ca. 2 km afstand van Alba. De eerste skilift kun je vinden in Alba die leidt naar het kleinere deelgebied Buffaure met ca. 20 pistekilometers. Wanneer je iets doorrijdt kom je in Canazei aan, hiervandaan kun je met de cabinelift richting de beroemde Sella Ronda ski-route. Via de Sella Ronda kun je per ski ook naar bijvoorbeeld Selva di Val Gardena (ook wel Wolkenstein genoemd), Corvara of Arabba en beschik je over ca. 500 km aaneengesloten pistes! Bij de liften is parkeergelegenheid voor auto's. Verder is er op 100 meter afstand van Cesa Galaldriel een skibushalte gelegen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 300 meter van de appartementen gelegen. Een restaurant kun je al vinden op ca. 100 meter van Cesa Galaldriel. Het chalet beschikt over drie appartementen, waarvan wij er twee verhuren. Beide appartementen beschikken over een wasmachine en een Wi-Fi internetverbinding. Bij de woning is beperkte parkeergelegenheid.

Vanaf € 500,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Girolama

Girolama
Villaexpert.nl

Dit imposante negentiende - eeuwse herenhuis is gelegen op een dominante positie op een natuurlijk terras , waar het uitzicht zich uitstrekt over de heuvels van Chianti naar Monte Amiata . De restauratie heeft de ware sfeer van een authentieke oude Toscaanse villa terug in het leven geroepen zodat u de sfeer , de traditie en de smaken van deze streek ultiem kunt ervaren. Het landgoed produceert een goede Chianti wijn die geproefd kan worden in de typische kelders en die bij de receptie verkocht wordt. Het interieur is ingericht met antieke meubels en toont de karakteristieke details van de Toscaanse architectuur : balkenplafond , terracotta vloer , ijzeren armaturen. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs . Afstanden : San Gusme met kruidenier, postkantoor en restaurant 400m, Castelnuovo Berardenga met allerlei winkels, banken , restaurants en benzinestation 5km, Gaiole in Chianti (L' Eroica ) 17km , Siena 26km , Rapolano Terme (kuuroord) 27km , Volterra 78km , Pisa 175km , Lucca 202km , Rome 223km . Ter beschikking van de gasten : panoramisch gelegen zwembad ( 4m x 12m , diepte 1,20 m - 1 , 40m , geopend 01/06-30/09 ), veranda met tafel en stoelen , omheinde tuin met speeltuin en een omheind gebied voor honden . Barbecue . Aankoop van olijfolie , wijn en vinsanto bij de receptie. Internet Wi -Fi ( gratis ) . Huisdieren toegestaan. Op aanvraag en tegen betaling ter plaatse: wasservice. Parkeren op het landgoed. Verdieping: Woonkamer met open haard SAT-TV, DVD-speler en een volledig uitgeruste keukenhoek ( koelkast met vriesvak , vaatwasser, oven ), 2 slaapkamers, badkamer met douche (dakraam).

Vanaf € 1.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Gioia

Villa Gioia
Villaexpert.nl

Deze antieke vakantievilla met zwembad dateert uit de Medici- periode, is gelegen in het midden van een typisch Toscaans dorp en is onlangs gerestaureerd in Toscaanse stijl met houten balken en originele terracotta vloeren zodat het perfect voldoet voor mensen die opzoek zijn naar een traditionele en aangename omgeving. De villa is gelegen op de hellingen van de Apennijnen en heeft een volledig omheinde uitgeruste eigen tuin ( 400 m2 ) met zwembad . Comfortabele inrichting met enkele antieke stukken .Er loopt een oude lokale spoorweg in de buurt van het pand. Centrale verwarming. Afstanden : typisch klein restaurant 100m , Vicchio di Mugello geboorteplaats van Giotto en Beato Angelico , met allerlei winkels, banken , een postkantoor, een apotheek , cafes , station 3 km , Borgo San Lorenzo met ziekenhuis 10km, Scarperia met motordrome 17km , golfbaan 19km , Florence 35km, Lucca 110km, Siena en Vagliagli ABV kantoren 114km, Pisa 128km, Rome 314km. Ter beschikking van de gasten: zwembad ( 5m x 10m , diepte 1,50 m , open van 03 /05 tot 27/09 ), omheinde tuin met tuinmeubilair , terras-solarium , barbeque . Biljartzaal. kluis. Op aanvraag: kinderbed en -stoel ( gratis) . Gedeeld met de appartementen van de boerderij : tennisbaan , wasruimte met wasmachine. Eigen parkeerplaats in de woning . Begane grond: eetkamer , woonkamer met SAT-TV, keuken ( oven , koelkast met vriezer, vaatwasser, 4 elektrische kookplaten, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat ) met openhaard, een slaapkamer met tweepersoonsbed , een dubbele slaapkamer met en-suite badkamer met douche (raam ), een kamer met twee eenpersoonsbedden , badkamer met douche (raam ). Eerste verdieping: woonkamer, keuken ( oven , Amerikaanse koelkast met vriesvak , 3 kookplaten, vaatwasser ), eetkamer met satelliet - TV, biljard kamer, drie tweepersoons slaapkamers met en-suite badkamers met douche (raam ), een tweepersoons slaapkamer, badkamer met bad (raam ).

Vanaf € 1.925,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Park Residence Imperator - 4-5 personen

Appartement Park Residence Imperator - 4-5 personen
Chalet.nl

In het rustig gelegen bergdorpje Carisolo, bevinden zich de appartementen van Park Residence Imperator. In de directe omgeving van de residence vind je een aantal winkels en restaurants. In Pinzolo, op ongeveer 600 meter afstand ligt de cabinelift die je naar het skigebied van Madonna di Campiglio brengt. Ook kun je met de auto naar Madonna di Campiglio rijden (ca. 11 km). Het centrum van Pinzolo ligt op ca. 1 km afstand van Park Residence Imperator. Hier kun je o.a. terecht voor meer winkels, restaurants, bars en een supermarkt. Ook een skischool, overdekt zwembad, schaatsbaan en wellness- en sportfaciliteiten vind je in Pinzolo. Voor een gevarieerd uitgaansleven ga je naar Madonna di Campiglio. Deze kleinschalige residence beschikt in totaal over 18 appartementen, die allemaal netjes en verzorgd zijn ingericht. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. In het gebouw vind je verder o.a. een bar/lounge met televisie en gezelschapsspellen, gemeenschappelijke wasruimte, lift en een skiberging. Ook is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij Park Residence Imperator. Ter plaatse is het mogelijk om ontbijt te regelen (bij minimaal 5 personen). Bij de receptie kun je navragen of zij kortingen kunnen aanbieden voor de skipassen.

Casina

Casina
Villaexpert.nl

Cottage, onlangs met veel zorg gerestaureerd. Gelegen in een dominante en rustige omgeving (500m bzn) tussen wijngaarden en olijfbomen. Het bijgebouw behoort tot een landgoed waar wijn en olijfolie geproduceerd wordt en ligt dicht bij het hoofdhuis. Het landgoed bevindt zich in het hart van de Chianti Classico. Uitzicht op het heuvellandschap. Comfortabele inrichting. Centrale verwarming. Toegang tot de woning langs een klimmende onverharde weg van 900m. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Appartement Principe Marmolada Type 2 - 2-4 personen

Appartement Principe Marmolada Type 2 - 2-4 personen
Chalet.nl

Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.