Chalet-appartement Sella Ronda - 4-6 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Casa Metz - 2-4 personen
Het gezellige appartementencomplex Casa Metz ligt midden in het centrum van Santa Cristina. Op een loopafstand van 300 meter is de eerste lift al te vinden (Monte Pana stoeltjeslift), hiervandaan sta je in een korte tijd midden in het immense skigebied van ca. 500 km aaneengesloten pistes. Bij deze skilift is ook een skischool gelegen. Een supermarkt en overige winkels en restaurants zijn te vinden in de nabije omgeving van Casa Metz. In Casa Metz is er een wellness ruimte aanwezig met sauna. Verder is er een lift, algemene wasmachine, een barretje en een skiberging met skischoenen droger. Parkeergarage op basis van beschikbaarheid (niet van te voren te reserveren, kosteloos). Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen is gratis beschikbaar.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Fiocco di Neve Antico - 8-9 personen
Gezellig en typisch Italiaans twee-onder-één-kap chalet, gelegen op een zonnige positie tussen meerdere liften in het centrum van Livigno. Op 500 meter afstand zijn meerdere oefenweides gelegen, vanuit hier kun je ook vertrekken naar de rest van het skigebied. Binnen Livigno rijden met grote regelmaat gratis bussen, in de morgen kun je dus kiezen bij welke lift je de skidag wilt beginnen. Voor de mensen die zich liever niet bezig houden met skiën of snowboarden, zijn er voldoende andere mogelijkheden in Livigno zoals tax-free shoppen of je kunt genieten van de heerlijke Italiaanse keuken. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20! In het chalet is een ping-pong tafel aanwezig en er is tegen betaling een Wi-Fi verbinding beschikbaar. Rondom het chalet zijn voldoende parkeer faciliteiten. Skiberging met skischoendroger en wasmachine aanwezig.
Vanaf € 3.045,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residence Diamant - 2-4 personen
Residence Diamant ligt op een gunstige locatie tussen Ortisei/Sankt Ulrich en Santa Cristina, op 100 meter afstand van de skibushalte waardoor je gemakkelijk verschillende skiliften kan bereiken. De residence biedt verzorgde appartementen met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en bossen. Op ca. 1 kilometer afstand vind je het gemoedelijke centrum van Ortisei/Sankt Ulrich, hier zijn winkels, restaurants, enkele bars en twee oefenweides. Vanuit Ortisei/Sankt Ulrich kan je twee kanten op, namelijk naar het familievriendelijk gebied Alpe di Siusi/Seiseralm, of naar het Seceda gebied dat meer voor gevorderden geschikt is én verbonden is met Santa Cristina. Op ca. 2,5 kilometer van Residence Diamant ligt het centrum van Santa Cristina dat via pistes verbonden is met Selva Gardena/Wolkenstein en daarmee ook met de beroemde Sella Ronda. In de residence zijn vijf nette appartementen, ieder met een balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één gratis parkeerplaats in de garage beschikbaar (overige plaatsen op aanvraag en tegen betaling). Verder is er een wasmachine en een skiberging met schoenendroger die voor alle gasten van de residence te gebruiken zijn (beiden gratis). De gasten die in Residence Diamant verblijven kunnen gratis gebruik maken van de wellness-faciliteiten van Hotel Diamant, gelegen op ca. 500 meter afstand van de appartementen. Het hotel beschikt over o.a. een zwembad, whirlpool en fitnessruimte. Tevens zijn er een sauna, Turks stoombad en relaxruimte (deze faciliteiten zijn alleen voor volwassenenen en kinderen vanaf 14 jaar). De wellness-faciliteiten zijn geopend van 15:00 uur tot 20:00 uur.
Vanaf € 790,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Legnoso Camoscio - 6 personen
Chalet Legnoso bevindt zich in het plaatsje Livigno, in dit chalet kunnen we twee appartementen aanbieden. Op korte afstand vind je een oefenweide en de San Rocco/Doss liften. Wil je verder het skigebied in, dan kun je de cabinelift Carosello 3000 nemen, die op ongeveer 500 meter afstand gelegen is (en ook via de piste te bereiken is via de San Rocco skilift). In Livigno rijden gratis skibussen tussen de verschillende skiliften. Op ca. 150 meter afstand van het chalet vind je de eerste winkels, zoals een supermarkt en restaurant. In het centrum van Livigno, gelegen op ca. 500 meter afstand, zijn meerdere restaurants, uitgaansgelegenheden en winkels te vinden. Ook vind je in het dorp o.a. een schaatsbaan en overdekt zwembad. Chalet Legnoso heeft een verzorgde inrichting en is o.a. voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), balkon en een terras. Verder is er een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!
Vanaf € 1.995,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Corallo
Dit nieuwe vakantieoord, bestaande uit 27 vakantiewoning, ligt op slechts 500m van het strand, op een rustige locatie in de buurt van Scarlino. Scarlino is een klein middeleeuws gehucht op een steenworp afstand van Follonica, een bekende badplaats aan de Toscaanse kust. Voor die mensen die van een "strand" vakantie willen genieten, maar tegelijkertijd ook geïnteresseerd zijn in natuur-en toeristische attracties zoals het Parco dell'Uccellina of Etruskische dorpen zoals Pitigliano, Sorano e Populonia is dit de ideale locatie! De appartementen zijn onlangs gerestaureerd en ingericht met moderne stukken waarbij rekening is gehouden met het milieu. Enkele verwarming.
Vanaf € 497,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |