Appartement Eberharter - 5 personen
Bij Fügen, in het dorpje Hart im Zillertal, vind je de appartementen Eberharter. Het familievriendelijke Spieljoch skigebied is gelegen op ca. 5,5 km van het appartement en bij het dalstation van de Spieljochbahn bevindt zich een skischool en oefenweide. Om in het grotere skigebied van Hochfügen-Hochzillertal te komen kun je naar de skilift in Kaltenbach rijden, op 12 km afstand. Voor langlaufers is er op 5 km een loipe. Op 200 meter van Appartement Eberharter vind je een restaurant. Meer restaurants, maar ook (après-ski)bars, winkels en een supermarkt vind je in het dorpscentrum van Fügen op ca. 5 km afstand. Tevens vind je in Fügen het wellnesscentrum Erlebnistherme Fügen met overdekt zwembad. De verzorgd ingerichte appartementen hebben een rustige, zonnige ligging. Broodjesservice is mogelijk. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen. Sneeuwkettingen worden aanbevolen
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Landhof Type 2 - 4-6 personen
Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.190,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta - 5 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grabenhütte - 4-7 personen
Chalet Grabenhütte heeft een rustige en zonnige ligging en is omgeven door bossen. Ben je op zoek naar een chalet waar je kunt ontstressen en waar je in de keuken nog op de ouderwetse manier kookt zonder alle luxe apparaten? Dan is Chalet Grabenhütte zeker een aanrader. Er is geen koelkast in het chalet maar producten worden koel gehouden in de kelder of in de bron voor het chalet. Verwarmd wordt het chalet door middel van een houtoven en Oostenrijkse Kachelofen en stroom werkt met zonnepanelen en is beperkt beschikbaar. Het chalet is in 2014 geheel gerenoveerd maar heeft zijn authentieke karakter behouden. Je vindt hier nog vele accessoires en materialen van vroeger en in combinatie met moderne elementen geeft dit een fantastische uitstraling. Het chalet ligt op ca. 4 km van het gezellige kleine centrum van Maria Alm. Hier vind je restaurants, bars en winkels. In Saalfelden (op ca. 12 km) zijn verschillende grote supermarkten. Het dichtstbijzijnde restaurant, de skilift en piste zijn op 2 km afstand te vinden.
Vanaf € 760,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Penthouse Type IIIb - 6-10 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Christian - 6-7 personen
Appartement Christian heeft een centrale maar toch rustige ligging in het gezellige Kirchberg. De dichtstbijzijnde skilift is de Gaisberg op ca. 1,1 km afstand. De Maierl skilift vertrekt op ca. 1,9 km en brengt je direct naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. Hier bevindt zich een oefenweide en diverse skischolen. De skibus brengt je naar deze skilift en bevindt zich op ca. 200 meter afstand. Op ca. 250 afstand kan je een supermarkt en diverse restaurants en winkels vinden. Ook zijn er diverse bars en aprés-ski gelegenheden in de omgeving te vinden. Verder vind je in Kirchberg een openbaar zwembad, sauna, solarium en indoor tennis- en squashbaan.
Vanaf € 1.690,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |