Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Ideal - 2-3 personen

Appartementen Ideal, de naam zegt het al. Ideaal als je op zoek bent naar appartementen op korte afstand van de skiliften en vrijwel in het centrum van het gemoedelijke dorpje Ladis. Op ca. 250 meter afstand vind je de Ladis Abfahrt, de skibus halte en de Sonnenbahn lift waarmee je een directe aansluiting hebt op het gehele skigebied van Serfaus/Fiss/Ladis. Op ca. 200 meter vind je het dichtstbijzijnde restaurant en winkels. In Aparthotel Ideal is een restaurant, skiberging met skischoenendroger, kinderspeelkamer en gratis Wi-Fi. Bovendien is er een overdekt zwembad, sauna en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium of een massage en schoonheidsbehandeling boeken. Je kunt van te voren ontbijt reserveren of bter plaatse gebruikmaken van de broodjesservice (beide tegen betaling). Alle gasten krijgen één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief). Gebruik van het binnen zwembad is mogelijk van zondag tot zaterdag van 7.30 - 19.00 uur. Gebruik van de sauna is mogelijk van zondag tot vrijdag van 16.00 - 19.00 uur.

Vanaf € 1.120,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Kasteel Schloss am See Fischhorn Saphir zondag t/m zondag - 8 personen

Kasteel Schloss am See Fischhorn Saphir zondag t/m zondag - 8 personen
Chalet.nl

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.

Chalet-appartement Kerstin - 7 personen

Chalet-appartement Kerstin - 7 personen
Chalet.nl

In de wijk Bodenegg, bij Sölden, ligt chalet-appartement Kerstin. Op slechts 200 meter afstand vertrekt de skibus die je naar de Gaislachkoglbahn brengt. Deze gondel brengt je tot 3058 meter hoogte in het sneeuwzekere skigebied Ötztal. De top van de Gaislachkogl is een prima uitgangspunt om het gebied te ontdekken. Op ca. 6,2 km van het chalet-appartement is het centrum van Sölden. Hier begint vanaf 15:00 de levendige après-ski die tot in de late uurtjes doorgaat. Ook vind je in het centrum meerdere restaurants om lekker uiteten te gaan en een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. Het chalet-appartement Kerstin is sfeervol en comfortabel ingericht. In de woonkamer is een typisch Oostenrijkse Kachelofen en het vele gebruik van hout geeft het appartement een warme uitstraling. Het chalet-appartement beschikt over een WiFi-internetverbinding. Verder is er ook een parkeerplek beschikbaar.

Vanaf € 1.045,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Kleinwalsertal Zonnehoed - 2-4 personen

Appartement Kleinwalsertal Zonnehoed - 2-4 personen
Chalet.nl

In het skigebied Kleinwalsertal ligt het gezellige dorpje Mittelberg, met in het centrum de appartementen Kleinwalsertal. De dichtstbijzijnde skilift is de Jedermann sleeplift op 250 meter afstand. Het dalstation van de Walmendingerhornbahn ligt op 1,5 km afstand en brengt je naar een hoogte van 1940m. Er is een skibushalte op 50 meter afstand. Het dorp Mitterberg is omringd door prachtige natuur en hoge bergtoppen. In appartementengebouw Kleinwalsertal is een restaurant met broodjesservice, bar met televisie, een kegelbaan en pooltafels. Ook is er een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van het zwembad, de sauna en relaxruimte. Verder is er nog een wellnesscentrum (tegen betaling). Voor kinderen is er een indoor speelruimte met trampoline, ballenbak en tafeltennistafels. Ieder appartement beschikt over internet (Wi-Fi) en heeft zijn eigen parkeerplaats in de garage. Vanuit de garage kun je direct intern met de lift naar de appartementen.

Chalet Sieglhub - 4-6 personen

Chalet Sieglhub - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalets Sieglhub bestaan uit vijf 2 onder 1 kap chalets en worden op dit moment gebouwd. De luxe chalets zijn met ecologische materialen gebouwd. Dit wil zeggen dat er gebruik is gemaakt van natuurlijke en lokale materialen en het meeste nog echt handwerk is. De hele inrichting is een samenspel van natuurlijke, traditionele en moderne elementen. Chalets Sieglhub hebben een rustige ligging aan de rand van Flachau. Op 400 meter afstand vind je het dalstation van Space Jet 1 waarmee je in het skigebied van Flachau komt. Wil je een dag elders starten? De skibus stopt op slechts 30 meter van het hotel. Het gezellige en levendige centrum van Flachau, met bars, winkels en restaurants, is op loopafstand. De chalets liggen naast het bijhorende Hotel Sieglhub. Hier kun je gratis gebruikmaken van de speelkamer (tafelvoetbal en tafeltennis). Er is een dagelijkse broodjesservice (tegen betaling) of je kunt er voor kiezen om ter plaatse ontbijt of avondeten bij te boeken.

Vanaf € 2.000,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Beim Brunnen - 4-5 personen

Appartement Beim Brunnen - 4-5 personen
Chalet.nl

De moderne appartementen Beim Brunnen zijn gelegen aan de rand van Sölden, op ca. 900 meter van de Gaislachkoglbahn, die je naar een hoogte van wel 3058 meter brengt! Op 2 minuten loopafstand vind je de skibushalte. De dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op 350 meter en het centrum van Sölden met vele restaurants, bars en winkels ligt op ca. 2 km afstand. De appartementen Beim Brunnen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi. Er is een skiberging aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Broodjesservice en ontbijtbuffet zijn ter plaatse te regelen. In appartementengebouw Beim Brunnen is verder een wellness-oase (3x gratis, overige keren tegen betaling, vanaf 16.00 uur, onder voorbehoud) met een sauna, stoombad en ontspanningsruimte. De parkeerplaats ligt op ca. 200 meter van de appartementen. In- en uitladen van de bagage is wel bij het appartement mogelijk.

Vanaf € 1.345,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje