Appartement Sonneck - 4-5 personen
Appartement Sonneck heeft een perfecte ligging in Königsleiten; zowel de piste als de Dorfbahn skilift bevinden zich naast het appartement! Met de skilift kom je direct in het Zillertal Arena skigebied. Op 100 meter van het appartement is een restaurant en een supermarkt vind je op 400 meter. In Königsleiten vind je tevens après-skibars, een skischool en skiverhuur. Er stopt een skibus op 10 meter van de appartementen. In het appartementengebouw is o.a. een zwembad (geopend van 9.00 - 21.00 uur, tijden onder voorbehoud) en een fitnessruimte (geopend van 16.30 - 20.30 uur, tijden onder voorbehoud). Verder is er een wellnessruimte met sauna, stoomcabine, infraroodcabine en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium en massages. Voor de kinderen is er een speelruimte. Verder is er gratis internet (Wi-Fi), een skiberging met skischoenendroger en een wasmachine (tegen betaling). Broodjesservice is mogelijk, en daarnaast is het mogelijk om van het ontbijtbuffet (tegen betaling) gebruik te maken. Per appartement beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Wachterhof Waldhütte - 6-9 personen
Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.
Vanaf € 2.225,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kristall Plaza Niederau - 4-6 personen
Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.080,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Heidi begane grond - 6 personen
In het centrum van Ried im Zillertal, op ca. 1 km van het bekende Kaltenbach liggen de comfortabele appartementen Heidi. De skibushalte ligt vlakbij op ca. 60 m afstand, zo kun je gemakkelijk met de skibus naar de skipiste en skilift, deze liggen in Kaltenbach op ca. 1,4 km (de skibus is gratis op vertoon van je skipas). Met deze skilift 'Hochzillertal' kom je in het skigebied Hochfügen-Hochzillertal. Bij de lift bevindt zich tevens de skischool. Na een dag actief in de buitenlucht is het mogelijk om onderaan de skilift in Kaltenbach in een van de après-ski bars de dag goed afsluiten met een drankje. In Ried im Zillertal zelf vind je verschillende faciliteiten zoals winkels, supermarkten en restaurants. De eerste eetgelegenheid vind je al op ca. 60 m afstand. Wil je eens een ander skigebied ontdekken? Dan kun je naar de Karspitzbahn bij Zell am Ziller, op ca. 10,6 km afstand. Deze lift brengt je in het skigebied Zillertal Arena (de meerdaagse Zillertaler Superskipas is hier ook geldig). De appartementen Heidi beschikken allemaal over Wi-Fi. Verder er is een fitnessruimte, een speelkamer en een skiberging met skischoenendroger. Ook zijn er parkeerplaatsen aanwezig. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 405,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Machreich - 9 personen
Chalet Machreich ligt in Bruck an der Großglocknerstraße en is zeer geschikt als uitvalsbasis om de skigebieden van Zell am See en Kaprun te bezoeken. Het chalet heeft een zonnige ligging en mooi uitzicht op het omliggende berglandschap. De dichtsbijzijnde skilift is de 'Areitbahn I' in Zell am See op ca. 7 km van het chalet. Met deze lift kun je omhoog en het veelzijdige skigebied van de Schmittenhöhe verkennen. Bruck an der Großglocknerstraße is een rustig plaatsje met verschillende faciliteiten zoals winkels, restaurants en bars. Op zoek naar de bruisende après-ski? Dan kun je het beste naar het gezellige centrum van Zell am See gaan. Hier zijn diverse uitgaansgelegenheden waar het tot in de late uurtjes doorgaat. Het chalet heeft een comfortabele en moderne inrichting. Verder heeft het chalet sfeervolle details en kun je na een dag in de buitenlucht heerlijk opwarmen bij de open haard. Er zijn in het chalet een infraroodsauna, wasmachine en een skiberging aanwezig. Daarnaast is er een parkeerplaats voor drie auto's.
Vanaf € 398,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Central classic - 4-6 personen
Appartement Central is gelegen in het hart van Zell am See, op 250 meter van de Ebenbergbahn en 350 meter vanaf de CityXpress skilft waarmee je verder de berg Schmitenhöhe op komt. De dichtstbijzijnde piste Rennstrecke (nr. 17) is zelfs een aantal avonden per week verlicht en biedt je een mooi uitzicht over het eveneens verlichte dorp Zell am See! De supermarkt, winkels, het station, restaurants en bars liggen allemaal op loopafstand. Het appartementengebouw Central (december 2014) bestaat uit comfortabele appartementen. In het gebouw is een mix gebruikt van natuurstenen elementen, accessoires in trendy alpine stijl, smaakvolle kleuren en moderne technologie. Een ambiance om je snel thuis te voelen. Alle appartementen beschikken over een balkon en gratis internet (Wi-Fi). In het gebouw is een restaurant (ontbijt is bij te boeken). Ook broodjesservice is mogelijk. Verder kun je gebruik maken van een wasmachine en droger. Bij appartement Central zijn overdekte parkeerplaatsen (maximale hoogte: 2.20 meter). Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 502,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
