Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Alpenhoamatl - 8-10 personen

Chalet Alpenhoamatl ligt rustig en zonnig op ca. 4,5 km van Ginzling, een buurtschap van Mayrhofen. Het chalet is in 2019 geheel gerenoveerd en is nu een modern en sfeervol chalet. Een ideaal chalet als je na een dag skiën in een top skigebied je graag terug wit trekken en een rustige omgeving. De dichtstbijzijnde skiliften vind je in Finkenberg en Mayrhofen. Deze beide liften hebben een directe aansluiting op het gehele skigebied. Op ca. 4,5 km ligt Ginzling. Naar het levendige Mayrhofen, met vele winkels, bars, restaurants en supermarkten, is het 14 km.

Vanaf € 418,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Auhäusl - 6 personen

Chalet Auhäusl - 6 personen
Chalet.nl

Chalet Auhäusl is de perfecte keuze voor iedereen die van de natuur houdt en toch niet te ver weg van alle levendigheid wil zitten. Het sfeervolle houten chalet ligt namelijk direct aan de bosrand midden in het groen en het centrum van Fügen ligt op zo'n ca. 2,5 km afstand. Voor een gevorderde skiër is het bij goede sneeuwcondities mogelijk om vanaf het chalet met de ski's de skilift te bereiken. Tevens kun je met de skibus in ca. 10 minuten naar de Spieljochbahn en skipiste, de skibushalte vind je al op 300 meter afstand. Bij de skilift vind je tevens een skischool. Wil je een ander skigebied ontdekken? Dan kun je met de auto of skibus richting het dalstation van de Hochzillertalbahnen in Kaltenbach rijden. De skilift ligt op ca. 10 km van het chalet Auhäusl vandaan. In de levendige plaats Fügen vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er diverse winkels, restaurants en vele gezellige barretjes waar je kunt après-skiën en kunt genieten van een welverdiend drankje. Ook is er een schaatsbaan en is er de mogelijkheid om te ontspannen in het wellnesscentrum 'Erlebnistherme Zillertal' met overdekt zwembad. Er valt voor elke wintersporter wel iets te beleven! Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier fijn thuiskomen en kun je lekker opwarmen bij de tegelkachel in chalet Auhäusl. De eigenaar zorgt ervoor dat er voldoende hout aanwezig is. Bij het typisch Oostenrijkse chalet zijn voldoende parkeerplaatsen en is er broodjesservice mogelijk. Verder is er een wasmachine ter beschikking en heeft het chalet een terras. Door het gebruik van veel hout ademt het chalet een relaxte sfeer uit en kun je hier genieten van alle rust en het prachtige uitzicht.

Chalet-appartement Bauernhof Heisenhaus Type 1 - 65 m² - 5 personen

Chalet-appartement Bauernhof Heisenhaus Type 1 - 65 m² - 5 personen
Chalet.nl

In het dorpje Ramsau im Zillertal (bij Mayrhofen) liggen de chalet-appartementen van Bauernhof Heisenhaus. Op ca. 2,5 km van de chalet-appartementen ligt de Horbergerbahn. Met deze skilift kom je in het grote Ski Zillertal 3000 skigebied. Beide gebieden kun je gemakkelijk bereiken met de auto, maar ook met de skibus. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter van Bauernhof Heisenhaus. Het centrum van Ramsau im Zillertal is op ca. 500 meter afstand van de chalet-appartementen. In het leuke dorp vind je meerdere winkels, een supermarkt en restaurants. Je kunt ook naar het nabij gelegen Mayrhofen (ca. 4 km). In dit bruisende centrum vind je après-ski bars, restaurants en winkels. De chalet-appartementen zijn verzorgd en hebben een balkon. Vanaf het balkon heb je een mooi uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.

Chalet Haus am Sonnenhang - 8 personen

Chalet Haus am Sonnenhang - 8 personen
Chalet.nl

Aan de rand van Mittersill, op ca. 4,5 km vanaf de skilift in Hollersbach vind je Haus am Sonnenhang. Met de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen skilift vanuit Hollersbach kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Bij het tussenstation bevindt zich een skischool. Op 800 meter is een skibushalte. Het centrum van Mittersill ligt op ca. 3 km afstand en op 1 km afstand vind je al een restaurant. Voor langlaufers is er op 300 meter van het chalet een loipe. Chalet Haus am Sonnenhang heeft een zonnige ligging en is onlangs gerenoveerd. Het heeft een gezellige, comfortabele inrichting. Er is o.a. een open haard, een speelkamer voor de kinderen, een tafeltennistafel en een infraroodsauna. Verder is er een wasmachine en skiberging met skischoenendroger. Daarnaast beschik je over één parkeerplaats in de garage.

Vanaf € 1.020,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Filzsteinblick - 6-10 personen

Chalet Filzsteinblick - 6-10 personen
Chalet.nl

Chalet Filzsteinblick is een vrijstaand chalet met een comfortabele inrichting. Het chalet bevindt zich in de bosrijke wijk Filzstein in Hochkrimml, op een schitterende locatie direct aan de Filzsteinalpe. Vanuit het chalet heb je uitzicht op de bergen van de Hohe Tauern en er is internetverbinding (Wi-Fi). Op enkele minuten loopafstand bevinden zich de skiliften in de richting van Königsleiten, die je toegang geven tot het Zillertal Arena skigebied. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het chalet. Verder zijn er in de omgeving wandelpaden en langlaufloipen te vinden. Hochkrimml heeft weinig voorzieningen, maar voor de dagelijkse boodschappen, restaurants en après-skigelegenheden kun je terecht in Königsleiten, dat op circa 6 km afstand gelegen is. Ook vind je hier een skischool en skiverhuur. Het chalet beschikt over een parkeergarage met plaats voor twee auto's. Ligging op de plattegrond: F5, nr. 205 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Arlberg - 5 personen

Appartement Arlberg - 5 personen
Chalet.nl

Appartement Arlberg ligt op 2 km van het sfeervolle centrum van Sankt Anton am Arlberg. Op ca. 3 km liggen de skiliften en pistes van het veelzijdige Ski Arlberg skigebied. Dit is gemakkelijk te bereiken met de gratis skibus. De skibushalte ligt op 10 meter van het appartement vandaan en brengt je binnen 5 minuten naar de liften en pistes. Het skioord heeft ondanks haar populariteit toch haar gemoedelijke karakter weten te behouden. Sankt Anton am Arlberg staat bekend om de bruisende aprés-ski met een gezellige dorpskern. Je vind hier veel terrassen, mooie winkels, verschillende restaurants, pubs en vele mogelijkheden. Zo kun je na een dag skiën de dag gezellig afsluiten met een welverdiend drankje. Het typisch Oostenrijkse chalet Arlberg heeft een rustige ligging in de wijk St. Jakob. In de woning bevinden zich twee appartementen, waarvan wij er één aanbieden. Het comfortabele appartement is gezellig ingericht en vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen. Er is een aparte ruimte waar je fijn je ski- of snowboardmateriaal kunt opbergen en er is een parkeerplaats. Ook is er een slee die de eigenaar beschikbaar stelt. Verder beschikt het appartement over Wi-Fi en is er broodjesservice mogelijk.