Chalet-appartement Haus Schuler - 4-6 personen
In het bekende Sankt Anton am Arlberg, in de wijk Nasserein, ligt Haus Schuler met meerdere chalet-appartementen. Op ca. 350 meter van het huis is de Nassereinbahn en met deze lift bereik je het Ski Arlberg skigebied. Dit gebied heeft zeer uitgebreide en sneeuwzekere pistes die uitdaging bieden voor beginners en gevorderden. Het centrum van Sankt Anton am Arlberg is op ca. 1,6 km van Haus Schuler. Dit bekende wintersportoord is één van de oudste dorpen van Oostenrijk en heeft van alles te bieden. Je kunt er terecht voor een gezellige après-ski in één van de bars of lekker uiteten in een restaurant. Daarnaast zijn er vele spa's en meerdere winkels waaronder een supermarkt. Haus Schuler bestaat uit meerdere verzorgde chalet-appartementen. In het huis is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging met skischoendroger. Het is mogelijk om te parkeren bij Haus Schuler.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIIb - 6-10 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.240,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Puradies - 2-4 personen
Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).
Vanaf € 3.070,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kleinheinz - 10-11 personen
Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.
Vanaf € 1.980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Landhof Type 4 - 6-8 personen
Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.
Vanaf € 2.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Panorama Lodge Penthouse White Gold - 6 personen
Panorama Lodge in Schladming is in de winter van 2018 geopend en ligt direct aan de piste (Nr. 37), je stapt zo op de ski's naar de Goldenjet skilift, op ca. 800 meter van het appartement. De skibus stopt direct voor de deur. Panorama Lodge ligt in de wijk Rohrmoos, het gezellige en levendige centrum van Schladming bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Een actieve dag op de piste afsluiten in de après-ski? Dat kan in het centrum van Schladming zeker. Er zijn tal van après-ski mogelijkheden. Verder biedt het dorp nog vele andere activiteiten, zijn er diverse winkels en restaurants op ongeveer 1,4 km afstand. De appartementen van Panorama Lodge zijn modern en comfortabel ingericht. De ligging van de appartementen is direct naast het hoofdgebouw van hotel Erzherzog Johann waar je een ontbijt en/of diner kunt bijboeken. Tegen betaling kun je ook gebruik maken van de wellness van Erzherzog Johann (?18,00 p.p.p. keer) of van het naastgelegen Hubertus (?12,00 p.p.p. keer). Voor elk appartement is er één ondergrondse parkeerplaats beschikbaar. Daarnaast is er een skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 3.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
